PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיבוב לרמת הגולן ביום ראשון (מחר) 11.1.2015

six 4 life
10-01-15, 20:34
אהלן.
בודק אופציה לעלות מחר בבוקר צפונה אחרי שרוב עמישראל שבע מהשלג בצפון הארץ והלחץ ירד.
אז אחרי הסופש הזה אני מבקש המלצות מכל מי שנסע לאיזור ביומיים האחרונים ומעוניין להמליץ, אשמח לקבל המלצות לנקודות טובות/ מסלולים רלוונטים שלדעתכם כדאי לעשות/ לעבור בהם.
אם יש קבצים מוכנים אדרבה.

תודה.

נ.ב.
אם מישהו מעוניין להצטרף בכיף.

or_t
10-01-15, 21:22
מתכנן גם לעלות מחר עם הבת לטיול כביש\שבילים קלים רק כדי לראות לבן.

יש תוכנית מוגדרת? חשבתי לעלות להר אודם (תצפית+קפה), שיפון (תצפית+קפה), עסנייה (תצפית + קפה), ואז אולי לחזור דרך ציר היישובים ולעצור עוד כמה פעמים בדרך. אבל לבד לא נכנס לשטח.

יוצא בסביבות 8 מפרדס חנה

gmike
10-01-15, 23:37
מחר בבוקר אני הולך להסתובב באזור יער אודם, איבדתי את הטלפון הנייד היום שם באזור (ויש מיקום GPS שלו)
אז אני אשמח להחליף מספרי טלפון בפרטי,אולי ניפגש :-)

המלצות-בסביבה של בריכת רם ואודם יש 40-50 סמ שלג, ויותר..

מיכאל

wonderd
11-01-15, 09:02
ההמלצה הכי טובה לדעתי, אחרי שביקרתי שם ביומיים האחרונים היא לא לנסוע לבד ובטח שלא בלי כלי חילוץ מתאימים, אלא אם לא מתכוונים לרדת מהכביש.
ראיתי מספיק ג'יפים תקועים (כולל בחבורה שלנו וכולל שלי..) ביומיים האחרונים בשביל להבין את הרמז.. :)

יש שביל מול הצומת של אודם שיורד אל הגובה הגדולה ובהמשך לג'ובה הקטנה - שביל יפה ועביר בלי הרבה סיבוכים שממשיך למטה ויוצא במקום טוב ויפה.
דרך אגב - הר אודם - הדרך למוצב והשביל האדום - לא ממליץ בכלל, אין טעם להיות גיבורים ואחר כך לשקוע בחילוצים כל היום.

בהצלחה ותהנו!

six 4 life
11-01-15, 20:38
יצא בסוף אחלה סיבוב שטח וכביש מעורב (אודם, העמק מתחת לבנטל ואביטל, גדר המערכת, בני רסן וכך הלאה עד לבני יהודה ומטה).
יש כל מיני תמונות אבל אחת לא מתוכננת הפתיעה על המחשב.

-->