PDA

צפייה בגרסה מלאה : יש סוכן ביטוח באתר? (לנושאים כמו ביטוח מנהלים \ ביטוח פנסיוני ...)

אמיר ב.א
16-12-14, 23:32
אני בתחושה שהסוכן ביטוח שלי כרגע , מעניין אותו בעיקר לעשות כסף ,
(אני לא ממש מעניין אותו)

בזמן האחרון עברתי להיות עצמאי , המשכורת השתנתה ועוד כמה גורמים ...אני מניח שזה משפיע על ביטוח המנהלים , ביטוח פנסיוני , וכו'

יש באתר מישהו שעובד בנושא ואפשר לסמוך עליו ?

בגדול אני מעוניין לעבור לסוכן ביטוח אחר.

תודה!

savyon
17-12-14, 06:11
http://www.jeepolog.com/UserFiles/Flash/rotberg/New%20template2/Index.html

סביון

asafk
17-12-14, 09:07
יש גם את אבי גולן, ויש עוד שניים לפחות רק שאני לא בטוח שהם עוסקים בתחומים האלה.

בכל מקרה, תמיד תזכור שגם סוכן הביטוח וגם כל מי שנותן לך שירות, בשורה התחתונה מטרתו להרוויח כסף בעצמו. השאלה היא רק כמה טובת הלקוח מאוזנת מול הרווח שלו.
(כלומר כמה המסלול שהוא ממליץ עליו מושפע מהעמלה שלו או שבמקרה באמת יש חפיפה בין הדברים)
יש לא מעטים שמבינים שכדאי להם לתת שרות טוב ולהרוויח טיפה פחות כדי לשמר את הלקוח לאורך זמן.
אחרים מאמינים ובצדק שלרוב הלקוחות יש זכרון קצר ואין חשק לבדוק ולהיכנס לעומק הדברים.

אסף.

shmil
17-12-14, 09:20
י
יש לא מעטים שמבינים שכדאי להם לתת שרות טוב ולהרוויח טיפה פחות כדי לשמר את הלקוח לאורך זמן.

ניסוח מצויין אסף.
לי יש אחד כזה, אמיר.
כל הביטוחים שלי עברו אליו, ואפילו - החל מהשנה לאחר ארוע ביטוחי מסויים של הורי - גם שלהם, שהיו 40 שנה אצל סוכן שחשבו שהוא גם חבר.

אם תרצה - תתקשר.

m_gusman
17-12-14, 15:25
לא יודע אם אתה יודע אבל
ניתן לקבל ייעוץ פנסיוני בכל הבנקים הגדולים - בחינם.

כל בנק מיישם שיטה משלו לגבי שיחת הייעוץ
(שליחת דוחות מראש, הגעה עם הדוחות, או החתמה על ייפוי כוח והבנק פונה לגופים השונים לקבלת המידע וכד').
אתה יכול לבצע שיחת ייעוץ שכזו בבנק שלך (שבו אתה מנהל את חשבונך) או בבנק אחר,
או גם וגם.

החסרונות :
- זמן (רק במקרה של השוואה בין כמה שיחות ייעוץ כי את הזמן שדרוש לאיסוף החומר ולפגישה עצמה תצטרך לבצע בכל מקרה)
- רק אז מגלים כמה הנושא חשוב, מורכב ומוזנח מצידנו

