PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיסק 4.5 - מקומות מומלצים לרכישה?

Saar
10-12-14, 14:51
הי,

המקיטה שלי התפגרה (כמובן בזמן הכי לא מתאים, כאשר אני בשלבי סיום של עמדת שערות סבתא חדשה :) ), כשפתחתי אותה המשחזת, נפלו עלי חתיכות פחם.
קניתי פחמים והבוקר החלפתי אותם (סרטון על החלפת פחמים למקיטה בהמשך).
הפעלתי את הדיסק .... עבד שניה ומת שוב.
פתחתי וגיליתי שהבעיה היא העוגן, הוא שבר את הפחמים.
בקיצור, תיקון כנראה לא ממש משתלם (שדה+עוגן + פחמים יעלו כמו דיסק חדש)

ולכן השאלה היא, איפה הכי כדאי?
ראיתי דיסק 900W של בוש עם דיסק יהלום במתנה ב 420 ש"ח כולל משלוח.
מישהו מכיר משהו דומה במחיר טוב יותר?

הכלי לא משמש ככלי עבודה יום-יומי אצלי, אבל הוא בהחלט עובד...
(המקיטה הזו עשתה פחחות לאלפא, ועוד כל מיני עבודות מסגרות שונות ומשונות)

תודה,
סער

lizard
10-12-14, 14:53
אני קניתי מל.כ מותג בשם worx ו הוא עובד קשה אצלי.

נמרוד
10-12-14, 14:56
שלח איזה כתבה טכנית אחת או שתיים על הפאג'רו ויש לך סיכוי לדיסק צהוב - יש לך עשרה ימים עד המפגש!
http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3402

Saar
10-12-14, 15:04
מיכה, תודה. אבדוק לגבי ה WORX.
נמרוד, כתבה אחת כבר יש, היא נחשבת?
לגבי האחרות, רוב "המדריכים" שלי מופיעים בפורום, להסב אותם לכתבות? :)
אפשר לכתוב מדריך להחלפת פחמים במקיטה? :D

תודה,
סער

snirjeepdreamer
10-12-14, 15:19
אני רכשתי לפני כשבועיים ב- ל.כ גם כן WORX ב 277 ש"ח (כולל מע"מ שזה פצצה של מחיר) לטענתם באותה רמה של המקיטה.
דבר אחד עליך לבדוק, הדיסק 4.5 מגיע בעוצמות שונות בין 750-900W , של WORX זה 750, אם זה משנה לך.

שניר

Ofir Herman
21-02-15, 05:02
כאשרנקונים מקיטה חשוב לבדוק עם תוצרת סינית או יפנית ובאותה מידה בוש גרמני או סיני. מפה מתחיל ההפרש במחירים ובאיכות הכלי.

boaz avrahami
21-02-15, 07:49
מקיטה יש כם ארופאי.
אם אני לא טועה הונגריה.

האם מקום היצור משפיע על האיכות גם או רק על המחיר?

לדעתי אין השפעה על האיכות ולכן כשאני מאמין במותר אני לא מסתכל על ארץ היצור אלא רק על המחיר.
אני גם לא חושב שמקיטה מיצרים דגם זהה במדינות שונות

Saar
21-02-15, 07:59
בסופו של דבר קניתי בוש...

S.V.
22-02-15, 00:03
מקיטה יש כם ארופאי.
אם אני לא טועה הונגריה.

האם מקום היצור משפיע על האיכות גם או רק על המחיר?

לדעתי אין השפעה על האיכות ולכן כשאני מאמין במותר אני לא מסתכל על ארץ היצור אלא רק על המחיר.
אני גם לא חושב שמקיטה מיצרים דגם זהה במדינות שונות
בועז שקול את דעתך בשנית...
מאז ומתמיד עבדתי עם משחזות של בוש (גרמניה) והייתי מבסוט מהן עד הגג. לא הצלחתי להרוג אפילו אחת, גם בעבודה מאוד אומצת.
היום בשוק יש גם תוצרת רוסיה, וסין.
הרוסים סבירים, הסינים החדשים מגיעים עם תקלות בילד-אין!
ברגים משוחררים, חופש בציר עד רמה שכלי חדש רועד לך ביד בטירוף.
הבוש הסיני גם בעל משקל נמוך יותר מכלי מקביל (750 וואט) מתוצרת אחרת. משמע, בפס הייצור הסיני גם חסכו במתכת...
והכי מפתיע - הכלי יקר יותר ממקיטה האירופאית. למרות שהיא איכותית הרבה יותר, מנסיון אישי עם שניהם.

boaz avrahami
22-02-15, 00:13
יהוא של לדיקו או חלילה זיוף?

מיטב היצרנים מיצרים בסין תחת בקרת איכות.
הם רוצים להרוויח שכר עבודה נמוך אבל לא לפגוע במוניטין שיעלה להם הרבה יותר כסף לבנות מחדש...
נשמע מוזר.

מכיר לא מעט מותגים שכבר מיוצרים בסין וברמה שאינה נופלת במאום מהמקור

ד ו ר ו ן
22-02-15, 00:20
יש לי וידוי,
אני משתמש מזה כ-8 שנים בדיסק 4.5 noname, שעלה כ״כ מעט שאני לא זוכר את חויית הקניה בכלל.

כתוב עליו Hyundai. אבל אני בספק אם זה קשור למותג המוכר.

