PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיפולים סדירים לג'ימני - היכן?

אבי XT
27-02-15, 08:26
שלום. הרכב שברשותי (ג'ימני 2008) טופל כל חייו במורשה יבואן. לשמחתי היסטורית הטיפולים כולל החשבוניות אצלי וראיתי את המחירים כך שכרגע אני יודע לפחות איפה לא לטפל.
אני יודע שיש גם את המומחים בראשון ונתניה ואת הסנדאות שיפורים הייעודיות.
אך מה שאני מחפש הוא מוסך לטיפולים שוטפים נטו. אבל! לא רק כזה שמחליף פילטר שמן+שמן ובועט אותך לדרכך ל 15,000 ק"מ הבאים. אלא אחד שיודע גם מתי להחליף נוזלים\חומרי סיכה למינהם\צינורות ואקום ומים אם נראים בלויים\רצועות וכו'.
בקיצור, אני מחפש מישהו שגם יסתכל מסביב בכל טיפול ויחליף את מה שצריך.
יושר הגינות ומקצועויות כמובן במקום הראשון.
זול אני לא מחפש, אך כמובן מוכן לשלם על עבודה טובה. זאת אומרת, לשלם עבור העבודה. ולא עבור השם והפינת קפה בחדר ההמתנה.

מקווה שהדרישות לא גבוהות מדיי. תודה.

נ.ב
אני מאזור חדרה כך שכל מוסך בין חיפה לת"א יכול להתאים.

itay
27-02-15, 09:00
מורי בראשון!

איתי.

idor
27-02-15, 09:31
איתי, ראשון זה לא בדיוק בין תא לחיפה.

יש לך את סלמן בטירה וליאור בנורדיה . שניהם מצויינים והוגנים.

zerez
27-02-15, 11:03
ליאור עבר לנתניה - מומלץ מאוד, אני נסעתי מרמת גן לנתניה כדי לטפל אצלו והיה שווה כל ליטר דלק בדרך לשם וחזרה.
מה שכן תבקש ממנו לשים פילטרים מקוריים ולא חלופיים. הפרש קטן במחיר וגדול באיכות.

שגיא S
27-02-15, 17:26
אני מטפל אצל סלמן בטירה....

יש לך גם את עמית גלעד בתל אביב.

אבי XT
27-02-15, 18:22
תודה על ההמלצות. ליאור וסלמן - הם עובדים בעצמם על הרכב או שיש שם כמה מכונאים ומי שפנוי עובד? לגבי הפילטרים לדוגמא: העניין הוא שאני לא רוצה להתערב ולבקש. אני רוצה שהמכונאי יהיה מספיק מקצועי בשביל לדעת מה צריך\עדיף ולמה. מבחינתי, להכניס את הרכב בבוקר ולקבל חשבונית בערב. ושהכל יעשה על הצד הטוב ביותר ובאחריות.

omri_t
27-02-15, 18:36
אבי שלום,

תחזוקה שוטפת היא לא מדע טילים
יש ספר שמגדיר בדיוק מתי מחליפים מה.

לצורך טיפול שגרתי אין צורך בשום מומחה יעודי, מכשף, גורו או קוסם.
צריך פשוט בעל מקצוע רציני מקצועי ואמין שגובה מחירים שפויים.

אבל כדאי מאוד מאוד שתכיר מה עושים לך באוטו.
כי אין תחליף.

האמת שיש לא מעט שיעדיפו לטפל בעצמם.
וכאן תפגוש את בעל המקצוע הכי טוב ואמין...

בכל מקרה בהצלחה.

אבי XT
27-02-15, 20:35
אני יודע. ברכב הקודם שלי זה מה שהייתי עושה. לפני כל טיפול הייתי קורא בספר הרכב מה בדיוק מחליפים, מה סוג השמן ולמה דווקא זה, בודק לגבי מחלות ידועות של הדגם ומבקש לבדוק ולטפל גם בהם ומה לא בעצם. הרכב היה כמו הילד שלי. אממה? הזמנים השתנו, ה OCD נחלש, דברים חשובים יותר תפסו את הזמן הפנוי שלי ולא נותר לי אלא לחפש איש מקצוע כמו שפירטתי לעיל.

asafk
27-02-15, 22:59
אם אתה מחדרה, אני ממליץ על ארנון מלאכי, מוסך אנדורו פרדס חנה. גם קרוב אליך וגם יודע את העבודה.

אסף.

zerez
27-02-15, 22:59
ועדיין כדאי לך לדעת מה הוא עושה או ללכת למוסך מורשה (שגם אז את לא בטוח מה הוא עושה).
המוסך של ליאור הוא קטן ומשפחתי ויש לו מכונאי אחד שעובד איתו.

אבי XT
28-02-15, 07:20
אם ככה. נראה לי שליאור הוא הבחירה שהכי מתאימה. באותה נשימה, האם כדאי להקדים טיפול לטווח של כל 10k לרכב שנוסע בשטח פעם בשבוע?

Juop
01-03-15, 19:20
מצטרף להמלצה על ליאור,
נוכחתי לדעת שמדובר באדם הגון מאוד וישר, ושמו הולך לפניו.
גם אני מאיזור חדרה (פרדס חנה) ועושר את הנסיעה הזו עם חיוך.

-->