PDA

צפייה בגרסה מלאה : בג'יפולוג יודעים הכל *#8835: מעבדה מומלצת לנקסוס 5

דרור ברלי
08-01-15, 15:27
הנקסוס 5 האהוב נפל לשלולית ונרטב.
על פניו נראה כאילו כלום. עובד, מוציא ומקבל SMS ווטסאפ, אבל פתאום הוא מודיע שאין לו כרטיס SIM ועל כן לא מוציא ולא מקבל שיחות.
פאק.

המלצות על מעבדה אמינה וזריזה שמכירה את הדגם הזה באיזור המרכז, רצוי סביב איזור חולון-בת ים יתקבלו בברכה.

elibaba
08-01-15, 15:54
אם לא משתלם לתקן יהיה לי לתת לך נקסוס 4 משומש עוד מעט במחיר קרן הצבי

idor
08-01-15, 16:03
תבדוק אם יש לכלוך על הסים - אם היה לכלוך וניקיתה תחזיר את הסים הנקי ותפעיל. אם עובד תעצור כאן אם לא תמשיך הלאה.
תנסה לנקות עם ספריי ניקוי מגעים את המקום שאליו נכנס הסים. להזהר לא לנקות עם צמר גפן שעלול לתלוש את המגעים.
אם הצליח תעצור כאן אם לא תעביר למעבדה.

אומי5
08-01-15, 16:08
נקסוס 4 של אישתי עבר ארוע טביעה דומה. לאחר שלא עבד כלל, בהדרכת youtube וסט שענים פתחתי יבשתי וסגרתי, חצי שעה הטענה והוא עובד .
תכתוב
how to dry nexus 5

lizard
08-01-15, 17:12
לי הרמקול הרגיל הפסיק לעבוד. היום בבוקר אני מתקשר למעבדה ו באמצע השיחה קולט שהרמקול עובד כרגיל. מקווה שזה לא יקרה שוב

erezgur
08-01-15, 17:17
לך כבר לא יעזור, אבל מכיון שזה קורה לרבים - לאחר אירוע של שלולית או הרטבה טראומתית דומה - לא להפעיל את הטלפון.

לפרק כל מה שניתן (במכשירים שעדיין אפשר לפרק את המכסה, הסוללה...) לנגב היטב שוב ושוב ולאחסן בכלי סגור עם המון אורז יבש למשך 48-72 שעות.

רק לאחר מכן להרכיב (המהדרין עוד מניחים את המכשיר ליד מקור חום עדין מאד כמו פתח אוורור של ממיר / מחשב / טלוויזיה וכו').

סיכוי טוב שהמכשיר יעבוד ללא בעיה לאחר מכן.

ארז גור

BlackStar
08-01-15, 17:43
גלאקסי S5

עמיד במיים :)

Redoren
08-01-15, 17:55
י
גלאקסי S5

ש לי חבר שהוכיח שזה לא נכון..(:
גלקסי בן שבוע..

דרור ברלי
08-01-15, 17:56
טוב, המכשיר החביב הזה חזר לעבוד כרגיל כאילו כלום לא קרה מעולם...
אבל אני עדיין לא רגוע וחושש מהתפתחות קורוזיה.

Bernard
08-01-15, 18:01
אתה צודק - תפתח ותייבש.
את הגמד שלי, דחפו לבריכה ... עם הטלפון.

לפתוח את הכיסויי האחורי זו לא בעייה :

להתחיל להפריד את הפלסטיק מהמסגרת, בזהירות, עם משהו חד מפלסטיק (או קצה של כרטיס אשראי).
כשמצליחים להכניס את הקצה בין הפלסטיק למסגרת, פשוט "לרוץ איתו כלפי החלק התחתון של המכשיר - כך לעשות משני הצדדים עד בערך 1/2 סמ' מהקצה התחתון.
את ההמשך מפרידים ע"י משיכה עדינה להפרדה בין החלקים (אפשר לחמם קצת עם מייבש שיער) - יש שם דבק דו"צ.
אחרי ההפרדה, פשוט לייבש עם מייבש שיער. לשים את האצבע על המכשיר, כך שתיהיה לך אינדיקציה לא לחמם יותר מידי..

אני השארתי את הכיסויי האחורי "פתוח" ללילה - למחרת בבוקר לחבר חזרה, בלחיצות. קיליק וזה במקום ו.. זהו.
כל הסרת הכיסויי - לא יותר מעשר דקות (אם עושים את זה ממש באיטיות).

