PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפגש ג'יפולוג ...וואוו , מאיפה מתחילים ? תודות לאנשים היקרים ....

שחר-סופה
20-12-14, 22:24
שבוע טוב לכולם ,
אז ככה , זה התחיל עבורי בשישי בבוקר מוקדם , הגעתי למקום המפגש והוא כמעט ריק .
בדרור ברלי נתקלתי ממש עם צאתו ממקום המפגש בצומת כביש 90 לצפון לפני יציאה הביתה . (החלמה מהירה דרור)
כשהגעתי למפגש , היו במקום נמרוד מלר וסביון שהיו בשלבי קיפול ועזיבה עם מישהו מקומי ועוד בחור (סליחה שלא זוכר שמו)
הסבירו שהם יוצאים לראות את הראלי , טיולון קטן ומגיעים כמובן חזרה לפרישה וחניון הלילה במפגש .
הייתי מוכן להשקה , הבלייזר מוכן ונקי (מה ? אני לא יבוא איתו ג'יפה) ורק אני והם שם ....:(
נמרוד לא חיכה שנייה , תפס את המצלמה , ביקש ממני להעמיד את הבלייזר בפוזה מגרה על רקע הנוף ולא הפסיק לצלם .
מכל זוית , מכל מרחק , השקיע השקיע בחיי (תודה רבה נמרוד) .
סיימנו את הבוק ועברתי איתם על מסלולים אפשריים באיזור , מהיכן יש להיזהר , בולענים / דרכים , סביון נותן לי את הטלפון
שלו ואני מקושר עם מקומי המכיר היטב את האיזור (תודה רבה סביון) , אני בונה ומסמן מסלול ע"ג המפה ויוצא לדרך .
בחרתי בעליה לסרטבה על האדום , המשך על הירוק לצפון ואז מזרחה על השחור לכיוון הג'יפתליק ליציאה והמשך מסלול לכיוון
כללי אום זוקא.
הדרך היתה מדהימה , מזג האויר מעונן , האויר צלול , עבירות קשה בכמה מקומות , הגשם שהיה כאן בשבוע שעבר הביא לשיטפון שפער חריצים עמוקים מאד והרווה את הקרקע הכל כך לא יציבה בחלק ניכר באיזור הזה . לא פעם תוואי השביל נמחק לחלוטין ואין איך להמשיך
אלא אם אתם מספיק רחבים ע"מ לעבור מעל החריצים שנפערו (מסוכן מאד) בעת מעבר כזה על השביל השחור המדובר , קרס צד אחד
שלו והאוטו נכנס לשפ"ץ ושכב כולו על דפנות הצמיגים הימניים ...(התמונות לא ממש ממחישות את המראה בפועל) זה הרבה יותר קיצוני.
ואז , הגעתי לקטע הבעייתי . הייתי לקראת סיום המעבר על השביל השחור הזה , כ ק"מ מהכביש לג'יפתליק למזרח מול מצוק עם מערות
סיבוב שמאלה עם הר מימין ושפ"צ שמאלה לכיוון הוואדי וחריץ שנפער עקב השיטפונות . אני יורד מהרכב , מעריך את המצב , מוציא את חפירה ומתחיל בעבודות ל"גילוח" השביל / ההר והרחבת השביל ימינה ע"מ לא לקחת סיכון , שום סיכון !!! עבדתי כשעה , עליתי לרכב ובצורה מבוקרת בנסיעה איטית התחלתי לעבור , כשהגעתי לאיזור החריץ (משמאלי מדרון תלול נפילה של כ 6 מ' , מדרגה והמשך תהום של בערך עוד כ 50 מ'
הגלגל הקדמי שמאלי עבר בסדר ואז כשהאחורי הגיע , פתאום קרס גוש / חלק שלם של הדרך מתחת לגלגל ונפל מטה למידרון , הרגשתי מיד
ולחצתי פול גז ע"מ לנסות ולהימלט , אבל זה לא הותיר לי סיכוי . התחת מיד נפל מטה המשכתי בגז עד אשר האוטו נעצר כאשר שני הגלגלים הקדמיים היו על השביל והאחוריים במדרון , האוטו משמאל יושב על קצה מגן הסף כאשר סלע אחד יושב מאחור ושניהם מונעים את הנפילה מטה .
הכנסתי מיד לפרקינג לחצתי על דוושת הבלם האחורי דוממתי מנוע ויצאתי מדלת הנהג שנפתחה חלקית כשמתחתי תהום .
התחלתי להעריך את המצב (שעה , נזקים אם יש , מיקום עצמי ועוד ) אז אל תשאלו אותי איך , אבל בכל הדרמה שהתרחשה , לא היתה שריטה
