PDA

צפייה בגרסה מלאה : התהפכות גיפ

אפרים
20-01-15, 00:29
רק זה היה חסר.
http://news.walla.co.il/item/2821409

אומי5
20-01-15, 07:24
אחד אנוש, שניים ללא פגע, חגורת בטיחות?

avikkllk
20-01-15, 08:43
99% שאתה צודק אומי

boaz avrahami
20-01-15, 13:49
זה כנראה משהו בסגנון רייזר כי בכמה אתרים רשום טרקטורון

אפרים
20-01-15, 19:32
זה כנראה משהו בסגנון רייזר כי בכמה אתרים רשום טרקטורון
זה היה רייזר והבחור נפטר.

עידו לוריה
20-01-15, 20:17
איך רייזר עם שלושה ?
עם כן אז ברור שאחד לפחות בלי חגורה .

עידו

אפרים
20-01-15, 20:52
איך רייזר עם שלושה ?
עם כן אז ברור שאחד לפחות בלי חגורה .

עידו
שניים הועפו מהכלי והנהג נמחץ תחתיו.

עידו לוריה
20-01-15, 23:07
מה שלא היה ברור לי זה שרייזר יש לו רק שני מושבים כך שזה לא מסתדר עם המספר 3 .

עידו

נ.ב אתה בארץ ?

אפרים
20-01-15, 23:24
מה שלא היה ברור לי זה שרייזר יש לו רק שני מושבים כך שזה לא מסתדר עם המספר 3 .

עידו

נ.ב אתה בארץ ?
קבל את הרייזר באותו היום ולקח על הכלי 2 רוכבים.
אני מגיע ביום חמישי.

AvinoamNa
20-01-15, 23:49
ממה שאני הבנתי מדובר בריינג'ר,
מה שמסביר את מספר הנוסעים

עידו לוריה
21-01-15, 00:14
מצפה לביקור .

עידו

KOOKE
21-01-15, 15:28
יש דגם של רייזר עם ארבעה מושבים

עידו לוריה
21-01-15, 16:06
נכון אבל הוא נדיר יחסית .

עידו

אפרים
21-01-15, 19:24
מצפה לביקור .

עידו
אשתדל מאוד מאוד ,הבן מתחתן כך שאני עסוק אבל אשתדל לא לפספס אותך.

עידו לוריה
21-01-15, 20:06
מזל טוב , ורק בשמחות .

עידו

פלג_
21-01-15, 21:54
http://www.israelhayom.co.il/article/251545

אפרים
21-01-15, 22:32
http://www.israelhayom.co.il/article/251545
זאת הידיעה מג'יפאי שהוא גם חובש ומכודכן:

בוקר טוב,
אני בדרך כלל לא מרבה להעלות פוסטים כתובים אבל אני חייב לשתף אותכם במשהו שממש כואב לי, כידוע לכם אני כבר קרוב ל 20 שנה נוהג על ג'יפים, הוצאתי טיולים, וחבר בכמעט כל יחידה התנדבותית שקיימת החל מיחידות לאיתור נעדרים, זק"א וחובש באיחוד הצלה,
במהלך השנים כג'יפאי ראיתי הרבה מקרים של התהפכויות ועוד יותר מקרים של "כמעט" התהפכויות, כל פעם הייתי מזהיר, מלמד, מראה, מדריך נהגים, רוכבים וגם אורחים איך אפשר להנות בשטח וגם לעשות את הכל בבטיחות המרבית, אז למה אני מספר לכם את זה? כל כך הרבה פעמים ראיתי בשטח אנשים שמבצעים "צלחות" חלקם יצאו מוצלחות וחלקן נגמרו בהתהפכויות, כמובן לנהגים הכל כיף והאדרנלין זורם, אתמול לקראת חצות יצא בחור שקנו לו את הרייזר באותו יום, הוא רק יצא לבדוק את הרייזר ולקח איתו 2 חברים שלו, הגיע לשטח מול היס פלאנט בראשון לציון במתחם הסופרלנד כאשר הוא מרכיב את 2 חבריו בכלי המיועד ל 2 בלבד, עשה צלחות והתהפך, שני חבריו עפו מהכלי והוא עצמו נלכד מתחת לכלי כאשר הרייזר הפוך על החזה של הבחור, כמובן שהחברים הזעיקו עזרה אבל מפאת השעה היה קשה מאוד למצוא אותם, עברו דקות ארוכות עד שהחובשים הראשונים מיחידת הג'יפים של איחוד הצלה הגיעו למקום מיד הם הוציאו את הבחור מתחת לרייזר והבחינו כי לבחור אין דופק ונשימה ומיד החלו בפעולות החייאה מתקדמות ובמהלך ההחייאה בשטח הגיעו מד"א וגם כיבוי, לאחר מכן הבחור פונה תוך כדי החייאה לבית החולים.אני מבקש מכל מי שיוצא לשטח ורואה אנשים עושים שטויות תעירו להם כי אחרת משהו יקרה ואז זה יהיה מאוחר מדי !!!
אני יודע שרובכם עסוקים עד מעל הראש, כולכם עובדים, בעלי משפחות, ילדים בבית וגם פשוט אין לכם הרבה זמן, כל זה מובן ומקובל..... אבל וזה אבל גדול גם בבית שלכם או אצל השכן יכול לקרות מצב חרום רפואי ואתם יכולים להיות אלו שתצילו את חייו !!

