PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו מכיר ג'ל ושמו XADO?

E.B
06-09-05, 14:43
שמעתי לאחרונה על שמן וג'ל מתוצרת XADO . מישהו השתמש ויודע אם זה עוזר כמו מה שמבטיחים? איך משיגים את זה?

(הערה: הכותרת ("מישהו מכיר?") שונתה ע"י המערכת. אנחנו מכירים הרבה דברים, ואם אתה מבקש שנשקיע בתשובה, תשקיע עוד 4 שניות בכותרת משמעותית, ככה שכולם יבינו על מה מדובר בתוך ההודעה.)

osi90
06-09-05, 14:49
היות וזו ההודעה הראשונה שלך כאן בפורום, אני ממליץ קודם שתקרא את כללי הפורום.
כותרת אינפורמטיבית תעזור להבין מה תוכן הנושא הנדון.

(הערה: OSI, הערתך נכונה וחשובה, אבל אנא להבא, תשאיר לנו, המערכת, את הטיפול בהודעות כאלו 8) )

נמרוד
06-09-05, 14:59
ברוך הבא לאתר.

חיפוש המילה XADO מניב כמה שרשורים קודמים, הנה אחד מהם:
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=7980

E.B
06-09-05, 15:33
www.xado.co.il

moriseven
06-09-05, 19:06
התקדמו החברה, בזמן שאני קניתי לא היה להם אתר וחברת הקשר שלהם הייתה תעבורה מהם קניתי את החומר.

shachar
06-09-05, 19:16
ואצלך האוטו התקדם ? הוא גידל ברזלים ?

moriseven
06-09-05, 19:24
ברזלים לא אבל גידל שרירים :wink:

ד ו ר ו ן
06-09-05, 20:40
ברזלים לא אבל גידל שרירים :wink:
:?:

moriseven
06-09-05, 23:30
דורון, זה נאמר בציניות כמו שאסף אמר בדיון הקודם אי אפשר לדעת אם יש אמת בדברים מצד אחד ומצד שני הרבה אנשים "מכובדים" משתמשים אז אני גם ניסיתי לא יכול להגיד איך זה השפיע כי להרגיש הבדל לא הרגשתי.
אבל לא קרה כלום ניסינו למדנו והחכמנו!

מוריס

נמרוד
07-09-05, 13:28
דורון, זה נאמר בציניות כמו שאסף אמר בדיון הקודם אי אפשר לדעת אם יש אמת בדברים מצד אחד ומצד שני הרבה אנשים "מכובדים" משתמשים אז אני גם ניסיתי לא יכול להגיד איך זה השפיע כי להרגיש הבדל לא הרגשתי.
אבל לא קרה כלום ניסינו למדנו והחכמנו!

ניסית, בהחלט. אבל מה למדת ואיך בדיוק החכמת אם לא הרגשת שום דבר? תחשוב על זה.

moriseven
07-09-05, 14:38
נמרוד התכוונתי שלמדתי לא להאמין לכל דבר גם לאנשים מנוסים בתחום ובזה החכמתיץ

נמרוד
07-09-05, 14:43
אוקי :wink:

לירן סברוב
07-09-05, 15:51
אהלן,
לפני כשנתיים, באחת המשאיות שלי בגיר הגיע ל"סוף חייב" - הרעיש מאוד ובמוסך אמרו שצריך להחליף.
מהכרות קרובה עם אחד הסוכנים של קסאדו (פולודיין ישראל) הוא המליץ לי לדבר עם המהנדס של החברה. לאחר שיחה קצרה קניתי את החומר.

נסעתי עם המשאית כשנה וחצי עד החלפת הגיר, אני לא ממש יכל לומר שהקסדו "קוסם", הרעש של הגיר לא פחת אחרי הטיפול, אבל זה הסיפור... ואפשר להסיק ממנו מה שרוצים.

