PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול ג'יפים בקוסטה ריקה

loewenthal1
28-01-15, 14:40
אהלן

אנחנו נוסעים בחודש הבא לטיול בקוסטה ריקה ושוכרים ג'יפ ל4 ימים.
כמה שאלות מתבקשות:

1. יש לנו כבר מסלול, אבל אנחנו צריכים מפות.

** מאיפה ניתן להתארגן על מפות שטח (רצוי כבר בארץ!!), בעיקר של האיזור מצפון לסן חוזה. אראנל, ריו סלסט, וולקן טנוריו.
** לחילופין, האם קיימת אפליקציית ניווט מתאימה לאייפון ואיך משיגים מפות offline

אם מישהו כבר היה שם, ושכר ג'יפיאס דרך חברת ההשכרה של הרכב נשמח לשמוע
אבל אני לא מסתמך על האופציה הזאת.

2. שאלה נוספת -- מנסיונכם, האם כדאי להשכיר ג'יפ דרך חברת השכרה מהארץ, כמו avis נגיד,
והאם זה סיכון לחילופין להשכיר דרך אתרים כמו priceline, expedia וחבריהם. (מבחינת ביטוחים, קנסות, ודוחות)

תודה!
תומר

יונימוג אדום
28-01-15, 21:11
קודם כל אני חייב לציין - אני ירוק מקנאה .
אתם הולכים להנות בענק - אחת המדינות היפות וירוקות בתבל .
הייתי בהרבה מדינות בעולם , אולם קוסטה ריקה במקום הראשון הרחק לפני כל השאר .
אנחנו נסענו ספונטאני לחלוטין ( כן כן , מעכשיו לעכשיו ללא תכנון כלשהו ) , יצרנו קשר עם החברים ב: LANDS IN LOVE , מדובר בקהילה מעניינת של ישראלים טבעוניים אשר קנו שם את חלקת אלוהים הקטנה !! 1100 דונם של ג'ונגל , נהר זורם ובית מלון בתוך הג'ונגל .
החברה האלו שלחו רכב לשדה התעופה , אספו אותנו , הכינו לנו מסלול טיול וגם סגרו דילים בבתי מלון לאורך המסלול .
כמו כן דאגו לרכב שכור - דייהטסו טריוס חדיש וטוב , גם מחיר ההשכרה היה סביר מאוד .
למיטב זכרוני ( עברו כבר חמש שנים של געגועים למדינה הזאת - חוויה מתקנת תהיה גם תהיה ) אין כמעט אפשרות לרדת לשטח ממש , אף על פי שלעיר כמו מונטה וורדה מובילה דרך עפר בלבד ( סלילת אספלט תפגע בצומח ) , כמעט כל המדינה היא שמורת טבע .
יכול להיות שבאיזור ממזרח לסן חוזה באיזור הצ'יריפו ישנן דרכי עפר
שמורת טבע מעניינת מאוד , אוטנטית ולא מתויירת נקראת קררה ונמצאת 600 מטר אחרי גשר התנינים הארוך ( בדרך למנואל אנטוניו לפי חאקו ) בצד שמאל - חייב במדריך מקומי וממליץ לא לפספס .
לגבי ניווט - גם אותנו הפחידו אולם הסתדרנו נהדר עם מפת דרכים פשוטה , התושבים מסבירי פנים וקל מאוד להסתדר בדרכים .
הקאנופי ( אומגה ) המומלץ נמצא במונטה וורדה , הגבוה ביותר והארוך ביותר במדינה , הכבל האחרון באורך קילומטר ובגובה 300 מטר מעל לג'ונגל הוא חוויה אמיתית .
אנחנו חרשנו שלושה שבועות , כולל גיחה לצד הקריבי - העיר לימון והעיירה פוארטו וויאחו , לדעתי ניתן לוותר על האיזור הזה - מטונף ולא אטרקטיבי .
אם תרצה עוד עיצות אשמח בפרטי .

אילן

ניצן40
28-01-15, 22:36
המלצה חמה לא לשכור דרך אתרי אינטרנט אני למדתי בדרך הקשה או יותר נכון מאכזבת
שכרתי בארץ כשבאנו בקיץ לביקור דרך אתר קייק שבו רכשתי את הכרטיסים לישראל בבן גוריון אשתי התבשרה ש הביטוי "עשוי" הוא מוחלט ונדרשנו למחיר ביטוח ששילש את עלות ההשכרה בארץ מ 11 דולר ל 33 דולר ליום
בקיצור יש מלא אותיות קטנות שאין סיכוי להבין את כולם לא מומלץ יכול לקלקל את כול החוויה
בכבוד
ניצן

-->