itayt
22-01-15, 07:51
רעיון נהדר... להעיר ל-3 ערסים שמשתוללים על רייזר בחולון ראשון באמצע הלילה... אתה חושב שאם היה מישהו שם בשביל להעיר להם, לא היה צורך במד״א ?

נימי
22-01-15, 08:55
מסכים ב 100% עם איתי

AvinoamNa
22-01-15, 10:00
אולי אני תמים,
אבל מאיפה הקביעה שהם ערסים?
יש לעניות דעתי בעיה עקרונית עם הכלים האלה,
כפי שנכתב במבחן לכלי אחר כרגע פה באתר.
מהות הכלים מהסוג הזה הוא ליצור ריגושים ואדרנלין.
רוב מוחלט של בעלי הכלים, אינם נהגים מנוסים ולא באמת יודעים את המגבלות של הכלי אותו הם רכשו.

itayt
22-01-15, 10:11
האמת צודק, אני לא יודע שהם ערסים. ההתנהגות כנראה היתה של ערסים, יכול להיות שהם חוקרי משוואות לינאריות באוניברסיטה. בגדול ובלי קשר אליהם, להעיר לקבוצה כזאת של אנשים, לא נשמע לי הרעיון הכי נבון בעולם, אבל אפשר לקוות שבעתיד נחיה במקום שזה אפשרי.

אמיר ב.א
22-01-15, 11:19
אותו אחד שצילמתי לפני איזה יומיים והעלתי לפורום ,
שנוסע בבאגי בלי אגזוז בשכונה שלנו ובא לעלות על גבעה ירוקה משהו כמו 5 מטרים מהבית שלי
גבעה שאף אחד לא עולה עליה חוץ מילדים , כמובן לא הערתי לו , כדי לא להסתבך ,
אבל צילמתי אותו , רק מזה שצילמתי אותו התחיל לקלל אותי ...

אז מה היה קורה אם הייתי מעיר לו ? (תשובה רטורית)

asafk
22-01-15, 11:33
להשכיב רייזר על הצד אפילו בלי להשתולל ובמהירות נמוכה זה לא קשה ולא נחלתם של משתייכים לזרם תרבותי זה או אחר באופן בלעדי.
וזה בסדר. זה קורה. וזה חלק מהעניין. זה לא כיף אם לא מגיעים קרוב לקצה וזה בדיוק העניין בחלק מהמקרים ( נכון שלא פחות כיף לטייל ברוגע עם רייזר. אבל לפעמים ככה ולפעמים ככה )
אבל.
ההבדל בין לצאת מהכלי להפוך אותו חזרה על הגלגלים ולהמשיך, לבין חילוץ ופינוי פציעה ומוות הוא חגורות. רצועות צד. ואפילו קסדות.
תהיו אתם בצד הנכון של הדארוויניזם.

אסף.

JustDoB
22-01-15, 20:18
האמת צודק, אני לא יודע שהם ערסים. ההתנהגות כנראה היתה של ערסים, יכול להיות שהם חוקרי משוואות לינאריות באוניברסיטה.
נראה שאת העובדות אף אחד מאיתנו לא יודע באמת בשלב זה.
מה שכן, זו בטוח טרגדיה ואסון למשפחה כלשהי איפשהו בארץ.
אסונות קורים בנסיבות מאוד מגוונות לאנשים מגוונים.
אישית, אני די בטוח בדיעבד שזה רק נס שלא נהרגתי בחלק מחוויות הילדות שלי, ואני לא בטוח שאני עונה להגדרה ערס.
זה לא סותר את כל מה שנכתב עד כאן ואת האינסטינקט של כולנו (כן, גם שלי...)
אבל בואו נחכה רגע למידע לפני השיפוט המהיר.
שבת שלום.

Sent from my XJ

itayt
22-01-15, 20:21
צודק ב 100% ולכן רשמתי שאני באמת לא יודע אם הם ערסים. רק ציינתי שההתנהגות של נהיגה פרעות ללא חגורה ועם נהג פלוס 2 נוסעים בסייד ביי סייד, היא התנהגות עבריינית.
בלי קשר, כמובן שאני מאחל החלמה לפצועים ולמשפחות שלהם.

-->