PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש טאבלט להשמעת מוזיקה מרשת ביתית

de fox
10-02-15, 13:49
לא מבין גדול בטאבלטים. הרעיון זה לקנות טאבלט עם מערכת הפעלה ווינדוס 8, ולחבר אותו לרשת ביתית מול המחשב הנייד, למשוך קבצי מוזיקה מהנייד (דרך הרשת הביתית) ולהשמיע אותם דרך הטאבלט.

מציאותי מה שאני מבקש?

איזה טאבלט מתאים למשימה? עדיף זול ככל שניתן

תודה

erezgur
10-02-15, 14:27
כל תוכנת מדיה סנטר תיתן לך מענה טוב לבעיה, לא חייב להיות Windows. חפש על XBMC/קודי - תקבל הרבה יותר ממה שרשמת כאן.
(למעשה כל מחשב שתהיה לו גישה לרשת הביתית יוכל להשמיע שירים מתיקיות משותפות, כך שאפילו תוכנת מדיה סנטר מיותרת לכאורה).

האם Windows 8 היא דרישה הכרחית?

ארז גור

de fox
10-02-15, 15:09
ווינדוס 8 זה לא דרישה, פשוט מאחר והנייד עם 8 חשבתי שהם יתקשרו טוב בינהם....
השאלה שלי ת'כלס זה איך אני ניגש לתיקיות ברשת ביתית באמצעות טאבלט? גם עם מערכת הפעלה אנדרויד אפשר? אין קשר?

חיפשתי קצת על קודי, סליחה על הבורות, לא הבנתי מה זה בדיוק, אשמח להסבר קצר אם כבר העלית את הנושא.

תודה

elibaba
10-02-15, 16:29
אפשר עם אנדרואיד ואני עושה את זה ברגעים אלו.
אתה משתף תיקיה במחשב נגיד בשם music

ואז מתוך תוכנת ES File explorer או דימה לה באנדרואיד אתה פותח רשת ו"חיפוש" והוא מוצא לבד.
הנה הסבר עם תמונות
http://www.cnet.com/how-to/share-files-between-android-and-windows-with-es-file-explorer/

de fox
10-02-15, 16:47
מעולה! תודה. אז לשם הבהרה, אני יכול לגשת לתיקה המשותפת ומשם לנגן בטאבלט מוזיקה שיושבת במחשב הנייד. כן...

יש המלצה לטאבלט זול לשם שימוש זה וגלישה באינטרנט בבית?

erezgur
10-02-15, 17:36
חיפשתי קצת על קודי, סליחה על הבורות, לא הבנתי מה זה בדיוק, אשמח להסבר קצר אם כבר העלית את הנושא.

הסבר מצויין ונקודת כניסה מצויינת לנושא, לרבות מדריך שלב אחר שלב ובעברית - http://www.hometheater.co.il/article04465.html

lizard
10-02-15, 18:04
לי יש טאבלט שעלה בוולמארט מאה דולר לשימוש הזה. בתכלס כנראה כל טאבלט חדש יתאים. את הטאבלט אתה מחבר לרמקולים?

de fox
10-02-15, 18:09
רכשתי כזה:

http://www.amazon.com/Logitech-980-000910-Bluetooth-Audio-Adapter/dp/B00IQBSW28

מקלט בלוטות' שמתחבר למגבר, (עובד לא רע בכלל) הרעיון הוא להשתמש בטאבלט כממשק מוזיקה ואינטרנט מכל מקום בבית שישדר למערכת בסלון

erezgur
10-02-15, 18:58
הרעיון הוא להשתמש בטאבלט כממשק מוזיקה ואינטרנט מכל מקום בבית שישדר למערכת בסלון
אתה רק מחזק את ההצעה שלי מלמעלה - אתה למעשה מדבר על מדיה סנטר המחובר למגבר הביתי (ואני מרשה לעצמי להוסיף - גם לטלוויזיה).

אם זהו הצורך היחיד, אתה גם לא צריך את מסך הטבלט, יש כיום לא מעט מכשירים המכונים לעיתים גם AndroidTV או GoogleTV שיתנו לך יכולות מעולות גם לדברים שלא חשבת עליהם כרגע. אני לא מעודכן במכשירים מהתקופה האחרונה אבל לצורך המחשה, חפש וקרא על Neo X8 למשל.

