PDA

צפייה בגרסה מלאה : נהג נוסף בשכירת רכב בחול

גיל בר
17-04-15, 13:24
אהלן,
כאשר מנסים להזמין רכב דרך האינטרנט בחו"ל (גרמניה, אוגוסט) מצוין באתרים שהמחיר לנהג נוסף יקבע בדלפק בעת לקיחת הרכב.
הפער בין הזמנה מסוכן בארץ עם שני נהגים להזמנה דרך האינטרנט עם נהג בודד, עומד על בין 800 ל1000 שקל תלוי בסוכנות השכרה.
זה לא מעט כסף....
מי יודע כמה בערך זה עולה? שני נהגים מעל גיל 40.

zerez
17-04-15, 14:36
עזוב רגע נהג נוסף בצד,
איזה ביטוח אתה מקבל בהזמנה דרך האינטרנט?

מנסיון שלי עם הזמנת רכבים בחו"ל המחירים באתרים לא כוללים ביטוח מלא והמחירים בארץ כן.

גיל בר
17-04-15, 14:42
המחירים שרשמתי זה כולל הרחבת ביטוח לביטוח מלא.

אומי5
18-04-15, 08:04
מי הנהג הנוסף? שכרתי בקיץ הקודם מיורופקאר (ברלין), תוך כדי הטיול היה צורך שאישתי תנהג, התקשרנו לסניף ואמרו לנו שלבן/בת זוג רשום מותר לנהוג.

savyon
18-04-15, 12:16
גם כן חבר...

אביעד פ.
18-04-15, 18:37
מהניסיון שלי, השכרת רכב כדאי לעשות דרך סוכן נסיעות ישראלי.
הם מכירים את הטריקים והשטיקים בביטוחים, הם יודעים איפה יהיה זול נהג נוסף, או אפילו בחינם,
זה יעלה קצת יותר, בעיקר בגלל שהביטוחים יהיו מלאים, אבל זה ייתן לך ראש שקט.

ואם בכל זאת אתה מזמין דרך האינטרנט, תתקשר לפני זה לסוכנות ותראה שמדובר ב- FULL COVERAGE , ואם יש השתתפות עצמית ועל איזה סכום היא.

נקודת חולשה נוספת בהשכרת רכב באירופה, אם וכאשר תקבל דוח על מצלמת-מהירות\חניה וכיו"ב (סביר מאוד שיקרה לך באירופה, לצערי), סוכנות ההשכרה תיגבה ממך דמי טיפול שבמקרים רבים יהיו גבוהים יותר מהדו"ח עצמו. ואז תצטרך לשלם גם את הדו"ח. שווה לבדוק מה דמי הטיפול מראש.

ד ו ר ו ן
18-04-15, 18:41
בעבר כשרציתי להשכיר רכב כשכבר הייתי בחו״ל, התברר שזול יותר לשכור דרך האינטרנט רכב מסוכן בארץ מאשר בסוכנות המקומית.

משעשע לשבת ליד הסוכנות בחו״ל ולגלוש לאתר ישראלי כדי לקבל מחיר טוב יותר.
ואז להכנס פנימה לקחת את הרכב.

גיל בר
18-04-15, 20:16
תודה רבה לכל העונים.
לא מדובר בבת זוג אלא בת (אישתי) ואביה
(סביון זה הזמן להתנצל)
ההפרש הוא ממש עצום ובשיחה טלפונית עם budegt והרץ מדובר על כיסוי מלא.
לסמוך??

ש01
18-04-15, 20:42
מניסיון של המון נסיעות בשנים האחרונות, בעיקר לגרמניה אבל לא רק, אין שום בעייה בהזמנה ברשת. רק לוודא כיסוי מלא.
תשלום "דמי טיפול" בקנסות יהיה בכל מקרה. סע עפי החוק. שים לב שלא בכל אוטובאן מותר לנסוע מהר, ובכפר שהמהירות מותרת היא 50, ליד התמרור עלולה להיות מצלמה.
אם נוסעים רק לברלין,אז למה רכב. התחבורה הציבורית מעולה.

opl
18-04-15, 20:56
נקודה אחרת -טיפ - לשים לב שכשמחזירים את הרכב מקבלים חשבונית בדיוק על מה שביקשתם בדלפק ההשכרה. בטיסת העבודה האחרונה שלנו (לארה"ב) השחילו לי ולשלושה חברים (החזרנו את הרכב בימים שונים) תוספות ביטוח שונות שלא ביקשנו, אני ועוד חבר לא שמנו לב, החבר השלישי כן הבין מה הם עשו - ביקש לברר מה הקטע והדלפק ניפנף אותו לשירות לקוחות בטלפון.

-->