PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה המחיר השפוי לתשלום תמורת cj

mightyaad
12-04-15, 13:17
שלום,

איזה מחיר הגיוני לשלם תמורת cj שנת 88 ומעלה

תודה.

דרור ברלי
12-04-15, 13:55
כשאני חיפשתי ג'יפ לפני כמעט 6 שנים היו CJיים טובים ומתוחזקים (ללא שיפורים) ב-20K. מאז המחירים לג'יפ במצב טוב רק עולים. זה המצב גם בסופות.
אין מחירון. אין שני ג'יפים במצב זהה.
ה-CJ החדש ביותר בן 24, אז שנת הייצור, מס' הידיים הקודמות ומקוריות הרכב (פרטי/מיכרז) כבר לא חשובים אלא רק המצב הספציפי.
דגמים נדירים יותר כמו CJ8 סקרמבלר אמריקאי מקורי, CJ7 ו-CJ5 (הדגם עם עם מנוע 6 בטור, לא ה-4 צילינדרים הצבאי), מתומחרים גבוה בד"כ וצריך לבדוק אותם היטב היטב. אם כבר לשלם ביוקר, אז שבאמת יהיה במצב טוב ולא רק צבע יפה וניקלים שמסתירים מתחתיהם פגר במצב סופני.

המחיר יהיה איפה שהוא באמצע בין כמה שהמוכר דורש, לבין כמה שאתה מוכן לשלם.

bobsfog
12-04-15, 14:50
למה דווקא 88 ומעלה?
אני שילמתי לפני שנתיים 29000 ש"ח
ל cj במצב מכני טוב, עם נעילה אחורית ומערכת גז.

כמו שכתב דרור, המחיר הוא המחיר שאתה מוכן לשלם.
לדעתי המחיר הריאלי לכלי טוב הוא בסביבות ה 25K , לא הייתי משלם שקל יותר מ 35 עבור cj אלא אם כן הוא משהו ממש מיוחד.

אדר

six 4 life
12-04-15, 15:55
אין כלים טובים לא ב25 ומעטים גם כאלו ב30.
יש ב20, יש ב50. זו לא שאלה של מחיר, זו שאלה של באיזה רמה הג'יפ שאתה רוצה לקנות- מכנית, חיצונית, פנימית.

mightyaad
12-04-15, 18:39
אם נדרג לפי המצב...
50+ מצב מושלם
30+- מצב ממוצע
20- גרוטאה

זאת הכוונה פחות או יותר?

omri_t
12-04-15, 20:02
כנראה שלא תקבל תשובה אלא רק כיוון כללי.
אני מנחש שהמחירים שנזרקים לאוויר גבוהים מהמחיר שנמכרים הגיפים בסופו של יום .

גם לי יש ייסוד סביר להאמין שהסופה שלי שווה המון- בסוף היום לא בטוח שיהיה מי שישלם את מה שאני משוכנע שהיא שווה..

תאלץ ללמוד לבדך את השוק.
להתקשר, לנסוע םראות, להפעיל יכולת מיקוח והתעזר בסבלנות.

six 4 life
12-04-15, 21:28
אם נדרג לפי המצב...
50+ מצב מושלם
30+- מצב ממוצע
20- גרוטאה

זאת הכוונה פחות או יותר?

אי אפשר לכמת במחיר כי כל מוכר והסרט שלו, ראיתי פחי אשפה על צמיגי 31 עם שלדות מרותכות בפח דמעות שמבקשים עליהם 30 בלי בושה וראיתי טובים וטובים מאוד הולכים באיזור דומה (30-35). בכללי אני חושב שCJ במחיר של 40 וצפונה צריך להיות במצב מצויין פלוס (שלדה ללא דופי, מרכב מצויין, ברזנט/ סגירה מצויינים, מכניקה פיקס ועוד) כדי להצדיק מחיר כזה נכון להיום (נדיר - אבל קיים בוודאות). אין שום סיבה לשלם 40 וצפונה על CJ שהוא פחות ממצב כזה.
שורה תחתונה זה שוק בלי חוקים, אין מחירון וזה עניין של היצע וביקוש.
מה שבטוח זה שככל שעובר הזמן המחירים עולים, והכלים (CJ) למכירה מתמעטים, רובם בסוף מגיעים לבית שמשקיע ומחזיק אותם שנים רבות, במיוחד הטובים שבהם.

ronbs
14-04-15, 09:47
כאחד שחיפש 3 חודשים סיקס אני יכול להגיד לך שהמחירים נעים בן 8,000 ש"ח ל 70,000 ש"ח
לפעמים שווה לשלם על גיפ משופץ לשפץ יעלה לך יותר
מה שהכי חשוב זה בודי ללא חלודה, שילדה במצב טוב מנוע תקין
כך בחשבון ישור קו ב 10K לפחות לאחר קנייה
בשיפוץ מלא בעבודה עצמית, אתה יכול להגיע בקלות להשקעה של 50-60K ללא מחיר הגיפ, אני מציע לך לקורא שרשורי שיפוץ
שלח לי טלפון אם אתה צריך עזרה

-->