PDA

צפייה בגרסה מלאה : דחוף- מכון לבדיקת לנדקרוזר לפני קניה בקריות?

yoav
31-03-15, 11:16
מחר לוקח לבדיקה:
קומפיוטסט אמרו בטלפון שלא בודקים רכב 4X4 ( כי זה 4X4 קבוע לטענתם והם לא יכולים להריץ במכשיר שלהם?...)
טכנט-טסט: אמרו בשמחה אבל מצאתי בגוגל תיאורים לא מחמיאים
צ'קפוינט: אמר בשמחה לוקח יותר $$ ממכונים אחרים

המלצות? מישהו מכיר?
לא אכפת לי לשלם יותר על בדיקה איכותית

תודה

GodsFather
31-03-15, 11:23
חייב קריות ?

חייב מכון ?

ד ו ר ו ן
31-03-15, 11:32
טכנט-טסט: אמרו בשמחה אבל מצאתי בגוגל תיאורים לא מחמיאים
תודה
לא מחמיא לקונה או למוכר?
גם ככה זה די כסתח בלא מעט מקרים.

נתקלתי באפשרות לבדיקת רכב משומש לפני קנייה של טויוטה בסוכנות טויוטה.
ספציפית ראיתי את זה קורה ברלקס באשדוד, יכול להיות שהמוסך הרשמי באזור גם מבצע בדיקה כזו.

שלמי
31-03-15, 11:34
אני לא מבין
אתה בקריות עם לנדקרוזר ?
לך לג'ריס
מוסך קרוזר
עזוב אותך מהמכונים
לא שווים את הכסף
בהצלחה

yoav
31-03-15, 11:38
תודה
מצרף לרשימה את טסטקאר בנשר (נח לנו יותר מבחינה טכנית)

yoav
31-03-15, 11:51
דורון-בדקתי בסוגנות טויוטה- לא מבצעים שם בצפון
שלמי: מי זה ג'ריס?...

יואב פולס
31-03-15, 12:04
בדקת עם מוסך 'פריים מוטורס'? אמור להיות איפשהו בקריות.
ובכלל, מה אתה מצפה שמכון יבדוק?
מנוע - יכולת האיבחון שלהם חלקית על לא קיימת. הנה אני רושם לך את תוצאות הבדיקה המעמיקה "סימני קורוזיה, נזילת שמן, שמן כהה, לבדוק צריכת דלק בנסיעה.
גיר - נקישות בהעברת הילוכים. שמן גיר כהה.
בולמי זעזועים - בולמים חלשים.
מערכת חשמל - מצבר ישן.
שלדה ומרכב - זה הסעיף היחידי שמעניין באמת ואותו כל מכון יכול לבדוק. אל תשכח שיש שלדת סולם, אז לא כל החלפת כנף היא פגיעה בשאסי.
מערכת בלימה / מעצורים - להוריד גלגלים ולבדוק.

הוסברו לי ממצאי הבדיקה ובחתימתי אני מאשר שהבנתי.

שורה תחתונה - בקש בדיקת שלדה בלבד, וקח את האוטו למוסך בו הוא טופל ובקש שיחברו למחשב ויבדקו מערכת הזרקה, ויסבירו לך על הטיפולים שהאוטו עבר.
בהצלחה.

שלמי
31-03-15, 12:57
מצטרף למה שיואב כתב, גם ביחס למכון וגם ביחס לבדיקה מול המוסך המטפל, אם זה אפשרי
אם לא, או שתרצה חוות דעת נוספת, ג'ריס נמצא במוסך קרוזר (כפי שכתבתי), ההסתדרות 104 במפרץ
הוא מבין ברכבי שטח של טויוטה (אני מטפל אצלו), ואם יהיה לו זמן / מוטיבציה לבדוק לך את האוטו זה עדיף ממכון

שם מוסך: מוסך קרוזר
כתובת: חיפה, ההסתדרות 104, 32960
מספרי טלפון: 04-8410008 (tel:048410008)
פקס: 04-8410959

asafk
31-03-15, 14:43
ג׳ריס. מוסך קרוזר. מצטרף להמלצה.

