PDA

צפייה בגרסה מלאה : שידוך תיבה part time יחד עם סרן קדמי ללא לוקרים

אריק זמר
22-07-03, 14:18
מאחר ובקרוב מאד כנראה אקבל שני סרנים חזקים, עלתה בי השאלה הנ"ל...
האפשרויות הכמעט מיידיות שלי הינם או זוג סרני אביר, הווה אומר D70 אחורה וD60 קדימה, 1:488 בסרנים וכו'...
או זוג סרני CUCV...מה שאומר D60 קדימה וGM 14B גדול וצף מאחור.
א. בסרנים הקדמיים באביר, אין לוקרים...מה המשמעות מבחינת הטרנספר שלי (part time), מה יקרה כשהסרן יינעל ?
ב. עדיין, סרן קדמי של אביר אינו בולט און מבחינת היגוי, יש לבצע התאמות קלות להתאמת מוט השפור וכו' כאשר הקדמי של CUCV, שמבחינת מידות מתאים בדיוק כמו של האביר, אך יתרונו הגדול הינו לוקרים וכמובן התאמה מלאה של ההיגוי.

החסרונות הינם ביחסי ההעברה שעדיין איני בטוח לגביהם ובסרן האחורי שאמנם מגיע לרוב עם לימיטד סליפ אולם אין סיכוי שאמצא לו נעילה בדרום במחיר נסיעה...
נחזור לשאלה המקורית ?
מה ההשלכות של שידוך הסרן ללא הלוקרים ?

נמרוד
22-07-03, 14:28
בדיוק כמו בסופה עם לוקרייט מקדימה. שום בעייה מיוחדת.

ובקשה אישית - תתעד טוב טוב את כל המחקרים שלך, המקורות, ההתאמות... לא רק לטובת כתבות כאן, אלא לטובת הסבארבן שמחכה לי איפשהו בעתיד...

polar bear
22-07-03, 14:57
לא קשור לשאלה המקורית - אם בע' בילום של אביר היא כמו זו שבנ"נ אז יש עוד יתרון ל60 שלו - שם יורד צינור אחד לסרן ומשם מתפלגים שני צינורות, ולא אחד בכל צד.שווה להתאים.
בנוסף - יש יותר דגמי נעילות לדנה 70 מאשר ל14 צף בגלל המיבנה הפנימי שלו.
רוב בעלי הבליזרים לוקחים סרנים של GM בגלל ההתאמה ובגלל שניתן לשים עליהם ג'נט 15 עם התאמות קליפר קלות - אותך זה לא מענין.
לוקרים אתה תמיד תוכל לשים - לא?

בקשר למוט השפור - מה הבעיה בדיוק?

מאחר והרכב אינו "דיילי דרייבר" היתי הולך על הסרני אביר.

אגב, אתה יכול ללכת עוד צעד קדימה ולשים 203..............

polar bear
22-07-03, 15:08
ושחתי עוד משהו קטן - לדעתי - אתה בכלל לו חייב להחליף סרן אחורי, אם במחיר סרן אחורי אתה יכול להביא יחסי העברה מתאימים - נראה לי עדיף בגלל מרווח גחון { למרות שיש לך הרבה מדי גם ככה }

אריק זמר
22-07-03, 16:12
כמו שאמרתי לך טלפונית, צנרת הברקס הקיימת הינה ארוכה וננסה להישאר איתה...
הסבירות של GM14 בולט מCUCV בעל נעילה מאחור היא יותר מגבוהה...ובכלל, אין בעיה להשיג נעילות בחו"ל באותה הדרך כמו של סרני דנה, מה גם שלרוב הנעילות אינן מחליפות את כל הCARRIER.
בעיית ההיגוי אכן מדברת על זרוע הפיטמן והדראג לינק ששונות בין הקיים אצלי כיום לבין מה שיש באביר, ואם מדובר על D60 של CUCV, הבעיה נפתרת.
אלה הנתונים היחידים שמצאתי בנתיים על סרני הCUCV, שאומרים שהדגם היחיד שהגיע עם סרן GM מלפנים יכול להיות עם יחס העברה של 3.08, שאר הדגמים שמגיעים עם D60 קדמי מגיעים עם 4.56...שזה כבר טוב.
http://www.americanfalcon.com/465th/cucv-m108.htm

asafk
24-07-03, 18:29
אם אתה לא מוצא סרני CUCV בדרכים שלך, יש אצל שלום אונגר ליד צריפין כמות של CUCVים לפירוק. הוא ימכור אותם די בזול.

אסף.

ג'ימי
02-08-03, 19:13
אני הרכבתי סרנים של CUCV כמו שהזכרת 14 ברגים אחורה ודנה 60 קדימה עם לוקרים,יחסי העברה הם 4.56 .
יתרונות: מגיע עם נעילת דיטרויט בסרן האחורי(למייטב ידיעתי בכל CUCV).
חסרונות: יחסי העברה 4.56 -עם צמיגים "37 כמו שיש לך הייתי הולך על מינימום 4.88 או אפילו 5.13. הרכב שלי כרגע נועל צמיגים "35 והייתי מעדיף 4.88 .

אריק זמר
03-08-03, 14:10
תומר, אני היום עם 1:4.10, בסה"כ מרוצה מהיחס הזה חוץ מעניין הבלימה במורד...ככה ש1:4.56 יהיה לבטח טוב יותר.
אצלך יש 205 או 208 (T-case ?)
מה גם שהסרנים ספציפית מגיעים בלי עלות, בין אם אביר ובין אם CUCV...כנראה CUCV וכנראה אפילו היום.

ג'ימי
03-08-03, 20:40
אריק,אצלי יש NP241 - יחס 1:2.72 ,גיר 700 -ראשון 1:3.06.

וכמובן שיהיה בהצלחה!!!!!!!!

-->