על האוטו , הכל תקין . במקום לא היתה קליטת נייד . הבת שלי טל ובת הזוג , לא היו ברכב בזמן המעבר (מטעמי ביטחון ובטיחות) נתתי להם נ.צ ותיאור מדויק של המקום ומספרי טלפון והם התרחקו כ 400 מ' מהרכב (שעדיין היה בטווח שדה הראיה) עד אשר השיגו קליטה .
אז הם דיברו עם ערן (המסוקס) , נמרוד וידר (שיום קודם לכן עוד דיברתי איתו בטלפון כדי לקבל מידע על מצב השטח וביקשתי שהם יודיעו
לסביון , אסף ונמרוד מלר על המצב .
ערן יצא מב"ש לכיוון , נמרוד וידר היה בעיצומו של טיול שהוציא מהבוקר ומסר שהוא יחזיר את הקבוצה ויצא לכיווני (לאחר מכן הבנתי
שהוא ביקש מסביון או אסף קציר 2 רכבים נוספים שיתלוו אליו עם כננת .
וכך , תוך זמן קצר יחסית הבחנו ב 4 ג'יפים רציניים , בריאים , מזוודים ומשופרים מגיעים לקראתינו . בזמן שהמתנו להם , עבר מקומי עם עדר עיזים ושאל אם אני רוצה שהוא ישלח אלי באגר / מחפרון , החלפתי איתו מספרי טלפון וקבענו שבעל המחפרון יצור איתי קשר .
היה לי ברור מיד אחרי נפילה , ששום ג'יפ לא יוכל להוציא / לחלץ אותי מהמצב הזה בשלום . רק כלי צמ"ה . חבל לקחת סיכון מיותר .
אבל הייתי שמח שיגיעו אלי רכבים עם כננות ע"מ לעגן אותי כיוון שהקרקע הייתה בלתי יציבה בעליל ולמנוע נפילה חופשית לתהום .
אז הוביל נמרוד וידר ולידו איזי עם טויטה פראדו , כפיר עם הצ'ירוקי (אחד היפים והמושקעים שראיתי) ניר לוי עם רוביקון ויניב עם רוביקון כחול .
ישר שאלו לשלומנו הרגיעו מאד את הבנות שהיו איתי , הציעו שתיה , אוכל ומה לא , מי עשה שם קפה ? יניב ? ע נ ק ....
ויצאנו לבחון את המצב . אחרי הבנה שכל נגיעה כאן עלולה להסתיים בנזק ואסון (הרי אני צריך לשבת בפנים בחילוץ) ואחרי
שאמרתי כי החלטתי לזמן באגר למקום , הם נשארו איתנו ולא עזבו עד אשר הוא הגיע .
למזלי , הגיע מחפרון די חדיש מצוייד בכף קדמית נפתחת וזרוע אחורית ובחור מקצוען שממש הבין מה אני רוצה (היינו באותו ראש
לגבי האופן בו יחולץ הבלייזר ללא נזק וסיכון ובצורה הכי נבונה ).
נהג המחפרון וחברו חששו שלא יקבלו את כסף עבור החילוץ (לא היה עלי מזומן והם דרשו 1500 ש"ח) ורק כאשר נהג המחפרון
זיהה את נמרוד וידר כבעלים של "קפה קפה" ממפגש יפית הוא נרגע והחל לעבוד .
אז אחרי שעה של עבודה מקצועית שלו , בה הוא מגלח מההר ומרחיב את השביל ע"מ לעמוד עם הכף הקדמית במקביל לפגוש הקדמי של הבלייזר , סוף סוף רתמנו את אוזני הגרירה שיש על הפגוש הקדמי של הבלייזר לשיני הכף עם 2 רצועות עבות . נכנסתי למושב הנהג , הנעתי
ובמשיכה שלו שמאלה כשאני משולב ולוחץ על הגז בעדינות ע" להתקדם ולסייע , האוטו נחת על קרקע מוצקה ועמד על 4 גלגליו.
וווווווואוווווו איזו הקלה .... מטורף !!!
החלנו דרכינו למטה , בינתיים נמרוד וידר מעדכן את סביון ואסף קציר לגבי המצב וסיום הדרמה כמו גם על העובדה שאצטרך
ליסוע אחרי הטרקטור עד למפגש יפית בכדי להגיע לכספומט ולמשוך עבורם כסף (דבר שיקח זמן רב) .
הם לא חושבים פעמיים , נכנסים לרכב ומצמצמים אלי , כאשר הם פוגשים אותי בדיוק עם היציאה מהשטח . הם משלמים למקומי
ומשחררים אותי ע"מ שאוכל להגיע מהר לנקודת המפגש ולחניון הלילה .
תשמעו חברים , זה מדהים ! אני לא רואה זאת כמובן מאליו ומודה לכל אחד ואחד מכם על התרומה , על ההיענות , על ההקרבה
ומה לא ,,,, אוהב אתכם , תודה רבה רבה ....

