PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי יודע ? | אחריות לתיק LOWE Alpine

Tourist
18-12-14, 07:31
ברשותי תיק של LOWE alpine
התיק בן 20. בדיוק.
שרת אותי ואת אחיי בכל השירות הצבאי, טיולים בחו״ל ומילואים...

כשנקנה, הוסבר לנו שיש אחריות לכל החיים.

אחרי 20 שנה ואין סוף התעללות, הלך לו קצת אחד הרוכסנים...

מישהו יודע אם קיימת אחריות ואם ניתן לממש אותה ?

ולחילופין, מכירים מישהו בין חיפה לחדרה שיודע לתקן ?

94178

asafk
18-12-14, 08:17
הנסיון שלי... החליפו את הרוכסן בלי שאלות.

אסף.

Tourist
18-12-14, 09:20
הנסיון שלי... החליפו את הרוכסן בלי שאלות.

אסף.

תודה

לאיפה הולכים ? למי פונים ?

שלמי
18-12-14, 09:34
תרים טלפון למסלול או למטייל ותשאל אותם אם הם יכולים לקבל את התיק
היה לי ניסיון מאוד שלילי במקרה דומה עם NORTH FACE, הבאתי להם שק שינה די וותיק עם אחריות "לכל החיים", שגם אצלו הלך הרוכסן
אחרי כמה שבועות קיבלתי תשובה שאין אחריות כי....
המוצר לא מקורי.
עכשיו לך תוכיח שמוצר שקנית לפני למעלה מ 15 שנים הוא מקורי.
אני אישית לא מתקרב אל NORTH FACE יותר ולא נוגע בשום מוצר שלהם, מעניין אם אצל LOWE זה יהיה אחרת, תעדכן.

OFF-RoaD
18-12-14, 09:40
היבואן ונותן השרות הוא קל גב. יושבים בבילו, אם זכרוני אינו מטעני.
יכול לפנות אליהם ישירות אם אתה באזור, יהיה הכי מהיר.

opl
18-12-14, 10:49
הבעיה בTNF היא היבואן, לא המוצר (עובדה שהחזיק לך 15 שנה).
לקל גב כמו שנאמר יש חנות מלשהם בצומת בילו, ואם זה קרוב לך אז צלצל אליהם.

בעיקרון כל חנות שמחזיקה תיקים של החברה גם מספקת שירותי תיקון - ז"א אחת לשבועיים נציג היבואן מגיע ואוסף ציוד לתיקון.
לקל גב יש מחלקה שלמה לתיקונים ומנסיון עבר שלי כמוכר, בכל מה שקשור לתיקונים הם אחלה ואני אישית שלחתי לתיקון תיקים של LOWE משנות ה90.

asypeer
18-12-14, 11:08
היבואן של TNF זה לא קבוצת VF?

Sent from my Ass

opl
18-12-14, 11:22
אכן.

היו להם גם כמה רגעי יושר - לדוגמא -לקוח שקנה תיק מאוד יקר שבגלל טעות ייצור (שכחו לשים פקקים בקצה השלדה והמתכת חתכה את הבד וקרסה) נהרס באמצע טראק בבולביה. פגש אותו נציג TNF בעיירה נידחת ונתנו לו תיק חדש במקום.

Tourist
18-12-14, 12:06
תודה על התשובות

בנתיים,
״למטייל״ התנערו מאחריות כי משום-מה לא שמרתי את החשבונית מ-1995....
קל-גב לקחו ממני פרטים ו׳יחזרו אלי׳

נחכה ונראה

(צומת ביל״ו רחוק לי)

opl
18-12-14, 12:15
"לא שמרת את החשבונית" זה הדרך הכי קלה של חנות עצלנית להתנער...

אני זוכר מקרה שקל - גב תיקנו בטעות שק"ש שלא היה שייך להם בכלל ובמקרה היה על המדף שלהם במחסן.

נקווה לטוב, ואם לא - רוב החייטים יוכלו לתקן לך את הרוכסן - אולי תצתרך לקנות אחד בחנות בדים וכו.

Tourist
18-12-14, 12:46
"לא שמרת את החשבונית" זה הדרך הכי קלה של חנות עצלנית להתנער...

