PDA

צפייה בגרסה מלאה : בול גוינט היילקס

תנין
19-04-15, 18:54
צריך להחליף בול גוינט . היילקס 98
מקורי 447 שקל ,תחליפי 80 שקל .
מי יודע לגבי תוצרת תחליפית טובה .
או מה לשים ?

פלג_
19-04-15, 22:25
בזמנו שהיתי עם היילקס 99, החליפיים הזולים (55 שקל) לא היו מחזיקים מעמד.

את המקורי לא בדקתי (מניח שהם טובים, אבל המחיר), בזמנו החלפתי את כל התפוחים יחד החלפה יזומה, לתפוחים מחברת Lemforder.
חברה גרמנית אם אני זוכר נכון.
מאז היה לי שקט עד המכירה (קצת יותר מחמש שנים)

הם לא היו זולים אז, אבל גם לא יקרים, חצי ממחיר מקורי, נקנו בזמנו אצל היבואן של טאפדוג ביהוד (לא יודע אם הם עוד שם)
מעבר לזה, ראיתי שמוטי מפרונט אלשייך בכנות עובד לא מעט עם המותג הזה, כדי לבדוק אני בטוח שהוא אשמח לעזור והוא מאוד מקצועי.

חנן-ג'יפולוג
20-04-15, 07:14
תחליפי, לא יודע לומר לך מאיזו תוצרת, הוחלף אצלי אחרי שנה מיום הרכבתו, וכבר במהלך השנה הזו הגומיה שלו נראתה רע.
המקוריים אצלי מרגע קניית הרכב, לפני כעשור, ולא אתפלא אם הם המקוריים שבאו עם הרכב, לפני 20 שנים.

לכן, התחליפי הוחלף אצלי במקורי, ללא התחשבות במחיר.

טל חסיד
20-04-15, 07:40
רק מקורי. מחיר העבודה, ומחיר החלק לא שווים את החיסכון רוב החליפים מחזיקים במומצע עד הטסט הבא זה הפטנט לעבודה חוזרת כל שנה. שלא נדבר עם הקטע הבטיחותי שחלק מהתפוחים החליפים עשויים ממתכת שקלקר יותר חזק מהם.

טל

תנין
23-04-15, 19:04
לאחר שהשתכנעתי להרכיב מקורי ב470 לפני מעמ התקשרתי לטויוטה להזמין ,אבל אז המחסנאי נזכר לומר לי שהמחיר לצד שמאל הוא 672 לפני .
תודה רבה המקורי בטוח טוב אבל רבאק באיזה מחיר ,מה גם ששני הצדדים זהים .
בסוף לקחתי מפרונט אלשייך משהו טאיווני שנראה מקצועי ולפי חוות הדעת שלהם שם מחזיק מעמד מצויין עולה 250 שקל ,שעה עבודה בכיף על האוטו .
ונראה כמה זמן יחזיק.

-->