שחר

שחר-סופה
20-12-14, 23:07
https://i.ytimg.com/vi/9s8eSgUKapY/mqdefault.jpg
(https://www.youtube.com/watch?v=9s8eSgUKapY)

- - - Updated - - -

https://i.ytimg.com/vi/IqIXB5NIcFs/mqdefault.jpg
(https://www.youtube.com/watch?v=IqIXB5NIcFs)

שחר-סופה
20-12-14, 23:24
מי שצילם את החילוץ , מוזמן גם הוא כמובן לצרף תמונות / סירטונים ....

שחר

שיהיה שבוע טוב לכולנו ....

אפרים
20-12-14, 23:28
הרכב נראה פצצה.

rob
21-12-14, 06:43
חוויות :-)
העיקר שהסתיים בשלום

wonderd
21-12-14, 07:22
כל הכבוד לאנשים שעזבו הכל ובאו לחילוץ!! זה אחד הדברים המדהימים בעם ישראל ולדעתי לא קיים בשום מקום אחר בעולם.

מאיר רוטברג
21-12-14, 07:25
לא מצופה לפחות מג'יפאי אמיתי

opl
21-12-14, 08:19
השקה שלא תשכח לעולם

דרור ברלי
21-12-14, 10:30
וואו.

זה בדיוק הציר בו נסענו בטיול לסרטבה ושמורת חרובה ב-2011.
כבר אז הקט עהזה עם השפ"צים והחריצים היה קשה ומסוכן, עכשיו נראה הרבה יותר גרוע.
כאמור - הבעיה העיקרית היא קרקע לא יציבה - קצת גשם, כלי רכב שעוברים במשך השנים וכו' - והכל נסחף ומתמוטט.

כל הכבוד למחלצים.
אבל הלקח העיקרי שאני רואה כאן - לעולם לא להיכנס לשטח לבד. בטח לא באיזורי צל"ש או טר"ש כאלה.

ukiuki
21-12-14, 12:42
תמונות מדהימות.
כל הכבוד למחלצים.
גם אני לא הייתי עושה את המסלול לבד. שמח שיצאת מזה.

asafk
21-12-14, 15:44
במסגרת מסע החילוץ נמצא כיסא מתקפל. יוחזר לבעליו אם נדע מי הוא.

אסף.

danny_aaron
21-12-14, 16:01
שחר ,הרכב מדהים .
ואני בטוח שמעכשיו אפילו לקיוסק אתה יוצא עם עוד רכב [emoji12]

נמרוד וידר
21-12-14, 16:36
עם כל הבלאגן יום אחרי שחר הגיע עם ביתו וחברתו והצטרף אלינו לטיול היה כייף להיות חלק מהחילוץ של בחור חיובי שלא נרתע מ''קצת'' תקלות והמשיך לטייל
הרווחתי עוד חבר

נמרוד
21-12-14, 18:53
הבלייזר של שחר נראה ממש כמו מתחרה טופ-טראק צאלנג' במגזין פור-ווילר משנות ה90', רק הצמיגים קטנים מדי :D

בקיצור - מדליק לגמרי!

