PDA

צפייה בגרסה מלאה : חברת גרירת אופנועים לא מכבדת מנויים - מה עושים?

ishc
09-02-15, 16:07
מאז שאני רוכב יש לי ביטוח גרירה אצל חברה שנקראת טרגט (http://www.target24.co.il/), עשיתי את אותו ביטוח בעקבות חבר שמבוטח אצלם.
לפני מס' שבועות אותו חבר נתקע עם האופנוע, התקשר לטרגט והתפלא לגלות שהחברה החליפה בעלים והבעלים החדש אינו מכבד את המנויים.
כאשר שמעתי על המקרה התקשרתי לחברה לברר ולהפתעתי הבעלים החדש אמר לי בטלפון שאינו מכבד את המנויים הקודמים מכיוון שאינו מקבל את התשלום עבור אותם מנויים.
ניסיון לברר בשיחת ועידה עם הבעלים הנוכחי והקודמים העלה בעיקר ויכוח בין הבעלים הקודם לנוכחי, בסוף השיחה קיבלתי הבטחה מהבעלים הקודם שישלח אלי שיק על סך החודשים מאז עברה החברה בעלות, כמובן שבינתיים זה לא קרה.
התקשרתי לחברת האשראי ומסתבר שאפשר להתלונן על עיסקה רק עד 3 חודשים מזמן הביצוע שלה (במקרה שלי עברתי את 3 החודשים). אמנם לא מדובר בסכום כסף גדול (120 ש"ח בערך), אבל אחרי השיחה המעצבנת עם אותם אנשים לקבל את הכסף חזרה נהיה פרנציפ.
אני לא הולך לתבוע אף אחד על 120 ש"ח כמו שהציעו לי בחברת האשראי, מישהו מכיר עוד דרך שאפשר לטפל בנושא או פשוט לקבל את זה שדפקו אותי בכמה שקלים?
תודה לעונים

lizard
09-02-15, 17:22
קבל את זה שדפקו אותך בכמה שקלים. בשביל 120 שח אל תתרגש יותר מידי, רק תדאג לפרסם את זה בכמה שיותר מדיות כדי שאחרים ידעו על זה גם כן. תשלח מייל לYNET אולי יעשו עם זה משהו.

Derish
09-02-15, 18:33
מה שנקרא, שיהיה להם לתרופות. הזמן והבריאות שלך שווים יותר מ-120 שקלים.

רק תדאג לעדכן בפורומים ובקבוצות הפייסבוק הרלוונטיים, שאנשים אחרים לא יופתעו כמו החבר שלך בשעת צרה.

mugi8675
09-02-15, 19:05
נראה לי קלסי לתביעה ייצוגית. אני מניח שיש כמה אלפי נפגעים, ככה שלא מדובר בכסף קטן בכלל.

ukiuki
10-02-15, 09:35
לא מסכים
בענייני ביטוח אם שרדת את התקופה שעליה היית מבוטח, אין לך למי לבוא בטענות. זה יהיה גם טימטום מצד החברה המבטחת לטעון שלא היית מכוסה.
אז מה בדיוק אתה בא לבקש חזרה?
החבר שלך לעומת זאת יכול לתבוע את חברת הביטוח על עלות הגרירה ששילם מכיסו וכן פיצוי נוסף. הוא ביטח גרירה בחברה וממש לא אמור לעניין אותו חילופי השלטון שם העיסקה שלו היא מול החברה ולא מול הבעלים שלה.

GodsFather
10-02-15, 09:43
אבל הוא עדיין מנוי שם... אז יש לו עילה להלין.

זה אכן נראה כמו מקרה של ייצוגית, אבל האם זה מצדיק את זה? יגידו רק עורכי הדין שירוויחו...

ishc
02-03-15, 14:46
עידכון, קצת אחרי הפירסום פה ובפורום פול גז הגיע באורך קסם השיק בדואר.

GodsFather
02-03-15, 14:50
נו, אתה רואה ? הבעיה בכלל הייתה בשירות של הדואר ולא בחברת הגרירה :)

Micha
02-03-15, 17:30
עידכון, קצת אחרי הפירסום פה ובפורום פול גז הגיע באורך קסם השיק בדואר.
אז קח את הצ'ק ותקנה כיסוי בחברת שגריר.
לך על בטוח !!

-->