PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול ממפגש ג'יפולוג באנדרטה - מערבה לגב ההר ותצפיות מהגבוהות בארץ על הבקעה, וחזרה

גיתאי נוה
16-12-14, 21:50
ביום שישי בבוקר נצא למסלול מיוחד מהאנדרטה, אל מצפה שלושת הימים (כי רואים משם את שלושת הימים בראות טובה) על הגבול שבין הבקעה וגב ההר, משם חזרה לבקעה וטיפוס לכביר לתצפית נוספת שהיא אחת ה... אם לא ה..., וירידה לבקעת תרצה הפוריה.
יתלווה אלינו מורה דרך מקצועי מקבוצת "מטיילי דויד ואחיקם" להדרכה עשירה.

מכיוון שיום שישי וזמננו קצוב, על מנת להספיק בקצב סביר ולסיים עד השעה 1300 בכביש 90 - עלינו לצאת ב-0600 מהאנדרטה.
כדי לתכנן נכון, חשוב לי לדעת מראש:

כמה מתכוונים להצטרף
מי מהמצטרפים מוכן לצאת בשעת בוקר כזו

בבקשה ענו בשרשור זה, תודה.
גיתאי

טיול זה אינו טיול מאורגן. הודעה זו אינה הזמנה או המלצה לטיול מאורגן ולא קריאה להצטרף לסיור שכזה, על כל המשתמע מכך. כל מטייל המצטרף לסיור מודע לכך שהאחראיות הבטיחותית והביטחונית היא עליו בלבד. לא אני ולא אף אחד אחר שיהיה מעורב בטיול בעקיפין ובמישרין, אינו אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, לגוף או רכוש, שיכול להיגרם במהלך הטיול, או עקב ביטולו או שינויים בו, מכל סיבה שהיא, לרבות בגין תאונה, אובדן, גניבה או הוצאה שהיה על המטייל להוציא בגינם. בידי כל מטייל הזכות לעשות בעצמו ביטוח מלא ומתאים לגוף ולרכוש, ובאחריותו בלבד.
כמו כן, המטיילים מתחייבים לשמור על חוקי מדינת ישראל וחוקי התעבורה בפרט.

באחריות המטיילים להקפיד כי כל הנוסעים ברכב יהיו חגורים בזמן התנועה.

בזמן הטיול יש להקפיד ולשמור על הטבע ועל הניקיון, לנהוג בהתאם להנחיות הרשויות הרלבנטיות, ולהתנהל בהתאם להנחיות המדריך באופן מוקפד.
שימו לב כי נסיעה בשטח יכולה לגרום לפגיעות בצבע, שריטות, פגיעות במרכב תחתון ונזקים בהתאם לרמת העבירות בשטח. בכל מקרה אף אחד אינו אחראי לנזקים הנגרמים לרכבים במהלך הטיול, והם כולם חלים על המטיילים עצמם.

תכנון הטיול לוקח בחשבון 'מרווחי בטחון', אולם יש לקחת בחשבון כי שעת הסיום משוערת ועשויה להשתנות בשל אילוצים בשטח. בכל אופן המטרה היא לסיים בשעה הייעודה לכל המאוחר ולאפשר למטיילים להגיע לביתם לפני שבת.

ציוד והכנות חובה לטיול – תנאי ליציאה!

רישיון רכב + ביטוח חובה + ביטוח צד ג' (+ ביטוח מקיף למי שיש) – בתוקף
רישיון נהיגה ישראלי בתוקף
רכב תקין ומתודלק
ציוד להחלפת גלגל: גלגל חלופי תקין + ג'ק+ מפתח מתאים
מים לשתייה (מינימום 2 ליטר לאדם)
נעליים גבוהות לנהג לכל הפחות

גיתאי נוה
17-12-14, 14:20
בהעדר דרישה הטיול מתבטל

gafnib
17-12-14, 15:17