והשקה כזאתי, שהסתיימה בלי שום נזקים, זה אומר שיש לך שחר דיבור ישיר עם אלוהי הג'יפאים, וסיפור מדהים + תמונות לנכדים.

שחר-סופה
21-12-14, 19:37
אהלן ,

הרכב נראה פצצה.

תודה רבה

חוויות :-)
העיקר שהסתיים בשלום

לגמרי ערן ....

השקה שלא תשכח לעולם

אין ספק ....

וואו.

זה בדיוק הציר בו נסענו בטיול לסרטבה ושמורת חרובה ב-2011.
כבר אז הקט עהזה עם השפ"צים והחריצים היה קשה ומסוכן, עכשיו נראה הרבה יותר גרוע.
כאמור - הבעיה העיקרית היא קרקע לא יציבה - קצת גשם, כלי רכב שעוברים במשך השנים וכו' - והכל נסחף ומתמוטט.

כל הכבוד למחלצים.
אבל הלקח העיקרי שאני רואה כאן - לעולם לא להיכנס לשטח לבד. בטח לא באיזורי צל"ש או טר"ש כאלה.

אהלן דרור , כן ... זה אותו מסלול שעשית עליו גם את הכתבה אז . אם זכור לי נכון , היתה סופה שעברה מעל החריץ העמוק
שנפער אז בקרקע .... (היתה כתבה ממש יפה)
עכשיו המצב חמור בהרבה . לא מטייל כמעט לעולם לבד . פעם פה פעם שם , אבל גם אם היו איתי 15 ג'יפים
(כשאני בדר"כ מוביל) לא היה לאף אחד שום סיכוי לעשות משהו , לא בסיטואציה שהייתה . והיא קיצונית ! אין ספק , הקיצונית
ביותר שנקלעתי אליה ב 18 שנות הטיולים שלי בשטח . כן , למדתי ... ואבוי לי אם לא אפיק את הלקחים והמסקנות .
תודה רבה ....

תמונות מדהימות.
כל הכבוד למחלצים.
גם אני לא הייתי עושה את המסלול לבד. שמח שיצאת מזה.

כבוד למחלצים , אין ספק ..... תודה רבה ....

שחר ,הרכב מדהים .
ואני בטוח שמעכשיו אפילו לקיוסק אתה יוצא עם עוד רכב [emoji12]

תודה רבה , לא להגזים ;).... אתה לא מכיר אותי עד כדי כך טוב :p:D

עם כל הבלאגן יום אחרי שחר הגיע עם ביתו וחברתו והצטרף אלינו לטיול היה כייף להיות חלק מהחילוץ של בחור חיובי שלא נרתע מ''קצת'' תקלות והמשיך לטייל
הרווחתי עוד חבר

תודה רבה שוב נמרוד ....
נהנינו מאד (למרות שהיה קצרצר) אין ספק חבר , נשתמע ....

הבלייזר של שחר נראה ממש כמו מתחרה טופ-טראק צאלנג' במגזין פור-ווילר משנות ה90', רק הצמיגים קטנים מדי :D

בקיצור - מדליק לגמרי!

והשקה כזאתי, שהסתיימה בלי שום נזקים, זה אומר שיש לך שחר דיבור ישיר עם אלוהי הג'יפאים, וסיפור מדהים + תמונות לנכדים.

אין ספק נמרוד , וואחד דיבור עם אלוהים , אז ככה רק בשביל צירופי המקרים ,
את הרכב קניתי ב 11/2010 , את השיפוץ והבניה שלו סיימתי ב 11/2014
את יום ההולדת שלי חגגתי ב 17/12 ז"א יום לפני מפגש ג'יפולוג וההשקה ....
ובמקרה חנוכה הוא החג שלי , אז נס חנוכה לא יהיה ? ..... היה !!! ובגדול ....
זה מה שאמרתי לעצמי כל הזמן , שזה לא יאומן איך יצאתי מזה ללא שריטה , לא בגוף ולא ברכב , באמת בלתי נתפס ....
תודה על הפירגון , תודה רבה על ההשקעה שלך בצילומים ואין ספק שזה סיפור שיועבר לנכדים ....

