PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש פנס ראשי לפיאסטה 83

סופת המדבר
24-01-15, 10:05
יש לי פיאסטה שנת 83 שאני רוצה להחזיר אותה לכביש לפני כמה שנים
מישהו "היה צריך" את הפנס הראשי ולקח אותו
אז עכשיו אני מחפש אולי יש למישהו איזה פיאסטה כזאת זרוקה איפה שהוא אני מחפש פנס קידמי ראשי צד שמאל

אומי5
24-01-15, 10:25
זה דור ראשון או שני? אני לא בטוח בכל מקרה שיש פנס, אבל אמורות להיות לי קצת שאריות מפיאסטה דור 1.

טל חסיד
24-01-15, 10:48
תבדוק את הפנס /רפלקטור שנישאר, תרשום בגוגל איזה דגם כמעט בטוח שהוא משותף לעוד רכבים מהשנים האלה גם לא של פורד עד כמה שאני זוכר זה תוצרת לוקס. יש לי איזה קרטון אם חלקים של פורד אני אבדוק אם יש שם משהו שמתאים לך עד כמה שאני זוכר אין רפלקטור אבל אולי יש חלקים אחרים. דרך עגב אוטו מעולה!

טל

סופת המדבר
24-01-15, 14:15
זאת פיאסטה דור 1 המרובעות (גאנט 12'') לגבי הפנס לא נשאר כלום ממנו לא רפלקטור ולא כלום.. יש חור נשאר רק הוינקר שמתחתיו חשוב שזה יהיה צד שמאל כי צד אחד שלו טיפה משופע לפי הכנף לגבי הרכב עצמו.. רכב נהדר שירת את המשפחה כמה שנים טובות (בתור רכב רבעי או חמישי) נקנה בכמה מאות שקלים עם מכה קטנה מאחורה שסודרה יש לה 74.000 ק'מ אמיתיים היא כבר עומדת 6-7 שנים ואני כל איזה חצי שנה שם לה מצבר שתי שפריצים של ספריי קרב' והיא מניע בנגיעה כמובן שבכל הנעה יש כל מיני רג'קטים שהתיישנו כמו צינור דלק שפתאום נוזל.. בית טרמוסטט שנרקב.. אבל כל ''נסיעת שחרור'' כזאת מענגת אותי מחדש הכל עובד באוטו אפילו השפריצרים של הוישרים עוד משפריצים ההילוכים הקלאצ הכל עובד ברכות מפליאה מקווה להחזיר אותה לכביש בקרוב

-->