PDA

צפייה בגרסה מלאה : רועה קווקזי מעורב מחפש בית

יוני5
07-02-15, 23:48
חברה טובה שלנו מתנדבת המון שנים ועוזרת לכלבים נטושים וכו'.
גם הכלבה שלנו הגיעה ממנה.
עכשיו היא מחפשת בנרות בית חם לכלב רועה קווקזי שהיא איכסנה בפנסיון שנה וחצי.

מצ"ב הפוסט שלה בפייסבוק:

עזרו לי בבקשה למצוא בית לחומתק המתוק! נלכד אצלנו בישוב לפני שנה וחצי כשהוא כלב בר שמפחד פחד מוות ממגע עם בני אדם. משך שנה וחצי עשיתי עליו עבודת ביות במסירות אין קץ עד שהיום הפך כבר לכלב נורמטיבי לכל דבר. נותן בי אמון, ממושמע, מתפנק, אוהב מגע של ליטופים, קופץ משמחה ושאגות שמחה כשאני באה להוציא אותו לטייל, אוהב טיולים ארוכים בשדות, אוהב לשחק עם הכלבים שלי, אוכל מכף ידי ועוד. הוא כלב עדין, נשמה טובה, מסתדר עם רוב הכלבים שאנחנו פוגשים בטיולים שלנו, מתגורר עם כלבה לברדורית ביחד בחצר בפנסיון ומשחק איתה... חומתק חייב כבר למצוא בית מכיוון שבפנסיון בו הוא מוחזק כבר הודיעו לי שלא יסכימו להמשיך להחזיק בו עוד ונתנו לי אולטימטום למצוא לו בית בהקדם לפני שהם מפנים אותו. כשיפנו אותו - לא יהיה לי שום רעיון מה לעשות איתו.
שתי האופציות היחידות ברשותי הן לשחרר אותו חזרה לחופשי שימשיך לשרוד ולחפש את גורלו... או להפקיד אותו בכלביה עירונית שם יהיה סגור בתא קטן שיגרום לו דכאון עמוק ומי יודע עד מתי...
חומתק נמצא בכפר סבא. בן 3 או 4 בערך. נראה כמו רועה קווקאזי מעורב. יתאים לו מאוד לגור בחווה כלשהי, כך שיניחו לו לנפשו בלי ליטופים ומגע... אבל גם כל מסגרת אחרת של משפחה מאמצת - תתקבל בברכה! חומתק מעולם לא היה בתוך בית כך שהוא מורגל לגמרי לחיים בחוץ/בחצר. אנא עזרו לי לעזור לו! פרסמו ושתפו בקרב חבריכם. מה שיותר!!! המעוניינים לשמוע עוד פרטים על חומתק המתוק, מוזמנים להתקשר אלי: אלונה גלבוע 0523733860 ופה ניתן לראות סרטון שלו: https://www.youtube.com/watch?v=nQ_bx7XgMZ0

אם מישהו רוצה או מכיר מישהו שרוצה - זכיתם.
אם לא, אנא שתפו.

המון תודה,
יוני5

מירי פוקס
08-02-15, 07:55
איך הוא עם חתולים ?
שלא יהיה מצב של דאע"ש בטעות...

יוני5
08-02-15, 13:40
לא יודע, אבל לא הייתי סומך על כלב גדול עם חתולים שהוא לא גדל איתם מקטנות.

cj 64
08-02-15, 14:21
יש תמונה של החמוד,,
גל

יוני5
09-02-15, 00:10
הי גל,

יש סרטון בהודעה המקורית

יוני5

ניר ל
09-02-15, 20:09
ראיתי את הסרטון, כלב מדהים, אבל איפה הרועה הקווקזי ?

boaz avrahami
09-02-15, 20:36
אתה לא רואה קווקזי?
לפי הסרטון בקרוב הסרט ״חומטקון שובי הביתה״...

יוני5
10-02-15, 00:30
בכותרת ניר: רועה קווקזי מעורב.
תשאלו חברים, אם מישהו לא יאמץ אותו ימיתו את הכלב הזה.

יוני5

יוני5
10-02-15, 00:44
בכותרת ניר: רועה קווקזי מעורב.
תשאלו חברים, אם מישהו לא יאמץ אותו ימיתו את הכלב הזה.

יוני5

-->