- - - Updated - - -

להתחיל את ההפרדה מהפתח של האוזניות למעלה - הכי קל לדחוף שם משהו..

boaz avrahami
08-01-15, 19:21
[emoji87]

liontamer84
08-01-15, 19:57
+1 לכיבוי המכשיר ולהכניס אותו לקופסא עם אורז. (לא מבושל!! :p )

לדעתי עוד לא מאוחר להציל אותו לטווח הארוך!

בהצלחה

Bernard
09-01-15, 00:11
[emoji87]

מה בועז?
דבר - אל תחזיק בפנים, שלא יעשה לך אולקוס...:)

Bernard
09-01-15, 00:27
+1 לכיבוי המכשיר ולהכניס אותו לקופסא עם אורז. (לא מבושל!! :p )

לדעתי עוד לא מאוחר להציל אותו לטווח הארוך!

בהצלחה

אני, בהתחלה, לא רציתי לפתוח.. חשבתי שמסובך וגדול עלי (מאז פתחתי כבר כמה - החלפתי מצלמה בנקסוס של גמדה של חברים ששברה ומסך ועוד כמה חלקים... ממש לא בעייה. אבל ממש) והכנסתי לסיר עם אורז (לא מבושל!!).
אחרי יום בכל זאת החלטתי לפתוח (למרות שעבד) וראיתי שיש המון רטיבות... לא בדיוק עזר האורז..
גם נכנס איזה גרגיר שבור, ישר לתוך החור של האוזניות... איזה עשרים דקות "התעסקתי" איתו, עד שיצא..

דרך אגב.
SHMBO ניקתה את הבריכה והחזיקה את הטלפון(אייפון 5) עם הכתף... ההמשך ברור.
לא עזרו אורז וגם לא מלח וגם פתחתי אותו לפירוק מישני (הכל הכל, כולל הסוללה וכל ה"בורד") - "הלך". אחרי כמה חודשים השתמשתי במסך שלו, לתקן את האייפון 5 שהיה אצל החברה (שהחליפה לנוט 4), שהפילה את הטלפון ושברה את המסך...
לזה זה טוב, האייפון - כחלקי חילוף ל..אייפונים אחרים..

boaz avrahami
09-01-15, 00:28
למה אולקוס?
אין מצחקק להנאתי מעומק הלב.

שמח לשמוע שהחברים מאושרים....

Bernard
09-01-15, 00:38
בכלל הבריכה הזו... סיפורים איתה...

גלאקסי S5

י
ש לי חבר שהוכיח שזה לא נכון..(:
גלקסי בן שבוע..

הגמדה רצתה גלקסי 3 לבת מצווה - בסופו של דבר, כדי למנוע בושות, קניתי לה גלקסי 5 (של T-MOBILE. בתשלומים=בלי כסף באמת..:().
ההיא חפרה ברשת והבינה שהגלקסי 5 עמיד במים.
הזמינה חברה והראתה לה איך הטלפון מנגן ומצלצל ועובד בבריכה.. מתחת למים (יומיים אחרי שקניתי!).
אממה - לא סגרה את ה"דלת" של המטען.
אחרי שעתיים (!!!) מתחת למים, הטלפון מת.
מזל שעשיתי ביטוח- למחרת חזרתי לחנות וקיבלתי חדש (עם הקופסה)..

- - - Updated - - -

ועמיד לגמרי - היא לא למדה - השבוע התברר לי שהיא מתקלחת עם הטלפון:(

- - - Updated - - -

למה אולקוס?
אין מצחקק להנאתי מעומק הלב.

שמח לשמוע שהחברים מאושרים....

תה איש רעעעע.
אופייני לבעלי אייפון, שמרגישים מורמים מהעם..
אני מחכה שהבעל של החברה ממנהטן, ישלח לי פרצופון מגחך עם לינק לכתבה שסמסונג מרוויחה פחות, שהתפרסמה היום בכלכליסט..
רוקדים על הדם...

boaz avrahami
10-01-15, 09:37
חשבתי שאתה מספיק גבר להודות בטעות שלך לנוכח סיכומי שנת 2014 וסיכום הביצועים של סמסונג ואפל.

אפל גדלה בארבעים אחוז וסמסונג קטנה ב 37 וקונה חזרה מנייות מהציבור...
והכול מיוחס לכישלון של הנוט 4 וה s5 שהיללת כל כך.

