PDA

צפייה בגרסה מלאה : G.V XL 7 הגבהה משמעותית ושינוי מידת הצמיגים

חלונות כהים
17-12-14, 03:43
אני לאחר הגבהה של 2 אינטש ,ולא ממש מרוצה, ניסיתי להחליף מידת צמיג מ- 235X60X16 ל- 235X70X16 אך הגלגל שפשף את קורת השלדה
בזמן פרסה. ניסיתי במכון פרונט אולי לסדר ולא ממש הצליחו,
הבקשה שלי אם יש למישהו ניסיון ויכול לשתף אותי ואחרים מנסיונו עם הדגם הספציפי XL7 בהגבהה ושינוי מידת הצמיג,
תודה קובי.

raanan
17-12-14, 08:23
ראשית, ברוך הבא !
שנית, רצוי שנדע את שנתון הרכב ....

לעצם העניין,
ניסית לבדוק כשהצמיגים מותקנים על ג'אנט אופסט ?
ההגבהה הכי מקצועית (גם יקרה) לשנתונים 2001 עד 2004 של חברת קלמיני :
https://www.calmini.com/model.php?m=42&b=2&t=1

בהצלחה
רענן

ishc
17-12-14, 11:17
לדעתי כל ההתעסקות בשביל להכניס 235/70/16 לא שווה. אם כבר אתה הולך שינויים אז שווה לבדוק לגבי 245/75/16 שהיא מקבילה פחות או יותר ל-31
הרכב אמור להיות חזק מספיק כדי להתמודד עם ההגדלה אך נראה לי שתצטרך שינויים לא קלים.
לא הייתי עובר את ה-2 אינץ, הגבהה של כלמיני או פורארט לא מצדיקות את העלות שלהן. את הצמיג גדול יותר אפשר להכניס או עם בודיליפט של 1-1.5 אינץ או ע"י פינוי מקום בכנף (עבודת פחחות)
את בעיית הנגיעה בשלדה קל לפתור ע"י ספייסרים 1.25 אינץ.
מידת הצמיג הגדולה תפגע לך כנראה ביכולת ה-LOW של הרכב ולכן הייתי שוקל התקנת קיט יחסי העברה בטרנספר ובגלל עומסים גדולים יותר שיצרת בכל הסיפור להחליף את הסרן הקידמי לאחד מברזל.
בהצלחה

klam
17-12-14, 11:22
נסה ספייסרים ואל תשכח לחזק סרנים (מידה יותר גדולה ומפתח גדול יותר).

amitaikl
17-12-14, 11:43
הוראת נוהל למכוני רישוי שעלתה אתמול באחד מדפי הפייסבוק, מטילה בספק את כל נושא הקומבינות בענייני צמיגים, אלא אם כל טסט לוקחים קומבינטור
9416794166

zerez
17-12-14, 12:55
לאיזה רמת עבירות אתה רוצה להגיע?
יכול להיות שעדיף לך לשקול להחליף את הרכב למשהו יותר עביר במקום להשקיע בו כל כך הרבה.

asafk
17-12-14, 18:58
לדעתי כל ההתעסקות בשביל להכניס 235/70/16 לא שווה. אם כבר אתה הולך שינויים אז שווה לבדוק לגבי 245/75/16 שהיא מקבילה פחות או יותר ל-31
הרכב אמור להיות חזק מספיק כדי להתמודד עם ההגדלה אך נראה לי שתצטרך שינויים לא קלים.
לא הייתי עובר את ה-2 אינץ, הגבהה של כלמיני או פורארט לא מצדיקות את העלות שלהן. את הצמיג גדול יותר אפשר להכניס או עם בודיליפט של 1-1.5 אינץ או ע"י פינוי מקום בכנף (עבודת פחחות)
את בעיית הנגיעה בשלדה קל לפתור ע"י ספייסרים 1.25 אינץ.
מידת הצמיג הגדולה תפגע לך כנראה ביכולת ה-LOW של הרכב ולכן הייתי שוקל התקנת קיט יחסי העברה בטרנספר ובגלל עומסים גדולים יותר שיצרת בכל הסיפור להחליף את הסרן הקידמי לאחד מברזל.
בהצלחה

בדגם הזה הסרן הקדמי מראש מברזל.

אסף.

