PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה וטיפים לבניית מחסן ציוד קטן (אוף טופיק)

אריק
19-08-05, 10:22
מעוניין לבנות \ לקנות מחסן קטן 2x2 פשוט ולא מסיבי המיועד רק לאסן ציוד קמפינג, המחסן הנוכחי כבר מלא בחלקים וכלים לסיקס :twisted: רעיונות?
אריק

רכס חיים
19-08-05, 11:57
הזול, היפה, וקל ביותר לביצוע זה מחסן מעץ. אחרי שאני מחפש עץ עבור בנית אורווה מצאתי מקום שמוכר עץ גולמי בזול . המחירים בערך 1200 שקל לקוב וזה הזול ביותר בשוק.כל המוכנים יקרים מאוד לעומת התוצאה והקיים לאורך זמן. אם זה מענין אותך תפנה אלי בפרטי.

Bulldog
19-08-05, 15:45
מעץ?
ברזלים, רתכת ואיסכורית.
לא יעבור את ה500 שקל.
רוצה לבודד את הריצפה? תביא כמה משטחים ותבנה את המחסן לפי הגודל שלהם.

אריק
20-08-05, 09:07
כנראה שאלך על מחסן-עץ עם גג פלסטיק הרעיון עם המשטחים גם נראה לי, חיים שלחתי לך ה'פ
תודה,אריק

regev
20-08-05, 10:24
שים לב לסגירת המבנה והרצפה בייחוד עם המשטחים אחרת מחסנך יהפך לאטרקציה לנחשים או מכרסמים.(לרוב השני מגיע ראשון והראשון מגיע בעקבות השני...)

גג פלסטיק- כדאי להביא בחשבון בידוד חום לגג, משום שאם תבחר לא להקדיש מאמץ לענין,תגלה שהמחסן החביב הפך לסאונה שמעיק ולא נעים להיכנס אליה בקיץ.
הוצאות הן לפי החומרים שתבחר לשימוש, וכמובן שבנייה עצמית זה הכי הכי.
הכי כיף הכי חסכוני הכי מתאים לצרכים שלי.

בריאות ואושר

אריק
20-08-05, 13:37
או.קי לגבי המשטחים לא מתאים לי לארח כל מיני זוחלים, חוסר הבידוד בגג לא מפריע לי ,המחסן משמש רק לאיכסון ציוד קמפינג כך שפותחים לוקחים סוגרים, אני אבנה כמה חרכים מרושתים לאיוורור.בנייה:חשבתי על שלד בסיגנון סוכה ועליו פלטות עץ, רצפה מפלטת סנדוויץ 18מ'מ +ציפוי פי.וי.סי אחזקה :צביעת יד-אחת בצבע עץ לזור מספיק?
אריק

zagi
21-08-05, 17:13
קח בחשבון שפלטת סנדוויץ 2.40 על 1.20 עולה קרוב ל200 ש"ח לצרכן ....

UNIX
22-08-05, 00:14
500 שקל כולל הברזלים והאיזכורית תביא עכשיו אני קונה .

רכס חיים
22-08-05, 15:40
מחסן פלדה 3X3 בגובה 2.5 מטר זקוק ל-40 מ'ר איסכורית במחיר 30 שקל למ'ר שהם 1200 שקל. לכך יש להוסיף 25 מטר צינור ריבועי 10X10 ועוד 25 מ' מרישים סך הכל 300 ק'ג פלדה במחיר של 1200 שקל נוספים. עם כל מה שמסביב כגון אלקטרודות , ברגים ,צבע וכו' אפשר לצאת מזה ב-3000 שקל.

טלסקופ
22-08-05, 16:13
לפי מה שאני מבין, אריק מתפשר על הצד האסטטי ומחפש רק משהו להניח בו ציוד קמפינג. אז הנה שתי המלצות:

א. אם רכס חיים צודק מבחינת מחירים, והוא נראה לי מעודכן, יותר זול מהיר ונח לקנות מחסן פלסטיק בהום-סנטר, אייס או דומיהם (כתר פלסטיק?)