מקווה שישארו לך חברים אחרי שעבדת עליהם ככה.

http://www.0404.co.il/post/22778

shachar
10-01-15, 10:06
בועז.
אפל הנפיקה אגח כדי לקנות מניות.
תשאל למה לא השתמשה בקופה הענקית שלה?
שאלה מצויינת...
כי הכסף בקופה יושב במקלטי מס ואי אפשר להביא אותו הביתה.

הסיבה לרכישה עצמית היא יותר מורכבת.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

boaz avrahami
10-01-15, 10:13
בשורה התחתונה סמסונג מתרסקת ואפל צומחת?

זה מה שמעניין את מי שלא מעוניין לצלול לתרוצים כלכליים

Bernard
10-01-15, 18:22
הו.
חיכיתי ל"סיכום" הפרימיטיבי שלך, שאופייני כ"כ למעריצי אפל, ללא שום קשר למציאות ולמהות ונושא הויכוח...

מה איכפת לי שסמסונג צונחת - יותר טוב, כך הטלפונים שלה יהיו זולים לי יותר.
מה זה עסק שלי שאפל מסתירה כספים באירלנד ווודוז?
את מי זה בכלל מעניין, חוץ מבעלי מניות אפל וסמסונג?

אותי מעניין איזה טלפון אני קונה ומה אני מקבל בעבור השקל שלי.
אתה באמת חושב שזה שמניית סמסונג צונחת (ולא ניכנס לסיבות) מוריד משהו מהאיכות והתיחכום והתמורה שנותן הנוט 4?
ממתי מישהו קונה טלפון, לפי שער המנייה של החברה שמייצרת אותו?

כבר אמרנו, אייפונים זה של קהל שבוי (ומוגבל..) - בא אייפון 6 ואמר "הנה, אני כמו כולם - מסך, גודל, יפה - תקנו אותי". באו חבורה של דבילים ואמרו "וואללה. אפל אשכרה הולכת לקראתינו. נותנת מסך שימושי ואפילו כמה אפליקציות צד 3 למקלדת וכזה... בוא נראה אם באמת יש בזה משהו" וקנו אייפון 6 בהמונים (מסכנים)... הרי כבר אמרנו שאפל טובים ביח"צ.
קנו ו... התאכזבו...
וכל הספקולנטים, ראו שאפל ממש מחדשת (יענו מנסה ליישר קו עם העדר) ואמרו שכדאי לקנות... הנה לך איך מנייה עולה (וברור לגמרי ששל המתחרות יורדת)..

מה הקשר בין כל זה לבין מה שאני (ואחרים) אומר לך כבר הרבה זמן (כל הזמן) - אתה משלם המון על טלפון בינוני-בינוני מינוס?
איך הצלחת אפל בבורסה ובשווקי סין והמזרח (שם הם רואים באפל "אמריקאי" ומנסים לדמות לאמריקאי), תורמת לחוויית המשתמש שלך ולתמורה שאתה מקבל ל$700 שעלה הטלפון(עם המסך הכי מאפן בטלפונים "היוקרתיים" וזיכרון העבודה הכי קטן ו... נו, כרגיל)?

כ"כ שיטחי... ואופייני לאפליסט..

boaz avrahami
11-01-15, 20:58
מה שאמרתי זה שהמניה יורדת כי יש יותר פרימיטיביים כמוני ופחות חכמים כמוך בעולם....
יותר פרימיטיביים קונים אפל ופחות חכמים קונים סמסונג.
בגלל שסמסונג הוא טלפון רק לחכמים ( כמוך) פתאום יש לה מעט מדי לקוחות ואפל הפרימיטיבית שמוכרת הרבה לפרימיטיביים ומשגשגת.
בקרוב, כשסמסונג יגלו שאין מספיק לקוחות חכמים בעולם, הם בטח יעשו מה שעשו בשוק המחשבים ויפרשו

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

Bernard
11-01-15, 21:53
כאילו....
אתה שולח לינק לכתבה אבל אפילו לא טורח לקרוא אותה?
בחייאת בועז - למה לעשות לעצמך בושות?

טוב. אני אחשוב שזה לא אתה אמרת, מה שאמרת בפוסטהאחרון אלא איזה אחד "שצריך להסביר לו" ואני ... אסביר לו, בפשטות שיבין... אותו אחד, שהוא לא אתה..:rolleyes:.

