PDA

צפייה בגרסה מלאה : חברות שילוח/ת.ד ארה"ב - שיפיטו מאסטופ וכו'

Redoren
15-02-15, 08:46
הנושא נטחן בפורומים, אך לא מצאתי תשובה חותכת לשאלה שלי, גם אם היא חצי קיטבג..
האם יש דרך כלשהי, לשלוח מארה"ב לישראל, מכשיר סלולרי לדוגמא, מבלי לשלם בארץ סכומים נוספים למעט המשלוח?
רלוונטי גם לגבי כתובת בארה"ב כמפורט בכותרת וגם משלוח על ידי אנשים אמיתיים שגרים בארה"ב ויכולים לשלוח את החבילה בדואר.
אם יש למישהו פיתרון נוסף, יצירתי, אני פתוח להצעות.
אפשר גם בפרטי..

כמובן, שואל בשביל חבר וכו'...

asypeer
15-02-15, 08:54
תוספת:
בshipito אתה ממלא את הצהרת המכס ופה בעצם היתרון. כמובן שזה לא מבטיח שלא תצטרך לשלם מכס ומיסים (כחוק, יש לציין..) אבל האינטרס של חברות השילוח הוא להעביר הכל במכס כי גם על זה הם מרוויחים.
תבדוק מול tzagi את האופציות .

Sent from my Ass

erezgur
15-02-15, 09:34
למרות שבשיפיטו אתה ממלא לבד את ההצהרה ויכול לכתוב דברים שאינם אמת, אני לא אוהב גישה זו (חשוב גם להבין שבמכס לא יושבים לקרוא את כל ההצהרות ולפי זה מחליטים את מה לפתוח, אלא קודם בוחרים את החבילות החשודות ואותם פותחים ורק אחר כך בודקים אם ההצהרה הייתה נכונה. אם לא הייתה נכונה ומכיון שאתה מילאת אותה - אתה בהחלט יכול להיות מואשם בניסיון הברחה / רמאות של הרשויות).

אבל יתרון אחר - בשיפיטו אתה יכול לבחור גם משלוח בדואר אוויר רגיל / אקונומי (ולהוסיף גם ביטוח למשלוח). חבילות כאלו יש סיכוי גדול שלא ייעצרו לבדיקה.

כמובן אני כותב מניסיון של חבר וכו'.

elibaba
15-02-15, 14:18
״מנסיון של חבר״ כבר תכף 200 חבילות בשיפיטו לא עברט במכס. תקפיד על משלוח זול, לא מבוטח ועל תכולה מוצהרת מתאימה לדרישות החוק.

lizard
15-02-15, 15:05
אני שולח דרך buy2usa. עוד לא נתקלתי בבעיה.

Redoren
16-02-15, 10:20
תודה לכולם.
אליבהבה למה זול ולא מבוטח?
כדי שתוכן החבילה לא יחשד?

shachar
16-02-15, 10:34
למה זול ו?

כי כל מה שלא הולך בסטנדרטי של הדואר זה חברות שילוח ועמילות

כלומר הן יעמלו בשביל להכפיל ואפילו לשלש את העלות בלי לדלג על שום פרט.
בסלולארי הם עשויים לפנות למשרד התקשורת כדי לוודא שקיים אישור...
בחלקי רכב גם אם מדובר בצינורות גומי שמוגדרים כשיחרור מהיר, הם ימתינו לביקור של נציג משרד התחבורה.

elibaba
17-02-15, 23:20
בדיוק - משלוח זול ולא מבוטח מגיע לישראל כ Airmail רגיל, בתוך שקים עם עוד מיליון חבילות אחרות וכמעט לעולם לא יעצר לבדיקה פרטנית.
מה שיגיע בחברת שילוח, או שהוא חבילה גדולה וכבדה (למשל מחשב נייד) כמעט תמיד יעצר לבדיקה פרטנית ותדרש לשלם מיסים בהתאם.

שים לב שמכשירי GPS של 50 דולר אינם חייבים במיסים כלשהם, Just saying....

tzagi
18-02-15, 02:03
המממממ

boaz avrahami
18-02-15, 08:27
אההההה

-->