PDA

צפייה בגרסה מלאה : בג'יפולוג יודעים הכל (Guid(D4DFF48F-64FE-44B6-A766-18A5F3A58C20 פיתרון סלולרי לחו"ל

tamir128
11-02-15, 13:56
הרבה שנים לא יצאתי מהארץ ומתכנן נסיעה לארה"ב, ניו יורק והסביבה.

איך מסתדרים עם טלפון סלולרי עם / בלי חבילת גלישה?

מה זול ויעיל?

אני לא חייב את הפתרון הכי הכי זול, רק שלא יקרעו אותי סתם...

asypeer
11-02-15, 14:00
לכמה זמן? מה הצרכים? ערים מרכזיות או חורים?
דבר ראשון תבדוק מה מציעים בחברה שלך מבחינת חבילה. לדעתי זה אולי לא הכי זול אבל הכי נוח..
לקנות סים מקומי, תריץ חיפוש - יש באתר אינפורמציה.
יש גם חברה בשם סיםזול שנותנת לך סים של סימפל מובייל עם מספר ישראלי שיוכלו להשיג אותך מהארץ. קיבלתי מהעבודה פעם - נוח אבל המהירות גלישה ככה ככה.

Sent from my Ass

tamir128
11-02-15, 15:39
משהו כמו שבועיים, כנראה בערים מרכזיות ולא בחורים.

tzagi
12-02-15, 09:33
[QUOTE=asypeer;621618]מהירות גלישה ככה ככה.

Sent from my Ass[/QUOTE

מהירות הגלישת בישראל יותר(הרבה יותר) גבוהה מארה'ב, אל תאשים את השרות, פונקציה של מספר משתמשים כנגד מספר האנטנות והתשתית (טימו די חלשים בחוף המזרחי מבחינת תשתית),אתם מפונקים.

לפותח השרשור, אתה יכול להכנס לכול חנות של T-MOBILE או AT&T ולרכוש שרות לחודש, בסביבות ה$45
יש גם אופציות אחרות, אפשר לשלוח לך סים לכתובת שתהייה בה ותפעיל אותו באתר החברה עם כ'א. או לרכוש סימ PRELOADED

asypeer
12-02-15, 09:36
לשבועיים תבדוק מה מציעים לך בחברה שלך. בשביל כמה שקלים לא יודע אם שווה לקנות סים מקומי וכו׳. מאוד תלוי כמה תשתמש בטלפון (גלישה ושיחות).

Sent from my Ass

boaz avrahami
12-02-15, 10:07
אתה רוצה גם לקבל ולהוציא שיחות לישראל או בעיקר גלישה?

סים מקומי לדעתי יפתור לך רק או בעיקר בעיית גלישה.
אם אתה רוצה גם לקבל ולהוציא שיחות מול ישראל אז תפנה לחברות כמו בזקום שנותנות לך מספר בארץ עם הפניה לטלפון הנייד שלך וסים אמריקאי.

http://www.bezecom.com/he

dkrauss
12-02-15, 11:51
אם אתה באורנג יש להם חבילת גלישה של 1G לחודש בסביבות 150 שקל
מספיק והיותר לשבועיים
יש לך גלישה חופשית גם לצורך ניווט
שיחות תעשה בוויבר לניידים אחרים או עם מנוי של סקייפ לטלפונים רגילים זה עולה גרושים
הודעות אין בעיה וואטספ וויבר וכל השאר
רק צריך להיזהר לא לעשות שיחות רגילות כי זה קנס רציני
כך אני עושה בכל הטיולים שלי

-->