אייפון זה אפל - למה? כי אפל היא חברה דורסנית ולא מגלה "סודות" = גן סגור ("ג" סגולה אבל גם קמוצה זה מתאים לתיאור..).
אנדרואיד זה ... הרבה - למה כי אנדרואיד זה "מגלה סודות = גן פתוח.
מסעיף 2. ניתן להבין (בניגוד לדיעה הרווחת אצל בעלי אייפון למיניהם..) שסמסונג לא שווה אנדרואיד ולהיפך.
מכאן ניתן להבין שאנדרואיד יכול להיות (והווה) גם סמסונג וגם LG וגם HTC וגם חוואווי וגם... הבנת את הרעיון?
אפשר לעשות חיפוש באיזה פוסט רלוונטי אחר ולמצוא את הגרף הרלוונטי (מישהו פה באתר, אולי אחד "בועז", דווקא רצה גרפים, במקום מילים) שמחלק את משתמשי האפל/IOS ביחס למשתמשי אנדרואיד... אם אני זוכר נכון (הגיל) היחס היה 80/20... משאיר לך לבדוק מי 80 ומי 20..
למרות כל זאת ולמרות מה שכתב איזה בחור "בועז", מקריאת הכתבה ניתן להבין (לא כ"כ צריך להבין, משום שכתוב בפירוש) שסמסונג היא יצרנית הטלפונים הגדולה ביותר בעלם = מוכרת/מייצרת יותר טלפונים מאפל..
כשסמסונג מפסידה (או מרוויחה פחות) אני דווקא די מבסוט (עד גבול - לא רוצה שתפסיק לעשות טלפונים) משום שזו הזדמנות לקנות מכשיר איכותי במחיר עוד יותר זול - ראה ערך HTC.
מי שאשכרה קורא את הכתבה, ולא מסתפק בכותרות, יכול לקרוא, שאחד הגורמים לירידה במכירות הוא יצרני אנדרואיד אחרים - סינים זולים יותר וקוראנים/יפנים שמציעים "טלפוני ביניים", במחיר שבין הסינים לבין הסמסונג היקר ביותר וגם... סמסונגים זולים יותר (ובגלל זה מפסיקים לייצר אותם, שלא יתחרו ב.. עצמם).
אני אף פעםלא אמרתי שמי שקונה אייפון הוא פרימיטיבי - אני אומר שהוא פשוט לא חכם ובזבזן ו"אופנתי" ו.. טוב. הבנתם את הרעיון.
אני בטוח שניר יוכל להסביר טוב יותר למה מנייה עולה ולמה היא יורדת ואיך זה, לפעמים, לא קשור למספר המכשירים הממשי שהיא מכרה.

ועכשיו אם לא יבין אותו אחד "שהוא לא בועז"... זה כבר מצריך טיפול תרופתי... אני יכול להמליץ על רטלין - לסיוע בריכוז והבנת המציאות/הנקרא..:cool:

boaz avrahami
11-01-15, 22:17
יש לך כשרון לערבב את כולם.
תגיד, מה עם העץ האחרון בשלכת?

למה אתה נגרר כל כך בקלות לפרובוקציות שכבר אבד עליהן הכלח במקום לפנק אותנו בסיפורים על אמריקה

Bernard
11-01-15, 22:29
העץ הבן ז&^% הזה...
אני אשים תמונה שלו... רק מחכה שאנקה, כדי להוריד את שארית העלים שלו - נשבע לך. כולם כבר בלי עלים, בכל השכונה, רק הוא... הזבל הזה... מלחמת התשה...
יש לי מסור שרשרת חדש (עדיין בקופסה, כבר חודשיים!)... בסוף הוא יצטער על זה, העץ המז*&&% הזה..

ולמה לערבב?
כל מה שכתבתי נכון לגמרי... הכל.

היום, בערב שלנו, אני אשב על המחשב, להמשך הפוסט ההוא - לא נוח לי בלאפטופ (שאני עליו כל היום כמעט)... ה"רווח" לא עובד טוב ועוד כמה דברים... אני כל הזמן עסוק בתיקונים ועריכות ולריב עם ה-BACK SPACE ...

boaz avrahami
11-01-15, 22:46
אתה מבין איזה דפוק אתה?
קונה טלפון עם מסך של טאבלט ויושב על לטפטוף במדינה שבה לטפטוף חדש עולה דולר וחצי כפול 36 תשלומים בלי ריבית.
וזה בלי לומר מילה על ההתעסקות האובססיבית שלך תיקון טלפונים אבל חוסר היכולת להחליף מקלדת