ביצעתי טיפול דומה גם בדיאצו שרייד - פרטית. (לפי הבנתי אסור לטפל במנוע הזרקה).
המנוע אכל שמן. ללא ספק היה שיפור והמנוע עובד עד היום.

barak4*4
07-09-05, 16:06
הרעש של הגיר לא פחת אחרי הטיפול

המנוע אכל שמן

אז איפה בדיוק "השיפור" של "הקוסם" :? ?

מריח קצת כמו פרסומת :roll: ...

לירן סברוב
07-09-05, 16:21
שמע תבין מה, סיפרתי מה היה כשהשתמשתי,
הדיאטסו עובדת, והגיר משך שנה וחצי במקום החלפה מידית למרות הרעש.
אין לי שום כוונה לפרסם - מי שמכיר אותי יודע.

ניר ל
07-09-05, 22:46
שמע תבין מה, סיפרתי מה היה כשהשתמשתי,
הדיאטסו עובדת, והגיר משך שנה וחצי במקום החלפה מידית למרות הרעש.
אין לי שום כוונה לפרסם - מי שמכיר אותי יודע.

אני מכיר אותך ויודע שלא מדובר בפרסומת,
בלי שום קשר - במוסך אמרו שהגיר הגיע לסוף חייו, למה אתה סבור שאם היית ממשיך לנסוע בלי להוסיף את ג'ל הקסם הגיר לא היה שורד בדיוק אותו פרק זמן ? הרי אתה מצהיר שלא היה שום שינוי ברעש אחרי הוספת הג'ל (והמשמעות היא שבעצם כלום לא השתנה).
לגבי הפחתת צריכת שמן של מנוע בלוי - כל תוסף "דבש" מפחית את פליטת העשן הנראית לעין - גם כזה שעולה 10 ש"ח, היה לי ג'יפ שאכל יותר שמן מדלק, הוציא ענני עשן אדירים, היה נכשל כמובן בטסט ועובר אותו בסיבוב השני לאחר הוספת תוסף בחמישה ש"ח, אגב הרכב נסע ככה שנתיים עד שהושבת מסיבות אחרות, היה זרוק בשטח 5 שנים והחליד לגמרי, יום אחד ניסינו להניע בשביל הספורט - שפכנו דלק, חיברנו מצבר, הניע בנגיעה..., לתוך בקאקס שהרעיש כמו מיקסר שפכנו נסורת והמשכנו לנסוע שנים...

שוב אני אחזור על המנטרה... תרגישו חפשי לקנות את השטויות האלו, זה נראה טוב, זה נותן הרגשה טובה, זה נותן פרנסה לשרלטנים ומניע את גלגלי המשק... הנשים שלנו מוציאות הרבה יותר על דברים לא יותר שימושיים..., אבל אין צורך שנרמה את עצמנו במחשבה שזה באמת עושה משהו מועיל יותר מכל תרופה הומהופטית אחרת.

refa_l
08-09-05, 01:17
סליחה על הבורות אבל נסורת לבקאקס?

לירן סברוב
08-09-05, 08:55
היי ניר,
בסך הכל סיפרתי את הסיפור שלי עם החומר המדובר, וכמו שכתבתי כל אחד יקח מזה מה שירצה. קשה לדעת האם החומר עבד או לא אבל זה הסיפור לאמיתו ולא שום דבר מעבר לזה.

kliz
24-09-05, 22:57
אני נוהג באימפרזה, ולפני כחודשיים שמעתי על ה-XADO, החלטתי לנסות, והיום אני יכול להגיד בוודאות שזה עובד! צריכת דלק ירדה (מ-1 ל-8, ל-1 ל- 11), ירדו רעשי המנוע (שקט לגמרי) ולפי המוסכניק, לחץ השמן עלה (לא אוכל שמן כמעט בכלל). אין ספק שבשביל הרכב שלי, זו היתה השקעה מצויינת...

אביעד_הלאלי
25-09-05, 01:46
.
(לפי הבנתי אסור לטפל במנוע הזרקה).