ד ו ר ו ן
21-12-14, 21:40
רכב יפה מאד.

דרור ברלי
21-12-14, 22:19
הבלייזר של שחר מרשים במציאות הרבה יותר מאשר בתמונות.
הכל נקי ומוקפד ברמה חולנית לגמרי. תענוג. הוא פשוט זועק לגלגלי 35 או 37....(אחרי החלפת סרנים כמובן)

שחר, עברתי שוב על התמונות שלך מול הטיול שלי ושל גיתאי מלפני כמעט 4 שנים....
אז, הדרך הבטוחה לעבור את השפ"צ בסיבוב בשלום היתה פשוט לתת בגז ולפנות חזק שמאלה, הכוח הצנטריפוגלי עשה את כל השאר.
אבל לפולסייזים גם אז זה היה סוג של מלכודת. אנחנו כמעט איבדנו שם ונדורה 4X4....

כבר אז הזהרתי שהציר הזה, על שפ"ציו וחריציו הוא על גבול המסוכן. ועכשיו אני רואה שהוא במצב הרבה יותר גרוע.

היה לך נס חנוכה קטן.

GodsFather
21-12-14, 22:38
אז מה השיפור הבא לרכב ? :)

six-86
22-12-14, 07:43
שלום לבלייזר היפה המושקע ולנוסעיו
שחר נראה לי שהגעת כשאנחנו יצאנו למסלול שגתאי הוביל
טיילנו גם באזור ונראה לי שהיית במרחק ק"מ אוירי מאיתנו ....
אחד הלקחים מהדרמה הזו , שלפי דעתי צריך להיות דף קשר מרוכז של הקבוצות המטיילות באזור , ומקרה של תקלה , להיעזר בקבוצה הכי קרובה ולא להזעיק אנשים רחוקים למרות שלרובנו אין בעיה לעזוב את הכל ע"מ להגיע ולעזור ....
בכל מקרה , השקה חוזרת חייב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ראיד

asafk
22-12-14, 08:04
נראה לי שאחרי עבודות העפר הליליות הציר במצב טוב יותר... לא?

אסף.

shachar
22-12-14, 08:35

כף קידמית...

opl
22-12-14, 09:39
סביון שקט... יש מצב שהוא עדיין עומד ליד השולחנות עם הסחורה? :-)
כל הכבוד על ההשקעה!

dingo1st
22-12-14, 10:19
סיפור יפה .. וכלי יפה עוד יותר...
ראשית...
אבל אני לא מתפלא...
גם אני חוויתי את אותה חוויה לפני כארבע שנים אם אני זוכר נכון...
זה היה בארוע ליגה בספינת המדבר ...
אז היה לי היילקס אמיץ..
ורצינו לחצות את הנחל ע"מ להגיע לנקודת תצפית טובה יותר על אחת מהנקודות...
לפני עבר טריוס חמוד בקלילות....
ואני מתחיל לחצות את הנחל וכשהגעתי כמעט לאמצע הדרך אני מרגיש שההילקס מתקדם אבל לא בכיוון הנכון...
במקום קדימה הוא מתקדם פנימה.. לתוך הבוץ הטובעני שהסתתר מתחת לשכבה הראשונה היבשה...
והופ כמו בגבעת חלפון אני עם ארבע הגלגלים פנימה עם הסרנים...
מנסה לחלץ לאחור... נאדה .. כלום .. דבק לא זז מ"מ...
מוציא היי-ליפט מנסה להניח .. שם פלטה.. והופ גם הפלטה נעלמה...
פורס רצועות ומחכה שיעבור מישהו ..
חשוב לציין כי מהרגע ששקעתי התחלו להתגודד סביבי המקומיים .. ולהביע עניין.. ואף אמרו "... תעזוף... זי כבר לא תצא מנבוא... צריך ייתן לה ייתייבש.."
( לא זה לא טעות כתיב .. ככה הם אמרו..)
חגו מעליי כמו נשרים על פגר....
בזמן הזה עבור במקום הרבה חברים שדאגתי להזהיר אותם שלא לעבור איפה שאני עברתי...
ואף ניסו לעזור חיברנו רצועות.. משכנו... הכפלנו... משכנו...
הכפלנו רכבים שני כלים לרוחב.. שני כלים לאורך...כלום לא זז מ"מ...
ואז הגיע אדון ברלי... בסופה הפתוחה...
חיברנו .. ניסינו .. משכנו...כלום... לא זז מ"מ...
ברלי לא התייאש.. ואמר "אל תדאג.. אנחנו לא נזוז מפה עד שתצא...אני כבר בא..."
אני יושב מיואש .. חושב איך אני מארגן טרקטור לאמצע המדבר שיחלץ אותי .. התחלתי לחייג לאנשים לברר אם יש מישהו בסביבה...
ואז כעבור כשעה .. כשנסתיימה הליגה..
אני שומע נהימת מנועים...
מרים את הראש... חשבתי זה פאטה מורגנה...
כל הכלים שהשתטפו בליגה באו לחלץ אותי....
מיד נצמד אליי ברוורס (אם אני זוכר נכון את השמות..) שי מצוות יוסי במות עם הסופר הכתומה ..
והטיס אותי החוצה ...(אני חושב שההיילקס בחיים שלו לא זינק ככה...) כאילו כלום לא היה ...
פווף.. עפה לי סלע מהלב ...
לא ידעתי ... ועד היום לא יודע כיצד להודות..
חוויה קשה.. כל החיים עברו לי מול העניים..
אבל ..
טוב שיש לנו חברים כאלה...
שוב המון תודה לכל מי שעזר .. ניסה .. השתדל....
ד"א ..
זה צולם והופיע באלבום פה בפורום...
אני אחפש...