זה התחיל עם ״אני מצטער אדוני, אבל האחריות כבר פגה״
ואז שאלתי איך היא פגה אם עוד לא הספקתי אפילו לומר לו מתי התיק נקנה....
ואז הוא גימגם...
ואז הוא נזכר שזו אחריות לכל החיים,
ואז פטנט החשבונית...

למרות שגם הפטנט של קל-גב עם ״נחזור אליך״ הוא מאותה המשפחה, אבל לפחות חוסך זמן בניפנוף הלקוח...

בכל מקרה,
מקוים לטוב :)

opl
18-12-14, 13:47
מוצר שבאמת יש לו אחריות לכל החיים לא מצריך הצגת חשבונית. למעט שלדת אופניים שם האחריות תקפה לקונה המקורי.
אף אחד מאיתנו הרי לא נדרש להציג חשבונית על לדרמן.
אני רוצה להאמין שקל גב יעדיפו לשמר לקוח בעלות של 20 שקל מאשר לנפנף אותו.

OFF-RoaD
18-12-14, 18:10
כשתגיע לדבר עם מישהו עם שכל בקל גב, וצפוי שזה יקרה, ספר לו על השיחה שלך עם למטייל. הוא ישמח לשמוע.

ytk
19-12-14, 16:40
יש לי תיק Lowe Alpine בערך בן 10 שהוזמן מארה"ב, לדעתי הדגם אינו קיים בארץ ובכל זאת בריקושט לא שואלים אותי שאלות והתיק חוזר מתוקן תמיד. ל Lowe Alpine יש מה שנקרא אחריות בינלאומית ולכן בנוסף לכל החיים גם בכל מקום בו מוכרים את תיקי החברה האחריות מתקיימת (כך זה אמור להיות) ,כך היה לי עד היום.

אורי ק.
19-12-14, 17:55
ערב טוב תייר,

אם התיק מקורי ובמצב טוב, אין שום סיבה שקלגב (היבואן ונותן השירות) לא יטפל בתיק. אם אתה מאזור הצפון אתה מוזמן לריקושט בצומת אלונים (עבדך הנאמן מנהל הסניף- גילוי נאות) ושלח אותו דרכי לתיקון. קח בחשבון זמן תיקון של עד חודש וחצי.
אני חייב להדגיש שהתשובה לשאלה האם התיק הוא באחריות או לא היא תשובה שרק קלגב ידעו לתת, אך מנסיון רב שלי איתם אין בדרך כלל בעיות, להיפך, הם תמיד מתגאים בזה ש״גם תיקים בני עשרים שנה״ הם מתקנים.
ולמי שהתלונן על השירות של vf ישראל (נציגות tnf בארץ הקודש)- הלוואי שכל החברות היו לומדות מהו שירות לקוחות מ vf ישראל. שירות ברמה הגבוהה ביותר, לפחות בתחום הזה.

שבת שלום וחג שמח

idanw
20-12-14, 08:51
מוזמן להביא את התיק אלינו.
תקבל שרות מלא.

עידן

Tourist
20-12-14, 22:58
אורי ועידן
תודה רבה רבה

על השירות של עידן שמעתי המון ורק טוב, אך לצערי קצת רחוק לי
אם קל גב לא יחזרו אלי, אעשה קפיצה לצומת אלונים

שוב המון תודה :)

ד ו ר ו ן
21-12-14, 11:07
יש לי תיק Lowe Alpine בערך בן 10 שהוזמן מארה"ב, לדעתי הדגם אינו קיים בארץ ובכל זאת בריקושט לא שואלים אותי שאלות והתיק חוזר מתוקן תמיד. ל Lowe Alpine יש מה שנקרא אחריות בינלאומית ולכן בנוסף לכל החיים גם בכל מקום בו מוכרים את תיקי החברה האחריות מתקיימת (כך זה אמור להיות) ,כך היה לי עד היום.
כמה פעמים הוא נקרע?

לא נשמע דגם מוצלח.

opl
21-12-14, 14:06
בתוקפתי vf לא היו מוכנים לקבל תיקונים בחנויות, הלקוח היה נדרש או להגיע לראש העין או לשלוח על חשבונו בדואר. לי אישית החליפו ריצרץ של תיק tnf עם ריצרץ של תיק ג'אןספורט שההבדל באיכויות הוא מובן.