למיטב ידיעתי האימפרזה המדוברת היא הזרקה לא? (לא ציינת שנה...)
אז אפשר במנוע מוזרק או לא?

חוץ מזה מה עוד אתה יכול לספר לנו (או לפרסם?) אדון kliz היקר?

אני חושב, שכדאי שתשקול בכובד ראש את מה שאתה הולך להגיד...

חנן-ג'יפולוג
25-09-05, 02:15
נראה שהתגובה של KLIZ היא אכן פרסומת מוסווית ( KLIZ אם אתה נכנס לכאן מעבר להרשמה החד-פעמית אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי ולהכחיש, אם אני טועה) .

הבחור נרשם, היום, כמעט באותה שעה, כאן ובג'יטריפ. שם הוא "שאל" על החומר המעולה XADO .

או שאני טועה.

תתעלמו.

shawa
25-09-05, 13:39
אני רוצה להגיד לכם שגם כן שמעתי על החומר מחבר שהמליץ לחבר... והאמת שהוא נשמע די משכנע בייחוד אחרי שנתן שמות של חברות שמשתמשות בחומר כמו חברת חשמל ונתן שמות של האחראים בחברות שנמצאו נכונים, מתוך כל זה הגעתי למסקנה שכדי לשים את החומר אך אחרי השרשור כאן ובגיפטריפ נראה לי שאני יורד מהנושא הזה לפחות עד שאני אראה הוכחות
במבחני דינמומטר שנעשו על רכב שעבר טיפול כזה, עד אז אולי הייתי שוקל באמת לשים את החומר במכלול גמור לפני שהייתי מחליף אותו.
אז לתשומת לב המפרסמים/המאושרים שקנו את החומר, בוצעה הפעולה ההפוכה ממה שהתכוונתם,לגבי לפחות.
נ.ב
לידיעת מי שעדיין יהיה מעוניין הסכום שתוכנן לטובת הנושא הוא 1000 ש"ח וכלל חומר למנוע, גיר+ טרנספר ודיפרנציאלים(מיצובישי מגנום).
שחף

kliz
26-09-05, 01:43
אין לי שום מושג אם החומר הוא גם להזרקה, אני לא מבין בזה כל כך, קניתי את החומר לפי האוטו שלי, ואני אומר שוב שאני מאוד מרוצה מהתוצאות. נכון שיש תוספים וחומרים אחרים שמנסים למכור לכם לוקשים, ונכון שזה מאכזב לגלות את זה אבל אם עם ישראל יפסיק לחשוב שכל הזמן מנסים לעבוד עליו ולדפוק אותו אז אולי נצליח גם לראות שיש דברים מוצלחים מסביב.

אביעד_הלאלי
26-09-05, 10:52
אז רגע, אני לא מבין...
הרכב שלך הוא הזרקה או לא?
ואיך יכול להיות שאתה שם משהו במנוע מבלי להבין את ההשלכות של זה?

ואם מר איקס יגיד לך שבריא לשים במנוע חומר פותח סתימות אתה תשים?

חוץ מזה אמרת גם מנסיון... אם אתה לא כזה מבין גדול במנוע אתה לא יכול להגיד מניסיון, מכיוון שיכול להיות שאתה אכן מרגיש שיפור, אך בטח אינך מבין מה קורה בנוגע לטווח ארוך...

איני מכיר את החומר, לא יודע איך הוא עובד, אבל הראש שלי אומר לי שלפני שאני שם משהו במנוע שהוא לא משהו חיוני (כדוגמת שמן מנוע) עליי להבין את השלכות מעשיי.

ובקשר למשפט שניים האחרונים שלך, אז אפשר להגיד את זה אחרת...

אם כל שני וחמישי יפסיקו לקום אנשים שדופקים את עם ישראל, אז עם ישראל יפסיק לחשוב שדופקים אותו...
חביבי זאת המציאות, ככה זה כשאנשים מחפשים את הדרך המהירה להתעשרות...

