PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לטיול קליל וקצר

Shachar85
23-01-15, 11:33
אהלן
התחדשתי השבוע בג׳ימני 2007.
אני רוצה לקחת אותו מחר לטייל קצת בשטח. קראתי על כמה מסלולים שפרסמו פה, אבל אני אצטרך לשמור אותם לזמן שיהיה לי יותר ניסיון בשטח.

מחפש מסלול קליל. משהו שאפשר לעשות עם ג׳יפ אחד ובלי יותר מדי ניסיון. סתם להרגיש קצת שטח.

למישהו יש המלצה למשהו בסגנון?

תודה ושבת שלום

רמי חיפה
23-01-15, 11:36
אזור?

Shachar85
23-01-15, 12:09
אזור המרכז

erezgur
23-01-15, 18:40
באזור יער בן-שמן יש הרבה מסלולים במספר רמות קושי - סע על השבילים המרכזיים ותוכל להתאמן. אל תעשה דבר שעשוי להיות לא בטוח מבחינתך.

מסלול לאורך נחל אלכסנדר - צריך לבדוק שאין יותר מדי בוץ.

באזור הסופרלנד של ראשל"צ לכיוון פלמחים.

העזר במפת סימון שבילים מס' 9 או 10 למציאת המסלולים והתמצאות, תוכל להתכונן מעט בעזרת אתר עמוד ענן.

ארז גור

Shachar85
23-01-15, 20:21
אני אבדוק אותם בעמוד ענן

תודה!

opl
23-01-15, 21:46
כנס לנחל שורק מכביש 38 אי אפשר לטעות בניווט, המסלול מאוד נחמד עם "כאילו" אתגרים כמו חציית נחל וחלקים טיפה מסולעים, התשתית היא שביל כורכר טוב וקשה מאוד להתקע או לפשל שם, עברתי שם עם חבר מתחיל וrav4. כשתגיע לקצה תוכל לחצות שוב את הנחל להר הטייסים ולנווט את עצמך מעלה לכיוון צובה, או לצאת לכביש. מומלץ למתחילים. שבוע הבא אני לוקח לשם חבר שקנה וויטרה, אם תרצה אפרסם פה ואתה מוזמן להצטרף.

Shachar85
24-01-15, 17:23
בסוף עשינו את נחל שורק
הרוב היה קל מאוד. כמה אתגרים קטנים כמו שאמרת.
בדיוק מה שחיפשתי

אחלה המלצה! תודה

opl
24-01-15, 17:46
בכיף, רק תזכור לעדיף שלא לטייל לבד, בטח כמתחיל ובטח בעונה הזו שכל מעבר בוצי יכול לתקוע אותך בתוכו שעות - פייסבוק מלא כל שבת באנשים שבסך הכל עשו סיבוב סביב הבית ומצאו עצמם תקועים שעות עד שנפשות טובות מהאינטרנט באו ושלפו אותם.

-->