ארז גור

lizard
10-02-15, 21:49
לא ברור לי למה אתה צריך את הטאבלט. בגלל הבלוטות'? תקנה כרטיס כזה למחשב הנייח וזהו.

de fox
11-02-15, 00:56
אין מה להשוות את חווית המשתמש לשבת בסלון או במרפסת עם טאבלט ולשלוט בספרית המוזיקה בנוחות בלי לשבת ליד המחשב או לקום למחשב. מה גם יש ערך למסך הטאצ. איך אומרים אלוהים נמצא בפרטים הקטנים [emoji4]

lizard
11-02-15, 01:27
אוקי סבבה. מבין לגמרי. העניין הוא שבעצם אתה משרשר פה כמה מכשירים ויכול להיות שהתוצאה תיהיה לא יציבה ו/או עם השהיות. מה גם שאתה תלוי בWIFI כדי להעביר נתונים לטאבלט ותלוי בטאבלט כדי להעביר נתונים למערכת דרך הבלוטות', בהנחה שלטאבלט יש אפשרות השמעה סטראופונית דרך הבלוטות'.
אני חושב שלחבר את המחשב ליציאה של המערכת דרך כבל, אם אפשרי, ולהתקין על המחשב שרת מדיה כמו VLC ולשלוט בו דרך הטאבלט יהיה אמין יותר וגם יותר וורסטילי. בהנחה שתרצה יותר מטאבלט אחד.

GodsFather
11-02-15, 06:15
רוצה חוויה - תעשה את אותו הדבר עם הסמארטפון.

אני בסטאפ דומה למה שאתה מציע / צריך ועובד עם הסמארטפון.

קודי על הנייד שמחובר למגבר ולטלוויזיה ואפליקציה בשם
Unified remote
חינמית שמשמשת שלט רחוק לכל הסיפור הזה ומבוסס wifi and Bluetooth
כך שאפשר גם וגם וכך נפתרת בעיית הטווחים.

de fox
11-02-15, 09:06
OK מעניין מה שאתם מציעים, אני כנראה יותר מפגר בטכנולוגיות היום ממה שחשבתי.
איך הממשק דרך הטלפון\טאבלט בצורה זו? אתה שולט לגמרי בנייד כמו נקודת עבודה מרחוק או שזו אפליקציה יעודית לשליטה על פונקציות ספציפיות?
כלומר לצורך העיניין אני יכול לקשר בטאבלט את ה ITUNES על המחשב ודרך מסך הטאץ' להפעיל את המוזיקה?
אם כן אז אכן בא לציון גואל.

lizard
11-02-15, 10:28
תחפש vlc server או משהט כזה. בזמנו רציתי להשתמש בטאבלט כמוניטור לסרטים אבל המקסימום שהגעתי אליו זה להפעיל את הסרט על המחשב שהריץ את הסרבר. שזה בתאונות יה מה שאתה רוצה

de fox
11-02-15, 12:59
יאללה, אז טאבלט ותוכנה יעודית למחשב. תודה על הדיון
אם יש עוד הצעות, תובנות אשמח

de fox
17-02-15, 20:44
רוצה חוויה - תעשה את אותו הדבר עם הסמארטפון.

אני בסטאפ דומה למה שאתה מציע / צריך ועובד עם הסמארטפון.

קודי על הנייד שמחובר למגבר ולטלוויזיה ואפליקציה בשם
Unified remote
חינמית שמשמשת שלט רחוק לכל הסיפור הזה ומבוסס wifi and Bluetooth
כך שאפשר גם וגם וכך נפתרת בעיית הטווחים.

הורדתי את Unified remote, כמה שאלות ברשותך:

אני לא מצליח להוריד הרחבות בתשלום, כלומר אני מעונין לקנות הרחבה ל ITUNES והוא לא מאפשר לי לעשות רכישות מתוך היישום, מה הקטע?
שנית, איך זה ברמת הפרטיות? כל מי שיש לו את האפליקציה ונמצא בקרבת המחשב שלי מקבל שליטה?

-->