PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיצובישי ספורט ונעילות.

גיא
21-08-05, 08:25
אני יודע שזה לא שטח המחייה הטיבעי של האוטו הזה, אבל אולי מישהו מכיר.

אני לא מצליח להבין מהאינטרנט ואולי אתם יודעים. האם הסרנים של מיצובישי ספורט דיזל זה כמו של מגנום או כמו של בופאלו ?

מבחינת יחסי העברה ומבחינת אפשרות של הערבת סרן אחורי עם נעילה של מגנום והרכבה בספורט.

תודה.

נמרוד
21-08-05, 08:59
המיצובישי פאג'רו ספורט הוא ממש לא גרוע כמו התדמית שלו.

להיפך, זה אוטו פשוט, מיושן, חביב, שעושה את העבודה. מה בדיוק רע בסרן אחורי חי, מתלים נפרדים פשוטים כמו של טנדר, עם מנוע בנזין נורמלי (לא ידעתי בכלל שיש דיזלים... אבל הבנזין לא רע בכלל, מנסיון). אנחנו - אוקי, אני - בוכים כל היום לאן תעשיית הרכב לוקחת אותנו, למפלצות יקרות עם מתלים נפרדים, מערכות מחשב, פאר ומותקות מיותרים - ראו קינג, דיסקו3, שלא לדבר על היקרים והמופלצים יותר מהייצרנים הגרמנים. זה טוב מאד שהיצרנים מוציאים במקביל גם כלים זולים יותר, נוצצים פחות, עם טכנולוגיה ישנה - ובשטח, כנראה טובה יותר - שאפשר לשפר יחסית בקלות:

מיצובישי פאג'רו ספורט

טויוטה פורצ'ונר - שראוי שיגיע ארצה.

ג'יפ ליברטי - על פניו לא רכב מרשים, במיוחד לא ביחס למחיר המוגזם בארץ- אבל שוב, רכב פשוט יחסית שיש לו עתיד במובן הג'יפולוגי של המילה.

* לגבי השאלה הספציפית שלך גיא - זה אני לא יודע... תצטרך לחפור.

גיא
21-08-05, 09:12
טוב,

לפחות מישהו יודע איך קוראים לאוטו הזה בעולם הנאור ?

גיא
21-08-05, 09:16
http://www.internetautoguide.com/car-specifications/09-int/2002/mitsubishi/montero-sport/index.html

גיא
21-08-05, 09:47
טוב,

עצוב ככל שזה ישמע, אוטו בסיסי וטוב אבל בלי אפשרות לנעול. לפי מוסך מילר בחיפה, אמורים להכיר את האוטו. מנהל משהו שם ( שי ? ) טוען שזה לא בופאלו ולא מגנום והוא לא שמע על כזה אוטו עם נעילה שמישהו הצליח להכניס שם.

ואגב, נימרוד. בנזין ?!?!?!?! זכיתי בלוטו ולא סיפרו לי ? רק דיזל. ואם כבר בנזין אז בכלל לא מתלבט, 4runner .... דההה

כניראה שמישהיא פה תאלץ להתרגל למחשבה שיהיה לה היילקס.
ובאמת חיפשתי חלופות. :twisted:

דרור ברלי
21-08-05, 18:12
לא בופאלו ולא מגנום, פשוט כי... זה לא בופאלו ולא מגנום.
שכב קצת מתחת לפאג'רו ספורט, ותגלה כי מלמטה הוא דומה יותר לפאג'רו Q רגיל. (עד 2000). והכוונה בעיקר למתלה אחורי וחיבורי הסרן. לא נראה לי הגיוני שמיצובישי השתמשו בסרן שונה בדגם הספורט, אבל צריך לבדוק.
שווה לך להתעניין אם דווקא סרן אחורי (עם נעילה) של פאג'רו רגיל מתאים לו.

גיא
21-08-05, 19:41
לפי מוסך מילר מורשה מיצובישי בחיפה. אז לא.

מצד שני יכול להיות שהוא ניפנף אותי.

בכל מקרה, אני מאוד מעוניין למצוא שאי אפשר.

יש לי כמה חלופות שכן אפשר :twisted: שאני יותר מעוניין בהם.

ד ו ר ו ן
21-08-05, 21:15
גיא,
אלא אם החלטת סופית על ההיילקס ואתה מחפש על דרך השלילה להראות ליונית למה..

אל תיקח כל מה שהמוסך אומר כמובן מאליו, כשנכנסתי לקנות אטם ל"חבר השלישי" שאלו למה האטם,כשעניתי שזה להשתלת ביצה נעולה מקדימה הם פתחו עיניים ושאלו אם ביצה אחורית יכולה בכלל להתאים מקדימה..
לפחות הראש שלהם היה פתוח ואחרי שהם שמעו על המיני פרוייקט הם נרתמו לעזור להביא את החלקים מהר יותר למחסן.

אם אתה באמת מתעניין בנושא אני יודע היכן יש סרן אחורי נעול של פאג'רו.

גיא
21-08-05, 22:24
אני תיארתי לעצמי שזה משהו דומה .. אבל אל תטרח בנתיים.

אמנם אני מצאתי משהו ומאוד מהסס לקנות אותו ( דילמה בשירשור אלר )

אבל מבעל מגנום קיבלתי המלצה לא להתקרב למיצובישי ... והאוטו שלו עוד בונבון.

אישתי ואני מחפשים דברים שונים מהאוטו ומכיוון שלה יש את האוטו שלה שתעזוב לי בבקשה את האוטו שלי :evil:

אם לא ההוא מהסוחר אז יהיה היילקס אחר.

-->