PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לפאו קלאץ' - פג'רו 2800 - 1999

zachi-a
17-01-15, 19:18
שלום,

אני צריך פאן קלאץ' לפג'רו 2800TD 1999 קצר גיר רגיל

יש שני סוגים אחד עם צלב קצר ואחד עם צלב ארוך (את זה עם הצלב הארוך אין בעיה להשיג יש משומשים וחדש תחליפי עולה כ' 600 ש"ח שזה סביר)

לצערי אצלי זה עם הצלב הקצר ואותו קשה להשיג (מקורי מחיר לא הגיוני 3000 ש"ח, תחליפי כ' 1700 ש"ח נראה לי מוגזם, מפירוק לא מצאתי ועברתי / דיברתי עם הרבה פירוקיות)

יש לי אפשרות להביא מקורי מחו"ל ב' 300$ כולל משלוח (אבל אני לא יודע מה המק"ט של הדגם שלי)

אם יש משהו שיודע היכן ניתן להשיג את חלק תחליפי במחיר שפוי או למישהו יש משומש או שיודע על מקום שאולי אפשר למצוא משומש, אודה לו

כמוכן במידה וידוע למשהו המק"ט של הפאן קלאץ עם הצלב הקצר

תודה
צחי

ukiuki
17-01-15, 20:54
אם כבר מיצית את אפשרות החיפוש בחו"ל
אתה יכול לקבע את הפאן קלאטש התקול. אני נוסע כך אצלי כבר חצי שנה ומרגיש מצויין. המנוע עובד על טמפרטורה קבועה גם עכשיו בחורף ואין משחקי טמפרטורה או גידול בהוצאות הדלק כמו שחששתי שיהיו.
כנראה שכל הסיפור הזה רלוונטי יותר לאלסקה.
פיתרון נוסף יכול להיות קניית החלק הזול יותר שלא מתאים לך והתאמתו או על ידי קדיחת חורים מתאימים או יצירת תותב (חבר שלי עשה כך).

בהצלחה.

zachi-a
17-01-15, 21:23
הי
תודה על התגובה
אני כרגע נוסע עם מקובע, אבל לוקח לאוטו המון זמן להתחמם וגם הטמפרטורה משחקת (עולה יורדת)
אני חושד שאולי הטרמוסטט לא נסגר 100% ומתכוון להחליף גם אותו
לגבי חו"ל לא מציתי אני פשוט לא יודע את המק"ט של החלק שלי (עם הצלב הקצר), כך שאם מישהו יודע זה יעזור לי מאד
לגבי קימבון לחלק עם הצלב הארוך - זה רעיון שאבדוק

תודה
צחי

ukiuki
17-01-15, 21:35
לגבי מציאת המספר הקטלוגי של החלק יש לך 3 דרכים

1. תסתכל על החלק שיש לך, בדרך כלל זה כתוב עליו.
2. לך למוסך מורשה / מרכזי. תבקש הצעת מחיר. תעתיק את מספר החלק כפי שמופיע להם בתוכנה (מזהים את זה על פי מספר הרישוי של הרכב שלך) בנוסף תוכל לבקש מהם הצעת מחיר כתובה, מספר החלק מופיע שם. כשיהיה לך את החלק מציע להתחיל מעלי אקספרס.
3. כנס לכאן :
http://autopartmaster.com/en/
בחר שפה (רצוי אנגלית). בחר באופציית חיפוש בקטלוג. תזהה את החלק שאתה מחפש לפי השרטוט הרלוונטי. רד לתחתית הדף של השרטוט שם יש לך טבלת המרה ממספר החלק כפי שמופיע בשרטוט למספר הקטלוגי.

בהצלחה

shmulikbg
19-01-15, 22:36
בדוק את הטרמוסטט אצלך. נשמע שהוא לא תקין.

amirmoshe
20-01-15, 16:34
במידה והוא לא נוזל יש אפשרות לשפץ אותו. אם אתה מעוניין בפרטים תגיד ואסביר במפורט.

אצלי שיפצתי את שלי (היילקס).

בברכה
משה

-->