PDA

צפייה בגרסה מלאה : יחס דחיסה ולחץ גדישה במנוע טורבו דיזל של היילקס

Moogi
08-09-05, 17:59
לאחר הרבה שמן שלא הייתי כאן הנה קפצתי לומר שלום ולשאול שאלה.
אני צריך את נתוני לחץ הגדישה + יחס הדחיסה + ספיקה המקוריים הרישמיים של מנוע 2LT .

רק בינתיים כדי שיהיו לכם נתונים כלליים על מה שהולך אצלי עכשיו (מזה כבר הרבה זמן).
היילקס 93 לבן פנינה (סוואפ כסוף), חתיכית כחדשה ++, מנוע טורבו דיזל מודל 2000, אגזוז ספידרקס, יניקת אויר קר (RAM-AIR) מכונס במכסה המנוע, טרמוסטט יפני (TAMA) שניפתח ב-78 מעלות ופולי מוקטן ב- 25%-30% מצופה אבץ. צמיגים 31, סוחבת יפה ולא מתחממת.
אני עובד במקביל על מספר פרוייקטים שיוסיפו לה מספר כוחות סוס בלתי מבוטלים על המנוע הנוכחי. לשם החישובים והבדיקות המקדימות אני צריך את נתוני גדישה, יחס דחיסה וספיקה של המנוע.
אני צריך נתונים מדוייקים ומאומתים עד כמה שאפשר.

אם הפרוייקטים יעלו יפה אני אפרט עליהם כאן בהרחבה.

איציק - 4X6ZH
08-09-05, 18:27
אני נכנס ללחץ .
:lol: :lol: :lol: :lol:
לרגע חשבתי שאני עובד אצלך !
איציק

Moogi
08-09-05, 19:20
עובד אצלי???
איבדתי אותך... נו מילא... :wink: :lol:

אבל האמת קיויתי שאולי לך תיהיה תשובה...

יקיר גרין
09-09-05, 00:20
פה יש לך מידע לגבי יחס דחיסה:

http://www.brian894x4.com/Hiluxengines.html

Jinji
09-09-05, 00:41
לאחר הרבה שמן שלא הייתי כאן הנה קפצתי לומר שלום ולשאול שאלה.
אני צריך את נתוני לחץ הגדישה + יחס הדחיסה + ספיקה המקוריים הרישמיים של מנוע 2LT .

רק בינתיים כדי שיהיו לכם נתונים כלליים על מה שהולך אצלי עכשיו (מזה כבר הרבה זמן).
היילקס 93 לבן פנינה (סוואפ כסוף), חתיכית כחדשה ++, מנוע טורבו דיזל מודל 2000, אגזוז ספידרקס, יניקת אויר קר (RAM-AIR) מכונס במכסה המנוע, טרמוסטט יפני (TAMA) שניפתח ב-78 מעלות ופולי מוקטן ב- 25%-30% מצופה אבץ. צמיגים 31, סוחבת יפה ולא מתחממת.

חשבתי שגם אתה נפלת כמו רבים אחרים... כבר חיפשתי את ה"למכירה" ולא מצאתי.. טוב שלא.

Moogi
09-09-05, 01:15
תודה יקיר, אבל את האתר הזה אני מכיר והוא לא בדיוק רישמי או מאומת.
יש 3 דגמים לפחות של מנוע ה- 2LT ולמרות שאני חושב שדווקא זה שמוזכר שם הוא זה שלי (על פי התמונה הלא ברורה) אני לא סגור על הנתונים.
עקרונית ההבדלים אמורים להיות רק קוסמטיים + צנרת קצת שונה לטורבו ו- EFI ...

בקיצור, עדיין ממתין למושיע... בינתיים שעון BOOST כבר בדרך אלי מ- EBAY...

וג'ינג'י, אל תידאג למרות שכמעט ומכרתי לטובת מעבר למשהו ספורטיבי, החלטתי בסוף פשוט לשפוך עוד כסף על ההיילקס... (כאילו שזה כבר לא נעשה מספיק...)

-->