PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה אם עמוד ענן

ספרדי
03-01-15, 20:51
היום יצאתי לטיול ופתיחת את עמוד ענן ולא הופיעו לי המפות שרכשתי.
מחקתי את התוכנה והתקנתי אותה מחדש ועדין המפות לא חזרו,
מה צריך לעשות על מנת שהמפות שרכשתי יחזרו?

erezgur
04-01-15, 10:22
מאז השדרוג לאנדרואיד 5 - עמוד ענן לא עובד. לאחר תמונת הפתיחה היישום נסגר. יואב רופא מודע לבעיה ומבטיח תיקון קרוב.

לא הצלחתי להבין אם הבעיה שאתה מתאר קשורה למה שכתבתי לעיל או לא. האם המפות החינמיות כן מוצגות אצלך? האם היישום עובד רק ללא המפות שרכשת?

ארז גור

ספרדי
04-01-15, 19:37
מאז השדרוג לאנדרואיד 5 - עמוד ענן לא עובד. לאחר תמונת הפתיחה היישום נסגר. יואב רופא מודע לבעיה ומבטיח תיקון קרוב.

לא הצלחתי להבין אם הבעיה שאתה מתאר קשורה למה שכתבתי לעיל או לא. האם המפות החינמיות כן מוצגות אצלך? האם היישום עובד רק ללא המפות שרכשת?

ארז גור

ארז ערב טוב,
היישום עובד אצלי בלי במפות שרכשתי ואין אפשרות לעלות מסלולים

erezgur
04-01-15, 21:32
"אין אפשרות להעלות מסלולים" זן בעיה חדשה? קודם דיברתעל המפות הקנויות שאינן מופיעות...

לא רשמת בשום מקום, אבל אני מנחש שאתה מדבר על יישום על סלולר. מכיון שאיני מכיר את עולם האייפון / אייפד אז אני מניח גפ שמגובר במכשיר אנדרואידי (למה לא לספק את כל המידע בהתחלה?).

נסה להיכנס להגדרות המכשיר, מנהל היישומים, לאתר את עמוד ענן ולבצע מחיקת זיכרון המטמון (CACHE) ואח"כ לבדוק האם יש שיפור.

אם לא - כנס שוב להגדרות, מנהל יישומים, מצא את עמוד ענן ובצע מחיקת נתונים (Clear Data) - פעולה זו תמחק את ההגדרות ולמעשה בהפעלה הראשונה של התוכנה לאחר מכן תאלץ להזין שוב את פרטי החשבון שלך. וודא שאותם פרטים בדיוק מוזנים בחשבון שלך באתר עמוד ענן באינטרנט (אחרת באמת לא תוכל להזין נקודות עניין ומסלולים).

ארז גור

ספרדי
05-01-15, 08:13
"אין אפשרות להעלות מסלולים" זן בעיה חדשה? קודם דיברתעל המפות הקנויות שאינן מופיעות...

לא רשמת בשום מקום, אבל אני מנחש שאתה מדבר על יישום על סלולר. מכיון שאיני מכיר את עולם האייפון / אייפד אז אני מניח גפ שמגובר במכשיר אנדרואידי (למה לא לספק את כל המידע בהתחלה?).

נסה להיכנס להגדרות המכשיר, מנהל היישומים, לאתר את עמוד ענן ולבצע מחיקת זיכרון המטמון (CACHE) ואח"כ לבדוק האם יש שיפור.

אם לא - כנס שוב להגדרות, מנהל יישומים, מצא את עמוד ענן ובצע מחיקת נתונים (Clear Data) - פעולה זו תמחק את ההגדרות ולמעשה בהפעלה הראשונה של התוכנה לאחר מכן תאלץ להזין שוב את פרטי החשבון שלך. וודא שאותם פרטים בדיוק מוזנים בחשבון שלך באתר עמוד ענן באינטרנט (אחרת באמת לא תוכל להזין נקודות עניין ומסלולים).

ארז גור

ארז בוקר טוב,
אני משתמש במערכת הפעלה אנדרואיד ועשיתי מה שרשמת ועדין לא עולות לי המפות שרכשתי וכן נוספה לי בעיה שלא נפתחים לי המסלולים שלי.
זה די מתסכל שאני שילמתי על מפות ואני לא יכול להשתמש בהם.

gmike
05-01-15, 09:17
כשאתה פותח את התוכנה, מופיע לך בצד שמאל למעלה "מוריד מפות"? אצלי לקח לתוכנה כמה שעות להוריד את המפות.
כשאתה נכנס ל"מפות" מופיע לך "נרכשה" על המפות שקנית?

ספרדי
05-01-15, 11:07
מופיע אצלי בצד שמאל מעדכן אתרים 100%.
ושאני נכנס למפות הוא רושם לי שאני צריך לרכוש את המפות שקנית.

erezgur
05-01-15, 13:35
ניסית לפנות לתמיכה?

Sent from my Nexus 4

ספרדי
05-01-15, 14:42
ניסית לפנות לתמיכה?

Sent from my Nexus 4

שלחתי מייל ליואב ועדין לא ענה לי.

-->