אסף.

Jo_P
31-03-15, 15:41
לגבי בדיקת מזרקים במוסך טויוטה - הבדיקה חייבת להיעשות בבוקר אחרי שהרכב ישן לילה במוסך. מנסיון - בבדיקה של רכב חם הערכים יהיו תקינים למרות שיש בעייה במזרק.

נמרוד
31-03-15, 15:45
יואב ראית את האוטו? נהגת בו? איך הוא ביחס לקודמים שבדקת (כמה בדקת לפניו)? מה הרושם שהבעלים עושה עליך?

יכול להיות שאין צורך בבדיקה פורמלית.

אם אתה מרגיש שהעסקה מסוכנת - אז כנראה שבדיקה לא תעזור...

ואם אתה מרגיש טוב עם העסקה - אז בדיקה במכון רק בשביל באמת לגלות קטסטרופות כמו תאונות לא מדווחות ולאשש את התחושה החיובית.

ד ו ר ו ן
31-03-15, 17:43
קטסטרופות או כלי מיקוח למחיר.

אם אתה יודע לקרוא בין השורות, ההערכת פניקה של מכוני בדיקה יכולה לשמש אותך למיקוח על המחיר.

yoav
31-03-15, 22:44
תודה תודה,
1. ראיתי את האוטו והבעלים, נהגתי בו- הרגיש מצויין וטוב יותר מכל טויוטה אחרת שבדקתי עד כה, שזה לא המון (4..). יד ראשונה עם ק"מ נמוך ולא אמורות להיות הפתעות (טפו טפו חמסה חמסה חמסה)
2. היסטורית טיפולים במחשב מוסך טויטה מורשה: תוקתקה כמו שעון שווצרי כולל צמיגים חדשים וטיימינג בטיפול האחרון- הכל רק טיפולי שגרה לא תקלות
3. כשקניתי כסטודנט את האוטו השני שלי בחיים (איביזה) לקחתי 2 מכוניות לבדיקה בה הסתבר שאחת היא אחרי תאונה קשה, והשניה על ערש דווי עם אילתורים מכניים וחשמליים שנועדו רק להחזיק אותה חיה את נשימותיה האחרונות- למרות שהבעלים של שתי הנ"ל נראו לי סבבה. יש לי כושר שיפוט מאוד לקוי ביחס לאמינותם של אנשים (תכלס- אני פתי שמאמין לכולם..:-). אז בדיקה תהיה בכל מקרה כדי לא ליפול בפח עמוק
4. כשמכרתי שבוע שעבר את הקטנוע שלי (כולה קטנוע!) לקחו אותו לבדיקה וגילו נזילה ממשאבת מים שדרשה תיקון מידי. אז למרות שאני בעלים אמין שטיפל בקטנוע כמו שעון במוסך מורשה, והקטנוע עבר טסט יום קודם וטיפול 1000 קמ לפני המכירה- הנה התגלתה בעיה שהצריכה תיקון זול מידי ונמנע נזק יקר.. אז בדיקת הרכב היא גם הזדמנות בין שלל הכסת"חים לראות אם יש דברים שגם הבעלים ההגון והישר של הרכב לא יודע לספר עליהם וכדאי לטפל בהם במידי.
5. ג'ריס לא עונה. רבענו בדיקה במכון בדיקה ולאחריה קפיצה למוסך להערכת תוצאות הבדיקה ומקווה שהכל ייסגר בשלום. מבטיח לדווח

שוב תודות לכולם!

נמרוד
31-03-15, 22:59
נשמע טוב, טפו-טפו, בהצלחה!

yoav
01-04-15, 13:18
חיפשו וחיפשו אבל לא מצאו כלום :))

asafk
01-04-15, 13:38
תתחדש.

אסף.

erezgur