בשביל משתמש חובב, שפעם ב-מעביד את הכלים קשה, הוא מזמן עבר את העלות תועלת.
אותו דבר לגבי המקדחה, קיבלתי אותה כמתנה בתוספת 40 שקל לקניית ערכת תה..
מאז עברו 10 שנים, והסיני שייצר אותה בסדנת רעב בטח כבר מת בשיבה טובה של גיל 12.
עם קצת מוטיבציה, היא קדחה גם חורים של 17 ממ בברזל בעובי 24 ממ.

אם היה לי כסף מיותר, או שהייתי בעל מקצוע התחום, אז בטח הייתי רוכש מותג מוכח.
עד אז, מותגי מדבקה עושים את העבודה מצוין.

Saar
22-02-15, 08:53
דורון,

בשביל "פעם ב" אין ספק שגם מוצר מדבקה יעשה את העבודה.
הדיסק הראשון שלי סיים את חייו בן 10 או יותר, מוצר סיני שקניתי בהום סנטר כשפתחו את הסניפים הראשונים...
מאז הצרכים השתנו, הדיסק השני כבר עבד קשה יותר - פחחות לאלפא, חלק מהפחחות של הסיקס של חבר ועוד ועוד...
כשדיסק מחברה טובה עולה 50-100 ש"ח יותר מסיני עלום, אני חושב שכדאי לקנות את החברה הטובה יותר.

סתם להשוואה, כשחיפשתי מסור ג'יגסו קניתי בהתחלה יונדאי בהום סנטר, בהפעלה הראשונה הוא עבד כל כך גרוע שהלכתי והחזרתי אותו - גרוע הכוונה הלהב פשוט השתולל והמסור הרגיש שעוד רגע הוא מתפרק לי ביד.
אולי נפלתי על יחידה פגומה, אבל החלפתי לבוש "ירוק" מאז פעם ב... הוא עושה את העבודה.

חנן-ג'יפולוג
22-02-15, 09:01
לטעמי, הסיניים נותנים תמורה טובה ביחס למחיר, אבל כשהאיכות הלא עקבית שלהם גורמת לך להיתקע בשבת ללא כלי עבודה תקין, ולאחר שכבר פינית לך את השבת בשביל פרויקט מסוים, זה מבאס.

אז הפסקתי לקנות כלי עבודה סיניים, כמעט ללא יוצא מהכלל, וזה נכון גם למכשירים לבנים בבית ועוד.
המוצר הסיני שווה את מחירו, אבל לא את מחיר העצבים.

וזה בלי להיכנס לנושא של מותגים עולמיים טובים שמיוצרים בסין, אלא מתייחס לnoname.

nir.samo
22-02-15, 10:27
אם מקדחה מתקלקלת לא קרה שום דבר לעומת זאת דיסק הוא כלי הרבה יותר מסוכן ולכן בכלים עם פוטנציאל סכנה לא הייתי מתפשר על איכות

Sent from my iPhone using Tapatalk

ד ו ר ו ן
22-02-15, 19:48
בפועל,
שני העלומים האלו מחזיקים כבר שנים.
קניתי אותם ״על הדרך״, לפני שנים לפתור צורך נקודתי, ומאז הזמני נהיה קבוע כי הם עושים את העבודה.

איל מ
22-02-15, 20:50
אז כמו שנאמר עניין של מזל.
לי היה ג'יגסאו של חברת מדבקה שעבד לא רע פעם בכמה חודשים כשהיה צריך להפוך משטח עץ או שניים לקרשים שיכנסו בבגאז' לקראת טיול.

בטיול האחרון (ליתר דיוק לפניו) המסור שבק. פשוט התחמם עד שאחד הפלסטיקים המחזיקים את מנגנון ההידוק של הלהב (כן, כן, פלסטיק. אמנם סוג של בקליט אבל עדיין פלסטי). נמס והלהב איבד את אחיזתו לנצח.

שני ג'יגים דומים (מדבקה אחרת אבל כנראה מיצרן דומה, גם כן מרשת עשה זאת בעצמך ידועה) קיפחו את חייהם בהפרש של שבועיים זה מזה אצל אבי.

אם יש מבצע של קנה מים לוישרים קבל מכשיר חשמלי (הגזמתי אבל הכוונה למחיר מגוחך) אז מילא,
אם ההבדל הוא מאה או קצת יותר ש"ח למותג מוכר, בעיני אין התלבטות.

YosSima
22-02-15, 22:20
למישהו יש נסיון עם הכלים של מילווקי ?
במיוחד עם המשחזות זוית שלהם ?

ואגב דורון - היונדאי זה מותג בפני עצמו , והכלים שלהם לא ממש זולים וגם שווים את זה .
המוצר יפני איכותי ויכול להיות שכשרכשת את המכשיר שלך עדיין הקהל הישראלי לא היה מוכן
לשלם מחיר של בוש על מותג חדש ...

ד ו ר ו ן
22-02-15, 23:32
ואגב דורון - היונדאי זה מותג בפני עצמו , והכלים שלהם לא ממש זולים וגם שווים את זה .
המוצר יפני איכותי ויכול להיות שכשרכשת את המכשיר שלך עדיין הקהל הישראלי לא היה מוכן
לשלם מחיר של בוש על מותג חדש ...
וואללה..
הרווחתי.
אולי זה מסביר למה הוא מחזיק מעמד.
;)

S.V.
23-02-15, 02:22
יהוא של לדיקו או חלילה זיוף?

אכן זה מבית לדיקו.
מסכים איתך בנושא של מותגים איכותיים עם פסי ייצור בסין. אבל כנראה שיש, ויש... ובוש היום נמצאת רק בירידה באיכות כלי העבודה החשמליים.

-->