PDA

צפייה בגרסה מלאה : בדיקה לג׳ימיני 2005

Netanel gubari
14-12-14, 07:55
שלום לכולם, אחרי חיפושים רבים אחרי רכב במצב טוב מצאתי ג׳ימיני 2005 משופר עם 130 אלף קמ הרכב הרכב משופר בהגבהה מיגונים נעילה ומיגונים. בעל הרכב דורש 33 אלף. אני חדש בתחום ורוצה לדעת אם מישהו יכול לתת חוות דעת על הרכב בשנתון הזה ומקום טוב לבדוק את הרכב לפני הקניה באיזור נתניה כפר סבא...
תודה לכולם ויום נפלא :)

Redoren
14-12-14, 07:58
נשמע קצת נמוך לנתונים שנתת. תבדוק טוב טוב רשיונות רכב וכו׳.
הכי מומלץ לסוע לסלמן בטירה או ליאור זוקילנד בנורדיה, ולא למכון בדיקה שמקשקשים רק בשביל לכסתח.
שניהם סופר מומחים בג׳ימיני ויוכלו לתת לך תמונת מצב אמיתית לגבי הרכב.
ובכל מקרה, אל תלך למכון בדיקה.

Netanel gubari
14-12-14, 13:17
תודה רבה אחי היום אני הולך לראות את הרכב ולבדוק הכל .. יש המלצות לנקודות ספציפיות שכדאי להסתכל ?

Jim Jim
14-12-14, 13:29
ידני או אוטומט?
לבדוק חלודה טוב טוב כמובן גם קורוזיה.

מצב הגיר חשוב, במיוחד בתחושה אישית שלך בנסיעה. קח סיבוב קצר, תראה שאין דפיקות ורעשיי תמסורת כאלו ואחרים.

ושוב, לא להגיע למכון בדיקה היות והם ז****... רמאים וכסתחים שחבל על הזמן.

מורי/ זוקילנד/ סלמן עדיפים במליון אחוזים.

Netanel gubari
14-12-14, 13:40
הרכב אוטומט ותודה רבה

asypeer
14-12-14, 13:52
ב-2005 יש גם VVT וגם לא VVT, לדעתי במחיר הזה מדובר בדגם הישן יותר ולכן יש לבדוק את הגיר ביתר תשומת לב.

Netanel gubari
14-12-14, 14:42
אני יודע שיש לו קולר גיר ( סליחה על הבורות) יש מצב שזה מגדיל את הסיכויים שהגיר במצב טוב ?

Jim Jim
14-12-14, 14:54
יכול להיות גם שהקולר גיר הותקן לאחרונה, לאחר התחממות רצינית של הגיר.
לך תדע? קולר גיר אגב, במידה והוא לא באיכות ממש טובה. לא באמת עוזר להתחממות הגיר של הג'ימני האוטומט.

קח את זה גם בחשבון. ע"פ ד"ר מורי, הגיר האוטומט שובק חיים אם ובלי קולר גיר.
אבל שזה לא מה שיעצור אותך! ניתן להתחשבן במכירת הרכב בין הקונה למוכר על חצי מעלות הגיר. ככה מקובל כיום לפחות וזה גם מה שאני עשיתי בקנייה. ואני עם ידני בכלל...

Netanel gubari
14-12-14, 16:07
תודה רבה שאלה נוספת לגבי דבר שנתקלתי בו עכשיו.. יש ברכב נעילה אחורית קבועה, היא אמורה להרעיש בסיבובים?

גיל אסרף
14-12-14, 18:04
כן אתה אמור לשמוע תקתוקים מהנעילה, מזכיר רעש של ראצ׳ט.

לגבי הגיר, בדיקה במכון גירים והצעת מחיר לעלות שיפוץ במידה וצריך.

בהצלחה.

Netanel gubari
15-12-14, 07:35
חברים אתמול הייתי אצל בעל הרכב אני וחבר עשינו בדיקה מקיפה לרכב כמעט כל מה שיכולנו והרכב נראה במצב טוב , לא היו שום רעשים חריגים הגיר עובד חלק אולי קוסמטית הוא לא הכי יפה אבל זה פרט שולי. אז זהו נשאר להדוק את הרכב אצל אחד הדוקטורים, תודה רבה חברים על העזרה תמונות בקרוב. יום נפלא

-->