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

Bernard
11-01-15, 23:02
אתה מבין איזה דפוק אתה?
קונה טלפון עם מסך של טאבלט ויושב על לטפטוף במדינה שבה לטפטוף חדש עולה דולר וחצי כפול 36 תשלומים בלי ריבית.
וזה בלי לומר מילה על ההתעסקות האובססיבית שלך תיקון טלפונים אבל חוסר היכולת להחליף מקלדת

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

אתה אפילו לא מתחיל להבין כמה אתה צודק.
הלאפטופ שלי הוא X61S בן חמש או יותר, שקניתי ב-EBAY לפני כמה שנים, כמשומש, ב-$130.
לפני שלושה חודשים נפל לי מהיד וקניתי לו מסך ב-$45.
את המסך החלפתי, כמובן, לבד (מצריך פירוק לגורמים של הכל) וברור שלא החלפתי את המאוורר הקטן שמרעיש כל הזמן (כשהיה מפורק, השפרצתי WD40 והוא השתתק אז אמרתי לעצמי שנפתרה הבעייה... החזיק שבוע).
את המקלדת אין לי סבלנות להחליף - אני מרביץ ל-BACK SPACE עד שהוא מתרצה... או שאני מסמן ומוחק.
אני מקליד מהר ולוקח לי איזה שורה או שתיים, עד שאני מבין/שם לב שאין רווח בין רוב המילים (הרווח לא מגיב טוב בקצה הימני, היכן שאני מקיש עם בוהן ימין - בוהן שמאל עובד יופי).

וכל זה...
כש-SHMBO קיבלה לפני חודשיים לאפטופ חדש מהעבודה והלנובו יוגה 2 שלה (שאני קניתי לה) עומד מיותם ומחכה שאני ... אשתמש בו...

אתה רואה.
לא רק אתה קוקיה, בכל הנוגע לאפל...:cool:

- - - Updated - - -

אה.
ושכחתי להזכיר שלפני שנה החלפתי את ה-HD 80GB ב- SSD 128GB.
ואני עדין עם XP, בעיקר בגלל ה-MICROCAT וה-RAVE של לנדרובר, שמותקנים לי ב-X61..

boaz avrahami
11-01-15, 23:11
תיגמל מהר מה 128 גיגה הזה.
אני התקנתי כזה בנייד כי היו לנו ערמות כאלו בחינם במעבדה ואצלי הנייד של העבודה הוא רק לעבודה למעט תוכנת ניווט אחת ואני כבר בשבעים אחוז.
בשבילי לשדרג זה פחות שעתיים עבודה של טכנאי שצמוד אלי בחינם ובונה לי הכול מחדש כמו שאני אוהב.
בשבילך זה יגמר כנראה בבכי

את הלנובו הישן זרוק בבוידם עד שיום אחד יהיה לך האומץ לזרוק אותו בתוך הרינג׳ ולהעלות את שניהם באש

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

Bernard
12-01-15, 04:42
שעתיים?
יש לי מתקן לשיכפול HD וכאלה - להחליף HD במחשב לוקח לי 5 דקות של פירוק והרכבה ועוד הזמן של שיכפול הדיסק לחדש... זה הכל.
ו-128 זה מספיק לי בלאפטופ... אין בו כלום, למעשה..
קודם היה רק 80 ג'יגה (HD דבילי שרק הוא או פחות נכנס שם - נדמה לי שרק טושיבה ייצרה כאלה) מיד אחרי ההחלפה, כ"כ התלהבתי מתוספת המקום, שאחרי שבועיים כבר לא היה מקום. העברתי איזה 30 ג'יגה לדיסק החיצוני ומאז, כבר המון זמן, זה ככה. כמעט 90 ג'יגה תפוסים, אין לי מושג במה...

ולא נראה לי שזה יקרה... הריינג' והמחשב... אלא אם מישהו יעשה את זה בשבילי... ואז אני גם הורג אותו.

eysham
12-01-15, 08:29
תיגמל מהר מה 128 גיגה הזה.
אני התקנתי כזה בנייד כי היו לנו ערמות כאלו בחינם במעבדה ואצלי הנייד של העבודה הוא רק לעבודה למעט תוכנת ניווט אחת ואני כבר בשבעים אחוז.

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

איפה יש ערמות כאלה?.... (האמת היא שלא באמת צריך ערמה גדולה, מספיק 1...)

boaz avrahami
12-01-15, 09:26
אם עוד נשארו אני אשתדל לדאוג לך כשאאסוף ממך את המכשיר קשר שהבטחת לנמרוד

-->