PDA

צפייה בגרסה מלאה : חופש בידית הילוכים-סמוראי

ברששת
27-03-15, 17:38
פתאום התחיל לי חופש מוגזם בידית ההילוכים.
מבדיקה בספר של היינס אני רואה שיש בורג שמהדק את הכדור הנמצא בתחתית מוט ההילוכים.
אבל נראה לי שיש גם איזה טבעת אוקולון שאמורה לקבע את הכל.
האם הבורג הזה הוא מקור הבעיה או שיש שחיקה באמת בטבעות שנמצאות שם (אם למשהו יש סכמה שמראה את האזור אשמח)?
בר.

gmike
27-03-15, 21:20
יכול להיות כל אחד מהם,או שניהם יחד. אם החופש התחיל פתאום, יכול להיות שהבורג פשוט השתחרר ונפל..
בגלל שהטבעת לא נמכרת בנפרד במכשירי תנועה(רק כחלק ממכלול הידית) יש שמוותרים עליה, או מאלתרים פתרונות יצירתיים.
בכל אופן, אפשר למצוא את הטבעת הזו באיביי, ויש גם קיטים שכוללים את הבורג.

ברששת
29-03-15, 12:41
טוב, אז לאחר פתיחה מסתבר שהטבעת התפוררה.
מהתשובה ומבדיקה הבנתי שממכשרי תנועה לא תבוא הישועה אלא אם אקנה את כל הידית.
אפשר להזמין מחו"ל אבל יקח זמן מה גם שהאתרים ששולחים ישירות רוצים סכום אסטרונומי על משלוח.
האם למשהו יש ומוכן למכור את הטבעת שנמצאת על גולת ידית ההילוכים (gear shift fix)? אולי במקרה קנה ולא משתמש, קיבל,ירש הדודה שלחה בטעות מחו"ל כמתנה :)
תודה
בר.

OFF-RoaD
29-03-15, 17:17
יש לי כזו של ויטארה ידנית. בזמנו הזמנתי 2. תבדוק אם אולי מתאים..

gmike
29-03-15, 20:52
יש לך את זה http://www.ebay.com/itm/SUZUKI-TRANSFER-GEAR-CASE-SHIFTER-REBUILD-KIT-SJ413-SJ410-SAMURAI-DROVER-SIERRA-/301418571159?pt=Motors_Car_Truck_Parts_A ccessories&fits=Make%3ASuzuki%7CModel%3ASamurai&hash=item462df26597&vxp=mtr
המחיר לא כזה גבוה, למרות שאם תמצא את הגומיה לבד(תאילנד לדוגמה) היא תעלה גרושים..

ברששת
29-03-15, 21:44
זה לא אוקולון.ואם להחליף לפחות למשהו טוב. המשלוח יקח חודש.בארה"ב המחיר סביר($19) אבל המשלוח $80.

gmike
30-03-15, 00:15
shipito מכיר? לא יותר מ10$ משלוח, יותר לכיוון ה5 ומטה.
המשלוח ייקח בין שבועיים לשלושה, בד"כ..
בינתיים תאלתר איזה גומיה לשם, סוג של "שייבה" עבה מגומי, חפש באספקה טכנית, או באינסטלציה..

ברששת
30-03-15, 09:56
shipito מכיר? לא יותר מ10$ משלוח, יותר לכיוון ה5 ומטה.
המשלוח ייקח בין שבועיים לשלושה, בד"כ..
בינתיים תאלתר איזה גומיה לשם, סוג של "שייבה" עבה מגומי, חפש באספקה טכנית, או באינסטלציה..
אולי קצת סטייה מהנושא. אבל איך הSHIPTITO? אני מנסה להבין את החישובים שלהם כולל המדיניות והיא מאוד סבוכה.
יש להם עמלה של $1 נוסף על המשלוח. יש להם עמלות על העברות לבנק. $5 שגובים בכל משלוח ולא הבנתי איך מתקזזים איתו. יש גם Refund שלא הצלחתי להבין וגם החזר כספי גורר עמלות גבוהות.
1.בשורה התחתונה אם אני משתמש בPayPal כמה עלות מעבר למחיר המשלוח עצמו אני משלם? זה דבר שאפשר לדעת מראש או משתנה?
2. האם כמו בMustop הם גובים מידית מהחשבון שלי או עבור כל משלוח שולחים לי הזמנה ואני צריך להעביר להם את הכסף?
3. עד כמה הם יעילים בטיפול (מהירות שילוח החבילה מהמחסן שלהם)?

gmike
30-03-15, 23:42
עמלה של 1$ על כל משלוח, וזהו. אין עלויות נוספות.
אתה מפקיד מראש כסף ב"חשבון" שלך באתר שלהם, מינימום הפקדה 5$.
בינתיים השתמשתי בשירותים שלהם רק בשביל לשלוח חבילות קטנות, עלויות משלוח היו בסביבות 2.5$ לחבילה כולל העמלה. סה"כ תשלום של כ 10 ש"ח למעטפה כולל הכל. אני שולח דברים בעלי ערך נמוך, ומוותר על הביטוח שהם מציעים.
הם יעילים, מרגע התשלום על החבילה,המשלוח יוצא בד"כ תוך יום אחד.
עד היום שלחתי דרכם כ 10 חבילות.

חנן-ג'יפולוג
30-03-15, 23:49
כתבתי בעבר על שיפיטו:

בהמשך לשרשור הזה, קובי, החלטתי לנסות את שיפיטו, בשליחת תושבת מנוע.

המסקנה שלי: אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו.