ב. אני בניתי מחסן מאיסכורית (בתור קירות וגג), מונח על משתלבות(רצפה), ובתור עמודים וקורות חיזוק השתמשתי בעמודי בזנטי"ם עם חורים המשמשים לבניית מדפים במשרדים. מומלץ מאוד מהבחינה הפרקטית, קל לבניה, לא מצריך ריתוך, זול מאוד, אבל מכוער לאללה.

בניה מעץ גם היא לא מסובכת, ולדעתי קלה וזולה יותר מעבודה עם מתכת. עלות העץ שנמסרה כאן לדעתי גבוהה מדי. כדאי במקרה כזה לעבוד עם לוחות "נוט פדר" (זכר-נקבה) או "חצי לוג" (גם ז'-נ') המצפים פלטות כלשהן (אין צורך בסנדוויץ' דוקא). לוחות כאלו זולים יחסית, נוחים לעבודה גם למי שאינו מקצוען, אטומים לחלוטין ואפילו אסטטים.

בהצלחה!

אריק
22-08-05, 18:48
השגתי חינם פלטות עץ ששימשו להובלת מכונות גדולות לארץ(גדלים שונים), בסופ"ש אני מתחיל לפרק ולהרכיב,בנתיים מכין תוכנית בנייה. על השטח שופך מצע ומהדק ,ולא אני לא מתפשר על אסתטיקה אבל גם לא מהנדס איזה דופלקס לציוד :wink:
אריק

regev
22-08-05, 18:56
עלה והצלח ושים תמונות אם תוכל שנלמד גם אנו...

פהושם
21-04-11, 15:22
ראבק, 5 וחצי שנים כבר שאני מחכה לתמונות האלה...

לא רציתי להגיד כלום , כי לא נעים, אבל ראבק, 5 שנים לא תשים אף תמונה? :)

עומד כרגע בפני אותה הדילמה:
לבנות בעצמי מעץ (לא יודע לאיזה עלויות זה מגיע), לקנות ממישהו שבנה בעצמו (מחסן בן חצי שנה, 2X2 מ', 3,000 ש"ח), או לקנות את אחד המוכנים מראש.
אשמח לשמוע דעות...

klam
21-04-11, 18:49
ראבק, 5 וחצי שנים כבר שאני מחכה לתמונות האלה...

לא רציתי להגיד כלום , כי לא נעים, אבל ראבק, 5 שנים לא תשים אף תמונה? :)

עומד כרגע בפני אותה הדילמה:
לבנות בעצמי מעץ (לא יודע לאיזה עלויות זה מגיע), לקנות ממישהו שבנה בעצמו (מחסן בן חצי שנה, 2X2 מ', 3,000 ש"ח), או לקנות את אחד המוכנים מראש.
אשמח לשמוע דעות...

אתה יכול לבנות לבד מעץ. שלד של קורות 10X5 (כמו קוביה), ולצפות אותו בלוחות מהוקצעים 14X"1, כאשר אתה מתחיל לחבר את הלוחות מלמטה ומניח אותם בחפיפה של 3 ס"מ - יצא יפה וחזק. גג אתה מאיסכורית או PVC. חשב לפי 60 שח למ"ר, ותגיע למחצית או שני-שליש המחיר..רצפה כדאי לצקת - קצת עבודה, אבל זול ויעיל מאוד.
חן

גלדיאטור
03-10-11, 19:29
ביד 2 אם אני לא טועה היה בחור שפרסם מכולה של 3 או 4 מטר (חתוכה) במחיר של 3500 זה מעולה

Tourist
03-10-11, 23:49
סליחה, אבל לא כתוב בחתימה שלך "אריק - אמנות בעץ" ?

shmil
04-10-11, 07:48
אולי תסתכלו מאיזו שנה ההודעה המקורית, ותנו לה לשקוע אל נבכי ההסטוריה.
גם ההקפצה הקודמת היא מראשית 2011.

-->