PDA

צפייה בגרסה מלאה : נק' עיגון אחוריות לחילוץ ל-CJ וסופה

אדי
21-07-03, 18:03
סיקסים וסופות מגיעים ללא נק' עיגון מתאימות לחילוץ בשטח מאחור , הרבה משתמשים בוו הגרירה על מנת לחלץ ... ובלשון המעטה זה לא הכי בריא לקורת הרוחב .

חיפשתי פתרון פשוט לנק' עיגון אחוריות , ללא קדיחה בשלדה או ריתוכים .

נק' העיגון במבט על :
http://imgsrv.pic4u.co.il/650d9bda15552e0bf445328045dd0940020000.a spx

נשתמש בפלדה בעובי 10 מ"מ , נכופף אותה בצורה הנ"ל .... לא בבית . נקדח 4 חורים בחלק הנצמד לשלדה ונחבר עם ברגים לארבעת החורים הקיימים בשלדה עם ברגים . נקדח חור בקוטר גדול יחסית שבו יעבור הבורג של השאקל .

נק' העיגון - שחור .
פגוש אחורי (קורת רוחב) - אפור .
ברגים לחיבור לשלדה - כחול (רואים רק את השניים העליונים) .
הבורג של השאקל - ירוק .

הכיפוף לצורה הנ"ל לא טריוויאלי , וקדיחת החור עבור בורג השאקל עוד פחות (20 מ"מ פלדה) . חשבתי לצרף שתי חתיכות פלדה שיכופפו כל אחת בצורת ר' לצורה הנ"ל במקום לכופף חתיכת פלדה אחת לצורה הזאת .

הרעיון בכלל נראה הגיוני?
איזו אופציה עדיפה לדעתכם?

תודה , אדי .

karlos
22-07-03, 14:48
1 החסרונות של כיפוף בצורה זו היא שהעובי של החלק בו עשית חור לטובת השאקל יהיה לפחות 20 מ"מ ואז לא ישאר מקום לרצועה עבה(החלק שמכופף בצורת "ח" בולט לתוך השאקל)ואז תצתרך שאקל משמעותית יותר גדול .אם אתה מעונין יש לי שרטוט של מה שהכנתי אצלי תן מ"ס פקס :D

נמרוד
22-07-03, 14:51
הרעיון נראה הגיוני מאד. אני הייתי מרתך גם את שתי המכופפים אחד לשני.

אדי
22-07-03, 18:24
קרלוס , אם אשתמש בשאקל 3/4 זה לא אמור להפריע .

נמרוד , אני חושב שאני מעדיף את האופציה השניה שכתבתי , הכנת החלק המכופף מ-2 חלקים בצורת ר' , כמובן שלמלות כל מה שאפשר בריתוכים כדי לפזר עומסים .

עוד דעות?

karlos
22-07-03, 18:44
אני גם מתכוון לשאקל 3/4 כי האוזן של רצועה קינטית מאוד עבה .

אדי
22-07-03, 23:54
אני לא משתמש ברצועה קינטית ... הרצועה האמורה להתחבר לנק' העיגון היא רצועה רגילה (רצועת רסן) .

-->