היתרונות :
- הבנק מהווה יועץ פנסיוני אמיתי, כלומר בעל רשיון יועץ (לעומת משווק ו/או סוכן), וככזה יכול לתת ייעוץ אובייקטיבי.
- לבנק יש גישה לכל הגופים בעלי הנכסים הפנסיוניים בכדי לאפשר קבלת/מסירת מידע מלא
- ייתכן ולבנק תהיה אפשרות להשיג תנאים עדיפים מאשר בודד בגלל ייתרון לגודל
- היועצים הפנסיונים המועסקים בבנקים היום בתפקידם הקודם היו סוכני ביטוח וותיקים ומקצוענים
- בסיום השיחה אתה מקבל פרוטוקול שיחה מודפס המכיל את כל מה שנאסף, נאמר וסוכם בשיחה
- אתה לא מחוייב לבצע דבר (במקום או בכלל)
- עם אותו פרוטוקול אתה יכול "לעבור את הכביש" ולקבל ייעוץ נוסף מבנק אחר או יועץ/משווק/סוכן כרצונך.
- הבנק מחוייב ל"ייעוץ מתמשך" שהמשמעות היא שאם תחליט שהוא משמש כיועץ פנסיוני שלך (חתימה על טופס), הוא מחוייב לבצע מולך מעקב ועדכון פרטים בכל שנה כדי להתאים את החסכון הפנסיוני לצרכיך (לדוגמא: שינוי מצב משפחתי, ילד הפך לבוגר, סיום תשלומי משכנתא, חסכון שגדל וניתן להפסיק תשלום לביטוח מקביל ועוד)
- הכל הכל בחינם מצידך

לידיעה (אני לא חושב שזה צריך לשנות לך) :
באם הבנק הופך להיות היועץ הפנסיוני שלך הוא זכאי מהגופים שבהם אתה מנהל שם את נכסיך הפנסיוניים לעמלה (לא ממך אלא מהגופים)

גילוי נאות (זה המקור שלי למידע) :
לפני שנים כשהבנקים החלו לתת את השירות, הייתי שותף בצוות שכתב את מערכות המחשב שמשמשות את היועצים הפנסיוניים עבור אחד מהבנקים.

לשימושך כראות עיניך, בכל מקרה אל תזניח.

משה ג.

אמיר ב.א
17-12-14, 19:21
תודה , לא הייתי מודע למידע הזה !

asypeer
17-12-14, 20:18
ממליץ לך גם להעלות דוחות שנתיים לfeex.co.il בכדי להשוות כמה משחילים אותך בדמי הניהול

Sent from my Ass

Redoren
17-12-14, 20:41
ממליץ לך גם להעלות דוחות שנתיים לfeex.co.il בכדי להשוות כמה משחילים אותך בדמי הניהול

Sent from my Ass

אסי, הfeex הזה שווה משהו?

asypeer
17-12-14, 20:57
לדעתי כן, למרות שהוא לא תומך עדיין בביטוח מנהלים (או קרן פנסיה, לא מצליח לזכור..) ששם עיקר ההפקדות שלי. בקרנות השתלמות הוא מצא לי באחת שדמי הניהול ממש נמוכים (לא חוכמה, עבדתי באחת החברות הגדולות במשק..) ובאחת אחרת שהם גבוהים מאוד. הוא אפילו מציע לשלוח מייל בשמך עם בקשה להורדת דמי הניהול. חברת הביטוח הגיבה תוך כמה דקות. מדהים.
ממשק ההעלאה ממש גאוני ולא דורש ידע בסריקות וכו׳
מיותר לציין שסוכן הביטוח טוען שדמי הניהול אינם גבוהים כי לטענתו צה״ל (לדוגמא) לא משלם דמי ניהול וזה מוריד את הממוצע. אנסה להתנהל ישירות מול החברה..

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/17/001ab525d655c696ccf2bf2fc4ac9b06.jpg
אני ממליץ!
הוא גם משווה תשואות וחוזה כמה כסף תשלם אם לא תתמקח.
הלוואי והיו לי מניות שם, אם נדרש גילוי נאות..

Sent from my Ass

shachar
17-12-14, 21:01
לגבי הכל חינם, יש הסתייגות קלה.
אני חושב שיש עלות של כמה עשרות שקלים שהבנק משלם למסלקה הפנסיונית על מנת להתחבר ולקבל את המידע מכל הקופות קרנות וכו.
אבל לא משהו שמתקרב לשולי העלות של המידע שתקבל.

-->