PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת קוקטייל

or_t
29-03-15, 14:08
היי,

היום בתשע בבוקר נכנסתי לתחנת פז פרדס חנה לתדלק. המתדלק שאל אותי ועניתי "סולר" ולמרות זאת תדלק בנזין.

לאחר 4 שעות (!!!) יצאתי משם אחרי שרוקנו לי את המיכל ומילאו סולר.

מספר שאלות:
1. מה לגבי הזמן שלי? חצי יום עבודה בוזבז על טעות מתדלק שלי לא היה שום חלק בה, והגיוני מצד המעסיק שלי לדרוש ממני לקחת חצי יום חופש.
2. האם עלי לחשוש מנזק כלשהו לרכב? לא הנעתי אותו והדלק רוקן דרך פתח ריקון של המיכל.

האמת שאמרתי לעצמי שאם לא יגבו תשלום על המיכל החדש אז נוותר על כל העניין אבל להפתעתי דרשו תשלום.

תודה לכל המגיבים

אמיר ב.א
29-03-15, 14:48
ההתחלה היא האם יש לך תיעוד על כל הנושא ...

אחרת לך תוכיח שאין לך אחות.

לגבי הנזק - כניראה שלא יהיה נזק , כי לא נסעת עם הרכב , והמיכל רוקן ישר.

לגבי האם יש לך טעם לנסות להוציע מזה כסף - כניראה שאין טעם , לא תקבל , ואם תתבע , תבזבז יותר זמן ואנרגיה כדי לקבל סכום קטן אם בכלל.

המסקנה - אני תמיד מתדלק לבד , או אם אין אפשרות עומד ליד המתדלק ומסתכל איזה פיה הוא שם.

or_t
29-03-15, 16:48
ההתחלה היא האם יש לך תיעוד על כל הנושא ...

אחרת לך תוכיח שאין לך אחות.

לגבי הנזק - כניראה שלא יהיה נזק , כי לא נסעת עם הרכב , והמיכל רוקן ישר.

לגבי האם יש לך טעם לנסות להוציע מזה כסף - כניראה שאין טעם , לא תקבל , ואם תתבע , תבזבז יותר זמן ואנרגיה כדי לקבל סכום קטן אם בכלל.

המסקנה - אני תמיד מתדלק לבד , או אם אין אפשרות עומד ליד המתדלק ומסתכל איזה פיה הוא שם.
יש לי תיעוד של כל התהליך כולל חתימה של מנהל התחנה והבחור שרוקן את המיכל.

חושב לי להבהיר שאני לא מעוניין בלהוציא מקסימום כסף מהעניין, פשוט לקבל את מה שמגיע לי: שווי הזמן שאבד לי.

GodsFather
29-03-15, 16:54
מבין אותך ואת התסכול שלך. תעשה את החשבון שלך - כמה הזמן שלך שווה כשאתה מסתכל על הליך של תביעה קטנה. כי אין פה בוננזות, גם אם היית מחפש כאלה.

עם זאת, תוכל לפנות למחלקת פנ"צ של חברת הדלק בבקשה לפיצוי על עוגמת הנפש והזמן שבוזבז. יכול ותוכל לסגור זאת במכתב שמנוסח כראוי, במיוחד אם יש הודאה כתובה של מנהל התחנה בנושא.

-->