PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצלמת רכב - צילום לילה

polar bear
17-03-15, 11:07
יום בחירות שמח.

לפני כמה ימים, רכשתי מצלמת רכב כזו http://ksp.co.il/?uin=22238

נחמד , עובד וכו' , אתמול נסעתי איתה בלילה פעם ראשונה - וממש גרוע, את החוץ זה בקושי מצלם - גם אם בא רכב ממול, בקושי רואים . על הפנים אין מה לדבר { רכב מסחרי עם חלונות קהים מאחור }.

זה נורמאלי לרמת המצלמה הזו? זה מקולקל? יש לי על מה ללכת לחנות ולהחזיר?

תודה.

opl
17-03-15, 12:51
לי יש מצלמה מאיביי ב150 שקל, האיכות סבירה. מה שאתה מתאם נשמע מוזר, יש לך יכולת להעלות סרטון?

erezgur
17-03-15, 19:10
אל תצחק, אבל בדוק שאין כיסוי ניילון על העדשה...

Sent from my Nexus 4

MOSHIKO.L
17-03-15, 20:37
תבדוק את ההגדרה של האינפרה לצילום לילה. בד"כ שהנורות דולקות והמצלמה מאחורי זכוכית המורות מסנוורות את המצלמה

polar bear
18-03-15, 23:07
http://youtu.be/mfnCJUxDiLk

תאריך ושעה נכונים. צולם בכביש הגישה ה"דרומי" למודיעין. { כשמגיעים מלטרון } . הצומת המוארת היא הצומת שפניה ימינה בה , מביאה לכביש העוקף ולמכבים-רעות.

אין מדבקה על העדשה. מזתומרת שהזכוכית מסנוורת? זה מצלמת רכב...זה אמור להיות מאחורי זכוכית. לא?

raanan
19-03-15, 07:33
צילום לילה גרוע מאד.
האם למדת היטב את המדריך למשתמש ?
נראה לי שצריך להיות אפשרות בחירת מצב לילה או שינוי ISO .

רענן

polar bear
20-03-15, 00:14
יש מצב לילה, זה על מצב לילה....אם מעבירים את היד מול המצלמה אז רואים את ה"אינפרה" הזה.

יורם-דרומי
21-03-15, 09:32
מצלמה מושפעת מאור סביבה ובמיוחד בלילה.
כשרשום מצב לילה - יש במצלמה יותר רגישות לאור.
אינפרה אדום - צר לי להנמיך לך את הציפיות - זה גימיק שיווקי ותו לא.

פנס אינפרה מייצר תאורה ומוחזר חזרה למצלמה (מסנוור אותה) כי הוא נתקל בחומת מפגע - הזכוכית הקדמית.
פנס אינפרה רציני/מקצועי במצלמות אבטחה בנוי כמעט באותה מתכונת אך אין לו "חומת מפגע" שמחזירה אור לעדשה.

צילום לילה תלוי באיכות המצלמה והעדשה ורגישותם לנצל אור סביבה (תאורת רחוב/תאורת רכב) לצילום

קח למשל מצלמת אקסטרים (לא חייב GOPRO) תתקין ותראה את השוני
מניסיון:
היו לי 2 מצלמות כמו שלך - זרקתי לאחר שנוכחתי שאינן מצלמות היטב בלילה
יש לי אקסטרים GOPRO ודגם נוסף זול מאוד דגם SJ4000 שעושה את העבודה טוב יותר מה-GOPRO - יש לה אופציית "צילום נסיעת רכב"
עם גריסת ווידאו - FIFO
http://www.ebay.com/itm/Black-SJ4000-HD-1080P-Car-Cam-DVR-Sports-DV-Action-Waterproof-Camera-1-Battery-/161521626432?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item259b706d40
קניתי את הדגם SJ400 לג'יפ ולרכב - אחלה צילומים
יש גם את הדגם עם פונקציית WI לשליטה מהנייד
בהצלחה
יורם

polar bear
04-05-15, 12:50
סיכום כחודש שימוש - לא טוב. מי שנוהג הרבה ורוצה מצלמה שתצלם גם את פנים הרכב וגם את החוץ גם ביום וגם בלילה - לא זו המצלמה. ולא רק - אני קניתי אותה עם כרטיס של 8 GB - במצב האיכותי יותר { כתוב 720 } - דקת צילום של שתי המלמות זה 60MB זה אומר שתוך שלוש שעות גג אין מקום במצלמה . והיא מתחילה למחוק, ז"א שאם בבוקר קרה איזה משהו שלא שמת לב, ובמיקרה הטוב מישהו בא אליך בטענות באותו יום - יכול להיות שזה כבר נמחק. וגם אם היתי קונה כרטיס 16GB זה היה מספיק לי ל"יום צילום" אחד בערך. אולי לבנאדם שעושה רק הלוך חזור לעבודה זה יכול להספיק.

בפעמים שחשדתי שאולי קרה משהו שעשוי לענין אותי - הוצאתי את הכרטיס מהמצלמה והחלפתי עם זה של הנייד.

מנגנון הקיבוע לא מחזיק מספיק את הכוון. מספיק שפותחים את המסך - המצלמה זזה. דבר שהיתי שמח שיהיה - אפשרות לצדוד { ימינה שמאלה } .

איכות הצילום לא מספיקה- אם הרכב לא ממש ממול ולא בעמידה - לא רואים מספר, או ממש בקושי.

ברכב גדול לא נוח מצלמה בלי שלט.

ויש עוד דברים קטנים - כמו זה שהמצלמה לפעמים עושה בעיות בחיבור למחשב, פורמט הצילום לא אהוב על הווינדוס 7 , הכיתוב על הכפתורים מתחיל להיעלם.

בנתיים אני נשאר איתה, בעיקר כי אין לי תקציב לחדשה כרגע , רוב הנסיעות שלי באור יום, ואני כל פעם מתפלל למרפי שלא יבוא אלי בלילה.

עד כאן.

יומטוב.

-->