PDA

צפייה בגרסה מלאה : הטמעת מפות ארה"ב במכשיר של I-GO

יוסי בר צבי
09-12-14, 14:49
יש לי GPS של QUE-NQ503 ועליו מותקנת תוכנת IGO עם מפות של ישראל ואירופה.
אני צריך את מפות ארה"ב על המכשיר .
מאיפה מורידים מפות כאלו ואיך מתקינים אותם למכשיר.?
תודה, יוסי

Pageup
09-12-14, 17:54
קונים מ http://www.navngo.co.il/
הם כבר יתקינו לך.
אבל למה לא לקנות תוכנית Data ולנסוע עם waze או אפילו google maps?
בארה"ב הם מעודכנים מאוד והיתרון הוא שהן בוחרות דרך אופטימלית
עם דיווחי תנועה.
תוכנית data כנראה תעלה לך פחות ותרוויח גם חיבור לאינטרנט וכל המסביב.
או לחילופין סים מקומי.

zivo
13-12-14, 19:27
בתאוריה צודק, בפרקטיקה, לאן בארהב אתה נוסע?
בערים זה נכון, google maps טוב בהרבה I-GO , אבל שיוצאים מהערים, צריך לחשוב אם יש כיסוי.
זה נכון בחלק גדול מהשמורות הגדולת, ובוודאי במקומות כמו אלסקה.
בתחילת ספטמבר חציתי את נאוודה (מה Bryce ל Yosemite ) סים מקומי (AT&T) , בערך 13 שעות נסיעה, חלק גדולשל המסלול ללא כיסוי.
מצד שני, I-GO לא תומך בעומסי \ בעיות תנועה, וזה משמעותי. בארה"ב סוגרים כבישים לשיפוצים, וטעות כזו ב I-GO יכולה לעלות בשעות של התברברות.
בסופו של יום, עם 3$ , דאטה ליום, אני מחזיק את שניהם, דאטה בשביל ggogle maqps ו I-GO איפה שאין כיסוי.
שאני חוצה שטח עם כיסוי אני מאמת עם google maps את ההמשך הממולץ, ואז איפה שאין כיסוי ממשיך עם I-GO.
דרך אגב, אם יש לך בעיה להשיג I-GO , מפה מודפסת תעשה את אותה עבודה בדיוק.
WAZE זה בזבוז בארה"ב.

יוסי בר צבי
13-12-14, 19:53
בתאוריה צודק, בפרקטיקה, לאן בארהב אתה נוסע?
בערים זה נכון, google maps טוב בהרבה I-GO , אבל שיוצאים מהערים, צריך לחשוב אם יש כיסוי.
זה נכון בחלק גדול מהשמורות הגדולת, ובוודאי במקומות כמו אלסקה.
בתחילת ספטמבר חציתי את נאוודה (מה Bryce ל Yosemite ) סים מקומי (AT&T) , בערך 13 שעות נסיעה, חלק גדולשל המסלול ללא כיסוי.
מצד שני, I-GO לא תומך בעומסי \ בעיות תנועה, וזה משמעותי. בארה"ב סוגרים כבישים לשיפוצים, וטעות כזו ב I-GO יכולה לעלות בשעות של התברברות.
בסופו של יום, עם 3$ , דאטה ליום, אני מחזיק את שניהם, דאטה בשביל ggogle maqps ו I-GO איפה שאין כיסוי.
שאני חוצה שטח עם כיסוי אני מאמת עם google maps את ההמשך הממולץ, ואז איפה שאין כיסוי ממשיך עם I-GO.
דרך אגב, אם יש לך בעיה להשיג I-GO , מפה מודפסת תעשה את אותה עבודה בדיוק.
WAZE זה בזבוז בארה"ב.

וויז אכן בזבוז בארה"ב. לא ממש תפס כמו בארץ.
עם מפה קשה לנווט בעיקר במבואות ערים . זה טוב אולי למרחקים ארוכים, חציית המדבר וכד'. אי אפשר לעצור על ההיי ווי ולהבים אם אתה במסלול הנכון....
היה לי טלפון נייד עם סים מקומי (T-MOBILE, חמישים דולר ל-1 ג'יגה) הנחה אותי נהדר עם מפות גוגל....יצאת קצת החוצה מהעיר (יוסטון ולאס ווגאס בנסיעה האחרונה) נעלמה הקליטה.
שפר מזלי שהיה לי גם מכשיר ג'י פי אס שתפקד בכל מצב, הגיב הרבה יותר מה מגוגל והיה מדוייק ממנו, זו הסיבה שאני רוצה ג'י פי אס.
בפורום אחר קיבלתי הנחיות מדוייקות איך לטעון את ה-ג'י פי אס שלי במפות אמריקאיות, ואני בכיוון.
שבוע טוב ותודה, יוסי

ספרדי
15-12-14, 13:04
אני נסעתי בארה"ב עם WAZE והיה לי אחלה לא היית שוב בעיות מיוחדות חוץ מהמקומות שלא היה קליטה של סלולרי (כי קניתי סים של T-MOBILE שהיה טעות כי יש להם בעיות קליטה בארה"ב אח"כ התגלה לי)

zivo
16-12-14, 23:07
אני נסעתי בארה"ב עם WAZE והיה לי אחלה לא היית שוב בעיות מיוחדות חוץ מהמקומות שלא היה קליטה של סלולרי (כי קניתי סים של T-MOBILE שהיה טעות כי יש להם בעיות קליטה בארה"ב אח"כ התגלה לי)
T-MOBILE זו עדיין העיסקה הטובה ביותר ללקוח מזדמן (שרוצה לשלם על כמה ימים).
אין להם שום בעיית קליטה לעומת אחרים מפני שיש להם הסכם נדידה פנים ארצי עם AT&T, וזו עדיין הרשת הגדולה בראה"ב :-)
פשוט צריך לשים לב שדאטה בנדידה פתוח.

-->