גיתאי נוה
22-12-14, 14:18
כל הכבוד לאנשים שעזבו הכל ובאו לחילוץ!! זה אחד הדברים המדהימים בעם ישראל ולדעתי לא קיים בשום מקום אחר בעולם.
בלי להמעיט בערכנו, דווקא קיים חזק ביונייטד סטייקס. שם אנשים לוקחים חופש מהעבודה ונוסעים שלושה ימים כדי לחלץ איזה דביל שהחליט לנסות בפעם הראשונה את האוטו שאבא קנה לו.
התמורה המקובלת היא בשר וארגז בירה, ואם תדבר איתם על כסף אתה מסתכן בקטיפת פתיל חייך על ידי רד נק סמוק.
אבל אני לא בטוח שהמניעים של כולם הם אותם מניעים כמו בארץ, וזה כבר פותח פתח לדיון תרבותי מסוג אחר לגמרי.

גיתאי נוה
22-12-14, 16:43
וואנדורה בנקודה
94381

והסופה שעברה מעל לחריץ
94382

שחר-סופה
22-12-14, 18:59
רכב יפה מאד.

אהלן דורון , תודה .....

הכל נקי ומוקפד ברמה חולנית לגמרי. תענוג. הוא פשוט זועק לגלגלי 35 או 37....(אחרי החלפת סרנים כמובן)

שחר, עברתי שוב על התמונות שלך מול הטיול שלי ושל גיתאי מלפני כמעט 4 שנים....
אז, הדרך הבטוחה לעבור את השפ"צ בסיבוב בשלום היתה פשוט לתת בגז ולפנות חזק שמאלה, הכוח הצנטריפוגלי עשה את כל השאר.
אבל לפולסייזים גם אז זה היה סוג של מלכודת. אנחנו כמעט איבדנו שם ונדורה 4X4....

כבר אז הזהרתי שהציר הזה, על שפ"ציו וחריציו הוא על גבול המסוכן. ועכשיו אני רואה שהוא במצב הרבה יותר גרוע.

היה לך נס חנוכה קטן.

דרור , זה לא שהגלגלים קטנים (33") כמו שההגבהה גדולה 6" ZONE OFF ROAD :p;)
תודה רבה על הפירגון אהבתי שאהבת .... כן , אני בטוח שהצלחתי בקטע הזה של השיפוץ , בניה ועיצוב ....
חתיכת נס .... , נשתמע ....

לא יודע , נראה לי עוגן גדול וחזק / מחרשה :p מה אתה אומר ?

