PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעלה ברק בירידה.

לביא
25-12-14, 21:56
מתכננים לשבוע הבא.
ירידה מהר כיפה דרך רמת ברק לנחל זעף.
הרכב הכי נמוך מיצובישי פג׳רו שנת 2008.
לצפות לבעיות?
תודה.

ד ו ר ו ן
26-12-14, 08:44
אתה מתכון למעלה ורדית במקרה?

נדב ש.
26-12-14, 08:59
מה המסלול? אתה מתכוון להיכנס מכיוון הר כיפה ולעשות הכל בירידה עד כביש הערבה לצאת מכיוון חניון ברק?
אם כן אז עקרונית לא צריכה להיות בעיה, אם הקינג גם נמוך וגם לא ממוגן הייתי מוותר(הרבה כיוונים... וזה תלוי בנהג גם, עבודות מע"צ כדי שלא יחטוף)...חבל על הרכב, שנה שעברה עשינו את המסלול מכיוון עשוש בעליה והיה לפיננו קינג שלא ריחם...הוא תלש פנסים בטמבון וכל מיני חצאיות פלסטיק, זה חוץ מה"בומים" ששעמנו שקיבל מלמטה...אבל זה בעליה וכנראה אחד שלא אכפת לו...

לביא
26-12-14, 09:16
לא ורדית. הר כיפה דרך מעלה ברק לכיוון כביש הערבה. נדב, לא כל כך הבנתי את התשובה. הקינג ממוגן ולא מוגבה.

JustDoB
26-12-14, 09:57
מישהו חכם אמר לי פעם - גם כדורגל מפונצ׳ר יירד את ורדית
[emoji6]

Sent from my XJ

ronen7k
26-12-14, 09:57
לא ורדית. הר כיפה דרך מעלה ברק לכיוון כביש הערבה. נדב, לא כל כך הבנתי את התשובה. הקינג ממוגן ולא מוגבה.

עברתי שם לפני שנה עם ויטרה בכיוון הפוך ,
לא צריכה להיות בעיה.

ד ו ר ו ן
26-12-14, 11:19
בירידה מהר כיפה לערבה, אתה עובר שני מקטעים שאפשר לכנות מעלה, +\-.
הראשון זה הקטע המשובש בירידה מהר כיפה, לא משהו מסובך, על גבול הלא נעים בגלל הצורך לתמרך בזוית כשמצד שמאל שלך יש תהום..

השני, זה מעלה ורדית, שהוא מסולע, חלק יחסית, עם מדרגות גבוהות ורכב נמוך יסבול גם בירידה.

מעלה ברק?
לא מכיר בשם הזה משהו בתוואי שתיארת.

לביא
26-12-14, 14:10
אולי התבלבלתי. אם יורדים מהר כיפה על השביל הכחול, 500 מטר לפני נחל זעף. זה לא מעלה ברק? להבנתי מעלה ורדית הוא על השביל האדום הירידה לנחל פארן.

נדב ש.
26-12-14, 14:35
אולי התבלבלתי. אם יורדים מהר כיפה על השביל הכחול, 500 מטר לפני נחל זעף. זה לא מעלה ברק? להבנתי מעלה ורדית הוא על השביל האדום הירידה לנחל פארן.
לא התבלבלת, אתה צודק.

בירידה מהר כיפה לערבה, אתה עובר שני מקטעים שאפשר לכנות מעלה, +\-.
הראשון זה הקטע המשובש בירידה מהר כיפה, לא משהו מסובך, על גבול הלא נעים בגלל הצורך לתמרך בזוית כשמצד שמאל שלך יש תהום..

השני, זה מעלה ורדית, שהוא מסולע, חלק יחסית, עם מדרגות גבוהות ורכב נמוך יסבול גם בירידה.

מעלה ברק?
לא מכיר בשם הזה משהו בתוואי שתיארת.

אם אתה יורד מהר כיפה לערבה יש לך פניה ימינה לכיוון דרום שביל אדום זה ורדית בירידה.
אם אתה ממשיך על הכחול זה "רמת ברק" ו"מעלה ברק" בהמשך, בולדרים חבויים בפודרה בורות והצלבות.
בסוף אתה מגיע לצומת שבילים סימון אדום, ימינה ואחר כך שמאלה לירוק לכביש הערבה, אם פנית באדום מיד שמאלה הגעת לעשוש בירידה.

הכוונה שלי לקינג היתה שהוא יחטוף כניראה בכל מיקרה, רכב 2008 ולא מוגבהה בטוח שעם טמבונים עם חצאיות פלסטיק למיניהם...לפחות הוא ממוגן זה חצי נחמה, מכוון טוב ונהג ממושמע יחסוך ממנו אולי את המכות ברכב.... פשוט שיתכונן לזה ויידע לאן הוא נוסע...

לביא
26-12-14, 14:47
תודה רבה. הבנתי.

ד ו ר ו ן
26-12-14, 18:07
מעלה ברק..
עכשיו אני מבין למה התכוונתם אבל חייב לציין שבכל השנים שעברתי שם, לא זכור לי קטע כזה שראוי לכינוי מעלה.

מזכיר את תחילת פריחת תרבות השטח, שכל אחד נתן שמות מפוצצים לכל מדרגה בנגב, שעד אותו רגע, לא ידעה שהיא כזו..

נדב ש.
26-12-14, 20:46
אם הוא נימצא בזוית עליה.....כניראה שבשביל חלק מהרכבים הוא מעלה...
טוב....אולי מעלון... :-)

נמרוד
26-12-14, 21:39
בקיצור סע לשלום, עם כל רכב שטח בעל הילוך כוח.

לביא
26-12-14, 23:13
שוב תודה.

ד ו ר ו ן
27-12-14, 10:57
אם הוא נימצא בזוית עליה.....כניראה שבשביל חלק מהרכבים הוא מעלה...
טוב....אולי מעלון... :-)
היו שנים שאנשים החשיבו את המדרגה ליד הפרסת נקרות כאתגר עבירות..
היו שם פקקי תנועה בסופי שבוע.

-->