אורי ק.
21-12-14, 17:40
בתוקפתי vf לא היו מוכנים לקבל תיקונים בחנויות, הלקוח היה נדרש או להגיע לראש העין או לשלוח על חשבונו בדואר. לי אישית החליפו ריצרץ של תיק tnf עם ריצרץ של תיק ג'אןספורט שההבדל באיכויות הוא מובן.

כבר לא קיים דבר כזה. מגיע תיקן לחנות, טלפון לסוכן, למחרת זה נלקח עם שליח. השירות הכי מהיר והכי יעיל מכל הספקים שאני עובד איתם.

שלמי
21-12-14, 19:00
[QUOTE=אורי ק.;611735]ולמי שהתלונן על השירות של vf ישראל (נציגות tnf בארץ הקודש)- הלוואי שכל החברות היו לומדות מהו שירות לקוחות מ vf ישראל. שירות ברמה הגבוהה ביותר, לפחות בתחום הזה. /QUOTE]

אורי,
גם אם יש לך אינטרס להגן על היבואן של NORTH FACE, ואתה טורח לעשות את זה בשני פוסטים נפרדים, עובדה שמתוך מעט מגיבים בשרשור הזה שניים - כולל סחבק - עברו חוויה די שלילית עם השירות שלהם, במקרה שלי מספרים לך בעצם שעברת 15 שנה עם מוצר "לא מקורי", עכשיו לך תוכיח שאין לך אחות (ויש לי שתיים).
סטטיסטית, יכול להיות שהשירות שלהם קצת פחות טוב ממה שאתה קובע בכזו נחרצות, או במלים אחרות - הניסיון שלי מלמד שהשירות שלהם מחפיר, מתחת לכל ביקורת.
וזה אמנם מקרה אחד, אבל הוא 100% של ההתנהלות שלי מולם.
ומסתבר שאני לא לבד, אפילו לא פה, בשרשור הקצר הזה.

opl
21-12-14, 19:33
דברים לעולם יכולים להשתנות, גם לטובה, שמח לשמוע שניתן לתת פרטי תיקון שלהם בחנות, להסביר ללקוח שקנה בחנות שהוא צריך לשלוח מוצר בדואר ליבואן תמיד הייתה חוויה לא נעימה. ללקוח לא איכפת ממדיניות יבואן, הוא קנה מחנות והוא רוצה שירות מחנות. אכלתי הרבה יחס רע בגלל זה.

אורי ק.
21-12-14, 22:01
אהלן שלומי,

נתחיל עם זה שאין לי שום אינטרס להגן על vf, ואם לומר את האמת אני לא בטוח שהם זקוקים כל כך להגנה שלי. אני לקוח שלהם ברמה העסקית. לקוח די מרוצה, לפחות בכל מה שנוגע לשירות הלקוחות שלהם כלפי ובמיוחד כלפי הלקוחות הישירים שלי בכל מה שקשור לתיקונים ועמידה בתנאי האחריות של מוצריהם. ואם אפשר לפרגן, למה לא? באמת שעל רוב הספקים שאני עובד איתם לא הייתי יוצא בפרגונים בתחם התיקונים/ אחריות.
שים לב שבאופן אובייקטיבי אתה חייב לנתק את החוויה הפרטית שלך, ושל עוד מישהו שקיבל חווית שירות שלילית, מהסך הכל הכולל. חלילה ללא שמץ של התנשאות, יש לי קילומטרז׳ לא קטן עם ספקים שונים ורבים, גדולים וקטנים, בכל תחום המחנאות בישראל, בחמש השנים האחרונות. אני מקבל מדי שבוע עשרות רבות של תיקונים, החל מפנס ראש ועד שק שינה או תרמיל של 1200₪ ויותר, מכל הספקים שאני עובד איתם. אני חושב שיש לי בסיס טוב מאוד להשוואה. כמו ש-opl אמר, לעיתים דברים משתנים. אני לא יודע מתי קיבלת את החוויה השלילית מהם, אבל וואלה שווה לתת הזדמנות, ארגונים כאלה משתדלים להשתנות לטובה בתחומים האלה.

בידידות,
אורי

-->