שילמתי כ8.5 דולר לשיפיטו במקום 20 לביי2.

בלי ביטוח בשיפיטו, עם בביי2.

כשבועיים ללא שום מעקב על החבילה בשיפיטו. כשבוע עם מעקב מלא בביי2.

מעבר מכס חלק מוטל בספק בשיפיטו. בביי2 אין עניין עם זה. זה יעבור.

האם יגיע בטעות לems עם עמלות מונפצות? רק בשיפיטו.

אתר ותהליך מזעזעים בשיפיטו. מעולים בביי2.

מה הקטע המעצבן שלהם, עם הפקדון, התראות האבטחה, אחוזי קרדיט ושטויות אחרות? והקטע ההזוי הוא שאם אתה שומר על עצבים חזקים ומתעלם מההתראות, אז תהליך המשלוח ממשיך כרגיל?

וזה אמיתי שאי אפשר לעשות איחוד כי לא ניתן להחזיק אצלם יותר מחבילה אחת?

אז אני לא קובע דעה לכאן או לכאן.

את שתי החבילות הבאות שלחתי עם ביי2. לא פוסל שבהמשך אשלח שוב חבילות קטנות וזולות בשיפיטו. 11.5 דולר הפרש זה בכל זאת סכום שצריך להתחשב בו.

ברששת
31-03-15, 00:25
איך יצא לך $2.5 לחבילה קטנה?
עכשיו עשיתי אצלהם חישוב. עבור טבעת ידית גיר + בורג סה"כ 0.5 ליברות יצא לי $8.5 (ללא העמלה של $1)הכי זול בדואר רגיל ללא ביטוח וללא מעקב אם זמן נמוך של עד 45 יום.
מה הקטע שלהם אם אבטחה והשידרוג אמינות. צריך להגיע עד נטוריון בשביל לשפר קרדיט אצלהם. זה חשוב או לא משנה כל כך?
והאם את היתרה של $5 צריך כל פעם לחדש?

gmike
31-03-15, 09:19
החישוב שלך נכון. אני שלחתי מעטפות של 200 גרם, ופחות.
לגבי קרדיט ואמינות-איו לי מושג, לא התעמקתי בזה, והכל מתקתק בינתיים. אולי זה מתייחס ללקוחות גדולים\עסקיים.
אל תתרגש מההודעה הקופצת שהיתרה שלך נמוכה...
כשהיתרה נגמרת, אתה מחדש. אתה יכול גם לחכות ולחדש רק כשהחבילה מגיעה אליהם למחסן.

ברששת
31-03-15, 09:39
טוב הזמנתי.
נחכה לטובות.
דרך אגב בחרתי במשלוח האיטי ביותר airmail אם אני לא טועה. האם גם אתה בחרתה בו ומה זמן הממוצע להגעה (עד 45 יום כמו שהם אומרים או לפני?).

gmike
31-03-15, 10:02
כן, הכי איטי,זה גם מה שאני בחרתי.
מגיע לפני, אם אני זוכר נכון 3 שבועות או חודש. הרבה גם תלוי בדואר ישראל, ואתם זה עניין של מזל..

מוטי טויוטה
09-06-15, 07:34
נפתר החופש?

ברששת
09-06-15, 08:33
נפתר החופש?
כן נפתר.
הבאתי מLOwRange את הטבעת (לדברייהם מחומר איכותי יותר). וגם את הבורג נעילה. הבעיה שהבאתי את הבורג נעילה הקטן שמתאים עד 92 ושלי שנת 88) אבל מכיוון שהחליפו פעם גיר הסתבר שיש לי את הבורג הגדול. אז אם משהו מחפש את בורג הנעילה לטבעת האחיזה לידית גיר בגודל הקטן מוזמן לפנות אלי.
שלחתי דרך shipto והיה גם זול מאוד וגם הגיע די מהר.
הסתדר .

מוטי טויוטה
09-06-15, 08:36
החופש הופיע בכל ההילוכים? אצלי בהילוך שני היא רועדת משמעותית, יכול להיות קשור?

ברששת
09-06-15, 09:34
אתה מדבר על רעידות בידית הילוכים או בגיר?
החופש אצלי הופיע בכל ההילוכים מכיוון שכל הכוסית שאמורה לחבוק אותו התפוררה.
לא נראה לי שזה הבעיה אצלך אבל מאוד פשוט לבדוק.
פרק כיסוי גומי מסביב לידית .
תראה שיש פלח מתכת סוגר את בית הידית בפנים. יש לו 3 אומים משושים. תפתח אותם. מתחת לזה נמצא הכוסית שחובקת את הידית. תראה אם היא שלמה. יכול להיות במקרה הטוב שנשברה חתיכה דווקא בכיוון של השני ואולי מזה השוני.
כדי להוציא את הכוסית יש לפתוח את הבורג בצד (לא חייבים עד הסוף) כי הוא מחזיק אותו בתוך שגם.

מוטי טויוטה
09-06-15, 09:41
מתחתיו יש את הטבעת אוקולון? הרעידות בידית הילוכים.

ברששת
09-06-15, 09:44
מתחתיו יש את הטבעת אוקולון? הרעידות בידית הילוכים.
לא הבנתי.זה נראה כמו כוסית הפוכה בתחתית ידית ההילוכים.אין טבעת אוקולון.יש טבעת מתכת שדואגת שהכוסית והידית לא יצאו החוצה.אותה יש לפרק ואז אתה רואה את הכוסית.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

מוטי טויוטה
09-06-15, 09:45
אעשה את זה ונראה אם זה הבעיה,תודה רבה :)

-->