PDA

צפייה בגרסה מלאה : סברבן 1986 ב-8000 ש"ח - האם כדאי לקנות...? [הכותרת נערכ

amihayday
04-09-05, 22:58
שלום לכולם,

אני במסע חיפוש אחר רכב אמריקאי עם מנוע גדול.
לפני שבוע נתקלתי במודעה של סברבן 1986 ב-8000 ש"ח.
נסתע לראות את הרכב אשר לא נראה ככלי תחבורה אלא הזכיר דווקא את שרידי הכלים בדרך בורמה. מספיק עם האומנות נעבור לתכלס.
האם כדאי לקחת רכב שנראה די מוזנח, לא בטוח שהוא מניע, נראה שפרקו לו כמה חלקים,והמצב בפנים הרכב מחריד.
אני מאד אוהב את הרעיון של סברבן כרכב פנאי.
השאלה היא כמה כסף אני אשפוך עד שהרכב יהיה במצב טוב אם בכלל.
והאם רכב שלא ניגש לטסט שנתיים חייב באישור מעבדה.

בברכה עמיחי

(הערה: הכותר שונתה ע"י המערכת. עם כותרת כזו (האם כדאי לקנות ???), מעטים יטרחו לתת דעה על משהו שלא קיים. חבל לא להשקיע עוד שנייה בכותרת נורמלית . . . )

יוני5
04-09-05, 23:08
כמו שזה נשמע מהתיאור שלך, אחרי 30-40 אלף שקל זה רק יתחיל להראות כמו אוטו.
בקיצור, עזוב את זה.

יוני5

t_uri
05-09-05, 01:05
אהלן עמיחי. ברוך הבא.

לא אמרת מה התקציב הכללי שלך לרכב שטח. העצה הכי טובה שאתה יכול לקבל היא לקנות רכב במצב הטוב ביותר שהכסף שלך מאפשר. גם ברכב שטח בתקציב של 70K ש"ח אתה תמצא מה לעשות ויהיה תמיד מה לתקן. רכבים רבים נראים טוב אבל הם גרוטאות שחבל על הזמן.
אני ממליץ "לירות לכל הכוונים" בחיפוש אחר הרכב המתאים. הכוונה היא לחיפוש בכל הארץ ונסיעות ארוכות לפעמים - אם זה כרוך בזה. אם היית מחפש רכב נפוץ כמו סופה הייתי אומר שיש סיכוי גדול למצוא רכב טוב ברדיוס של 50KM מאיפה שאתה גר (וביחוד בתל-אביב), אבל מכיוון שאתה מחפש רכב פחות שכיח כדאי שתעשה חיפוש גם רחוק יותר.

כמו שיוני כתב, יש על סברבן כזה אתה הולך להוציא המון כסף. יש סיכוי שעד שהרכב יהיה בונבוניירה הוא כבר יצא לך מכל החורים. אם אתה רוצה לקנות גרוטאה כדי שיהיה לך מה לשפץ אז כדאי שתדע שאתה לא צריך לדאוג מרכב חדש יותר. תמיד יש מה לעשות ברכבים שלנו. זה חלק מהספורט.

בקצרה. עצתי, וותר על הגרוטאה. חפש רכב במצב טוב (שבטוח יעלה לך יותר) וסע לשלום.

נ.ב. איזה מנוע ואיזה גיר יש על הסברבן הזה?

אורי טל.

Anonymous
05-09-05, 09:02
מדובר במנוע 5700 וגיר אוטומט יותר מזה אני לא יודע.

שאלה נוספת ברשותכם,
יש בלייזר 81 בעל הרכב טוען ששיפץ וסידר את הרכב למצב מצוין כולל צבע ופנים,הוא מבקש על הרכב 35000 ש"ח
האם זה מחיר ריאלי?
אני חשבתי לשלם 12000 ש"ח לא יותר
מה דעתכם?

llivnat
05-09-05, 09:13
היי

לגבי הסברבן, כמו שאמרו, אם בא לך על רכב לשיפוץ, על כל המשתמע מכך, לך על זה. תקנה בזול, תעמיד אותו כמה חודשים ותתחיל לחפש חלקים, תעשה פחחות וצבע וכו'. בסוף תהיה לך מפלצת שאתה הרכבת. יש לזה יתרונות אך גם חסרונות וזה לשיקולך.
לגבי הבלייזר- אילו רכבים שאין להם ערך קבוע. כל אחד ששיפץ מחכה למי שיגיע ואוהב את הרכב ויהיה מוכן לשלם. לדעתי האישית, אם הרכב במצב חבל"ז; מנוע, גיר, מרכב במצב מעולה, בקיצור- להניע ולנסוע, אז זה מחיר ריאלי והוא יחכה ויקבל אותו. בלייזר ב- 12K יראה בערך כמו הסברבן שראית או אולי קצת יותר טוב, אבל עדיין יהיה לך הרבה מה להשקיע בו.

בקיצור- אם אתה מחפש מציאות טובות במחיר 12K קשה לי להאמין שתצליח. אולי אם תחכה ותחפש הרבה ותתפשר במצב הרכב תמצא משהו.
מצד שני, אתה תמיד יכול לחפש לך איזה סיקס נחמד...

בהצלחה.

ליאור.

-->