שלום לבלייזר היפה המושקע ולנוסעיו
שחר נראה לי שהגעת כשאנחנו יצאנו למסלול שגתאי הוביל
טיילנו גם באזור ונראה לי שהיית במרחק ק"מ אוירי מאיתנו ....
אחד הלקחים מהדרמה הזו , שלפי דעתי צריך להיות דף קשר מרוכז של הקבוצות המטיילות באזור , ומקרה של תקלה , להיעזר בקבוצה הכי קרובה ולא להזעיק אנשים רחוקים למרות שלרובנו אין בעיה לעזוב את הכל ע"מ להגיע ולעזור ....
בכל מקרה , השקה חוזרת חייב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ראיד

אהלן ראיד ,
ראשית ...תודה רבה ,
שנית .... דווקא המקסטראק היה פתוח כל משך הטיול ובמצב סריקה ע"מ שאוכל לדעת מי מטייל
והיכן (מבחינת קירבה) מידי פעם שמעתי קטעי שיחה קצרים , אבל לא באופן רציף .
דף קשר הוא דבר מבורך במידה וניתן ליצור כזה .
לגבי השקה נוספת .... אסף קציר זרק לי משהו בעניין (הראש היה במקום אחר) אני אזרום בכיף ....

נראה לי שאחרי עבודות העפר הליליות הציר במצב טוב יותר... לא?

אסף.

עכשיו ? גם המשאית שלך עוברת :p;)

כף קידמית...

אל תקלקל לדרור ברלי , הוא רוצה להחליף לי גלגלים ל 35"- 37" :p

סביון שקט... יש מצב שהוא עדיין עומד ליד השולחנות עם הסחורה? :-)
כל הכבוד על ההשקעה!

לגמרי ....

סיפור יפה .. וכלי יפה עוד יותר...

תודה רבה ....
אנשים מדהימים , פשוט כבוד ....

שחר .

rob
22-12-14, 20:40
יש תמונות עם הבאגר?

Tsachi Amiad
22-12-14, 21:34
ערב טוב,
אנחנו מתכננים טיול באזור בסופ"ש, יש מצב שתוכל לשלוח את הנ.צ. של המקום ליתר בטחון?
תודה

landY
22-12-14, 22:20
עוד קצת תמונות... מסתבר שערכת קפה ומצלמה זה הכי חשוב בכל חילוץ...

יניב

94405944049440394402944019440694407

שחר-סופה
22-12-14, 22:22
יש תמונות עם הבאגר?

אהלן ערן , כן ... יש תמונות כאלה וגם סירטונים , בתוך כל ההמולה הבחנתי פה ושם שמצלמים ...
כפיר צילם אני חושב , נמרוד ויניב ?
בקיצור , אם ישלחו לי או הראה , אצרף ...

ערב טוב,
אנחנו מתכננים טיול באזור בסופ"ש, יש מצב שתוכל לשלוח את הנ.צ. של המקום ליתר בטחון?
תודה

אהלן ,
בכל הבלאגן שהיה , אבדה מפת סימון השבילים החדשה והעדכנית שקניתי טרם ההגעה למפגש ועליה כל סימון
המסלול (זאת ההזדמנות אולי לבקש ממי שמצא או שנתקל בה בג'יפ שלו היכן שהבנות שמו את הדברים , כנראה היא נפלה)
אבל שלחתי את הנ.צ המדוייק + תיאור ואת המ"ס של השביל לדורון וידר ולערן וייס(המסוקס) . זה יהיה מצויין אם יציינו כאן .
בכל מקרה , זהו שביל שחור הפונה מזרחה כחצי ק"מ צפונית לג'יפתליק . רשום מ"ס בסגול של השביל . בעיקול , ממול יש מצוק עם
מערות בסלע . לא קשה לפספס . אבל עכשיו , לא תהיה לכם בעיה לעבור שם . הרחבתי את הדרך יופי עם הבאגר הרחק מכל סכנה .
הבעיה היא גם בהמשך . ציר מסוכן ובעייתי עם עבירות קשה עד מסוכנת , שפצי"ם , קרקע מאד לא יציבה שקורסת , בולדרים , חריצים
בקיצור , חגיגה . להתרחק זאת המלצה .

שחר

אהלן יניב , סליחה ....
בדיוק סיימתי לכתוב את התגובה והקדמת אותי ....
תודה גבר ....

