PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על טאבלט לנובו.. וגם על לנובו

סופת המדבר
29-01-15, 19:22
לפני חודש בערך גיסי הביא לנו טאבלט מתנה. (הוא מנהל איזה רשת מזון גדולה וקיבל כמה עשרות מתנה) הטאבלט של לנובו דגם. A1000 גודל מסך7אינץ מכשיר בסיסי ופשוט ביותר אפילו ללא מצלמה אחורית .למזלי (הטוב) דווקא שלנו
לא עובד ולא נדלק מהשניה שהוצאתי אותו מהאריזה. יצרתי קשר עם שירות לנובו הסברתי את המצב ושאין לי חשבונית כי זה מתנה הבחורה מהצד השני של הקו הבינה אותי והפנת אותי למעבדה שנותנת להם שירות.. הגעתי אליהם והשארתי את המכשיר .. כל הימים הראשונים קיבלתי "סטטוס תיקון" לטלפון על המכשיר וכו
בקיצור לפני כמה ימים התקשר אלי נציג מהמעבדה וא
מר שהם החליטו להחליף לי את המכשיר לאחד מדגם אחר ו הרבה יותר מתקדם.. הביאו לי דגם yoga tablet2 ובאמת
אין מה להגיד מכשיר פצצה מסך מדהים דק וחד ביותר מצלמה אחורית 'חזקה' מצלמה קידמית טובה מאוד
רגלית להעמדה של המסך.. בצד אחד של המסך יש מין גליל לכל האורך שהוא גם הציר של הרגל וגם הבית הרמקולים וגם הרבה יותר נוח לתפוס אותו משם
בקיצור מכשיר זריז ומהנה ביותר אני מסתובב ביום יום עם גלאקסי s5 ו המכשיר הזה ברמה שלו אם לא יותר טוב מומלץ ביותר הא וגם עם אפשרות לסים ברשת Lte

אמיר ב.א
29-01-15, 22:05
אכן שירות לא אופייני לארצינו :)

סופת המדבר
30-01-15, 13:11
אמת
ושמסרתי אותו לתיקון אמרתי (בלב) איזה חברה חרא מה הם מתקנים אותו.. שיחליפו לחדש 😃

הא ושכחתי לציין שהחדש עם מסך 8 " ולא 7

-->