- - - Updated - - -

נסה ספייסרים ואל תשכח לחזק סרנים (מידה יותר גדולה ומפתח גדול יותר).

חיזוק סרנים? ב xl7 ??

אסף.

- - - Updated - - -

ועכשיו למורת ההגבהה. האם המידה שהרכבת מספקת פרט לכך שנוגעת בשלדה בפניית פרסה?
אם כן, אני מציע שפשוט תתרגל לזה.
כל פתרון מעבר ל2 אינצ׳ יהיה לא יישומי מהרבה סיבות. אני מאמין שהמכללים יוכלו לעמוד בעומסים אבל בתכלס אין לרכב הזה יותר מדי שוק שיפורים... והכי חשוב למיטב ידיעתי אין לו נעילה מה שהופך אותו למוגבל ביכולות השטח שלו ואת כל השיפור המשמעותי לחסר טעם שלא לומר ביזבוז כסף.
לדעתי כמובן...

אסף.

ishc
17-12-14, 22:51
אסף אתה בטוח לגבי הסרן ברזל? לפי מה שאני יודע רק דגמי ה-v6 גיר ידני הגיעו עם סרן ברזל.
לגבי שיפורים אני חולק עליך, יש זנפי, פורארט וקלמיני שמספקות שיפורים כעומק הכיס. לגבי נעילה מה שונה בסרן לעומת הגראנד שלי שנעולה אחורה?

amitaikl
18-12-14, 15:32
צחי, אתה לא זוכר טוב...
בXL7 שלי, שאתה מכיר, יש סרן קדמי ברזל. אפילו בדקנו את זה יחד עם מגנט

asafk
23-12-14, 22:25
אסף אתה בטוח לגבי הסרן ברזל? לפי מה שאני יודע רק דגמי ה-v6 גיר ידני הגיעו עם סרן ברזל.
לגבי שיפורים אני חולק עליך, יש זנפי, פורארט וקלמיני שמספקות שיפורים כעומק הכיס. לגבי נעילה מה שונה בסרן לעומת הגראנד שלי שנעולה אחורה?

השיפורים שהזכרת הם רק מסוג של מערכות קיצוניות. הסיבה פשוטה - הזרועות של המתלים קצרות, וכל שינוי מעבר ל2 אינצ' דורש שינויים משמעותיים ברכב. עד 2 אינצ' זה פשוט, אבל זה כבר יש לרוב ה XL7 וזה לא חוכמה וגם לא מספק את פותח השרשור שנבהל ונעלם.
אז אין שוק שיפורים - יש מספר מסויים של קיטים שהופכים את הכלי למשהו אחר ומוגזם, וכידוע, זה אף פעם לא נגמר ברכב מאוזן ושימושי. מה עוד שה XL7 שונה משנתון לשנתון, כל שנה שנתיים דגם אחר, וזה אומר שבניגוד ל GV הרגילה שרצה כמעט בלי שינויים הרבה שנים, כאן זה לא המצב ולכן לחברות שהזכרת לא בהכרח יש קיט לכל שנתון, מה שמקטין עוד יותר את ההיצע.

וכאן אני מגיע לנעילה. אתגר... תמצא נעילה מתאימה ל XL7 - הסרן האחורי שונה משל ה GV הרגילה (9 אינצ' אם אני זוכר נכון). קהילת ה XL7 תודה לך.

אסף.

חלונות כהים
30-12-14, 06:37
תודה לעונים קראתי והחכמתי , הכיוון הוא ספייסרים לגובה ושינוי מידת הצמיגים.

ishc
30-12-14, 19:21
צחי, אתה לא זוכר טוב...
בXL7 שלי, שאתה מכיר, יש סרן קדמי ברזל. אפילו בדקנו את זה יחד עם מגנט

אסף תודה, החכמתי לגבי הסרן.
אמיתי, למען האמת אני לא זוכר שבדקנו יחד. אתה בטוח?

MMR
30-12-14, 21:56
זוית אחרת- אם כבר להגביה מעבר ל2" שגם הם בסיסיים יחסית, ולהשקיע בהתאמות כדי לאפשר נעילות לשני הסרנים... ובסוף נשארים עם רכב מוגבל יחסית. עדיף כבר להשקיע ברכב שיהיה בסיס טוב יותר לשיפורים.

-->