שחר-סופה
22-12-14, 22:35
עוד קצת תמונות... מסתבר שערכת קפה ומצלמה זה הכי חשוב בכל חילוץ...
יניב

הקפה שלך היה ע נ ק ובזמן ...
לא אכלתי כמעט כל היום ואחרי המקרה בכלל ..... ברח לי כל התיאבון למרות שהייתי מת מרעב (אפשר להבין למה)
אז הקפה הזה עם הסיגריה , בא לי בול בזמן . זה לבד היה כבר 70% הצלחה של החילוץ :)...

שחר .

Tsachi Amiad
22-12-14, 22:38
תודה, נראה לי שאתה מתכוון לסימון שבילים הירוק? לא מצאתי שחור באזור.
אודה למי שיוכל לדקור נקודה מדויקת. כרגע נראה שזה מחוץ למסלול שלנו.
תודה

שחר-סופה
22-12-14, 22:42
שחור שחור חביבי .... שחור כמו שהיה לי בעיניים כשהרגשתי שהקרקע קורסת תחת הגלגל האחורי ושולחת אותי להיות
תלוי על קצה המדרון ....
זוכר מעולה מה סימנתי ושלחתי לכוחות .

שחר .

Tsachi Amiad
22-12-14, 22:52
יש ציר שחור שנמצא מערבית לג'יפטליק, 5420. ציר שמתחיל בעמק מתחת לכיתות והולך מערבה לג'יפטליק.
לצערי לא מצליח כרגע לצרף תמונה דרך הטלפון, אליו אתה מתכוון?

Tsachi Amiad
23-12-14, 07:53
מתקן את ההודעה, הציר מתחיל בעמק מתחת לגיתית והולך מזרחה לכיוון הג'יפטליק

asafk
23-12-14, 08:09
השביל מתחבר בצידו המזרחי לכביש ליד הבונקרים של החטיבה, מעט מצפון למשואה (משם נכנסנו עם הלנדקרוזר).

אסף.

Tsachi Amiad
23-12-14, 09:02
רות, תודה אסף
זה באמת הציר שכתבתי, קרוב למסלול שלנו אבל אנחנו עוברים מסביב.
נחפש את המפה האובדת באזור...
דרך אגב, בעמוד ענן יש עדכון על הנקודה מה18.12 שהמקום מסוכן, מעניין אם עודכן במהלך החילוץ או לפני...

GodsFather
23-12-14, 10:41
שחר, אתה צריך צילצל, לא מחרשה :)

Jo_P
23-12-14, 16:42
סיפור מדהים, גם אנחנו עברנו שם ב-2011 רק אחרי שעתיים של עבודות מע'צ (אם הבנתי נכון את המיקום).
שחר - האם אתה מתכוון לנקודה המסומנת בחץ האדם בצילום מפה שצירפתי?
94419

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=94419

שחר-סופה
23-12-14, 20:53
אהלן , תודה ...

הקובץ לא נפתח , אין לי במחשב שאני משתמש בו כעת תוכנת ניווט . ואין לי מפה ( אבדה ) בכדי לאשר את המיקום .
קבלו בבקשה את הנ.צ המדוייק של המקום :

מזרח 193368 צפון 1170329 ITM

שחר .

Naftulski
30-12-14, 10:06
שאלתי פעם שאלה על הסימון שבילים בבקעה ( מפה 5 ו6 )
האם ראיתם בציר הזה יש סימון שבילים מעודכן ומסומן כמו שצריך או שרואים שהוא מטושטש אם בכלל קיים

savyon
30-12-14, 10:18

שחר,
עד מידה "37, כיסוי גלגל ג'יפולוג מתנה
כן, הכיסוי במידה XXL מתאים עד לצמיג "37

סביון

שחר-סופה
31-12-14, 22:38
תודה רבה סביון ....
נשאר עכשיו רק שתכניסו לי את ה 35" לרישיון - הצמיגים עלי ;):p
מה לא נעשה בשביל כיסוי ;)

GodsFather
31-12-14, 22:53
במחיר שהצמיגים האלה עולים, הרשיון זה בקטנה. ויש כאלה שאפילו יעשו לך דיל קנה+קבל