אין לראות בתגובתי התנשאות ואני מצטער אם היא נשמעת כך, זאת לא כוונתי.
סה"כ בכוונתי להבין טוב יותר את הנאמר כאן.
אם תגובתי אינה הולמת אבין אם היא תימחק...

בברכה,
אביעד

לירן סברוב
26-09-05, 11:24
בשיחתי עם מהנדס החברה שמייבאת את החומר, הוא הסביר לי שהחומר יוצר מעיין ציפוי קרמי.
בנוסף הוא אמר לי שהחומר לא טוב למנועים בעלי הזרקת דלק. אולי ישנו עוד סוג שכן מתאים.
מה שכן.. אם יתבקש אני יכול לנסות ולהשיג שוב את הטלפון שלו, ותוכלו לשאול שם מה שתירצו.. בכל מקרה אתם יכולים לנסות ולהתקשר עם חברה בשם "פולודיין ישראל" ולשאול שם או לבקש מידע על החומר, אני משם קיבלתי את כל המידע בזמנו.

נ.ב
דיברתי אז עם המהנדס לפי דרישה של הבחור שמכר לי אותו היות ויש דרך מאוד ספציפית לשימוש בחומר..... צריך לחמם שמן בסיר... להמיס את החומר בתוך השמן.... ואני לא זוכר את ההמשך אז כדי שתבברו בדיוק מה צריך לעשות לפני שתעשו נזק.

kliz
26-09-05, 11:42
את זה אני כן יודע, כשאמרתי שאני לא מבין בזה התכוונתי שאני לא מקצוען בנושא חומר הXADO. כנראה שאתה מנסה בכוח לקטול אותי, אבל אם תקרא שוב פעם תבין שאני לאוטו שלי בחרתי את מה שמתאים לו כי זה מה שעניין אותי, מה לעשות שאני לא מבין גדול בXADO ?? כל מה שבאתי להגיד זה שאני מרוצה מהתוצאות ואם שמת לב אפילו לא נתתי את השם של מי שקניתי ממנו, פרסומת זו לא המטרה שלי (לא כמו רבים אחרים שניצלו את הפורום הזה). השאלה היא מה בא קודם? הביצה או התרנגולת? קודם התחילו לדפוק את עם ישראל או קודם הוא התחיל להיות פראנואיד?

נמרוד
26-09-05, 11:48
קליז - אתה חופר לעצמך בור עמוק, תזהר.

צור קשר בהודעה פרטית עם חנן או איתי (המנהלים של האתר הזה), כדי להבהיר שאתה אינך דמות פיקטיבית - כי בינתיים הסימנים מראים שכן וזו פרסומת סמוייה.

ובוא אני אסביר לך משהו על פרסומת סמויה... כשהיא כבר לא סמוייה, היא הופכת להיות פרסומת מזיקה. אז לפני שאנחנו עושים לך אאוטינג - צור קשר ותנקה את השם שלך, אם אתה יכול.

זו אזהרה אחרונה.

אביעד_הלאלי
26-09-05, 13:46
למיטב ידיעתי נרשמת ב-24/09 כלומר לא היית פה לפניי זה, אז איך אתה אומר ואני מצטט: "פרסומת זו לא המטרה שלי (לא כמו רבים אחרים שניצלו את הפורום הזה)"

אם היית מטייל כאן מספיק היית מבין ורואה שכל פרסומת שמפורסמת כאן בכל פורום שהוא (שלא בפורום המפרסמים וגם שם בערבון מוגבל) נמחקת (ומכאן נובע הספק).
כלומר אם לא טיילת ושוטטת כאן לפני זה אינך יכול להגיד את זה.

חבל מאוד שאתה עונה ככה ומתחכם כי אינך מצליח להשיג את מטרתך... ובמקום למשוך אנשים אתה עושה בדיוק הפוך.

בקיצור מבחינתי הדיון הזה מוצה, אין לי כל כוונה להתעניין בחומר/לשמוע להמלצותיך/לקרוא את אשר אתה אומר.

המשך יום מהנה לך...

-->