PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכב שטח ראשון - מחפש רכב טוב גם בכביש וגם בשטח.

idoda
21-04-15, 23:48
נדבקתי לאחרונה בחיידק הטיולים בשטח ובא לי לצאת מדי פעם עצמאית עם החברה לטיולים בארצנו היפה :) אני מחפש רכב חסכוני יחסית עם עלויות תחזוק נמוכות (טיפולים אבל גם ביטוחים, חלפים, צריכת דלק ביטוחים וכו׳). מצד שני אני מחפש גם ביצועים סבירים על הכביש כי הרכב ישמש עיקר הזמן לנסיעות לעבודה ואם אפשר איבזור נאה ומודרני, יתרון גדול :)
בגדול נראה לי שהג׳ימיני החדש (כי הישן קצת מפחיד אותי לקנות..) הוא הרכב המתאים ביותר עבורי. מצד שני לאחרונה הציעו לי חברים גם את הסובארו XV ואז נפל לי האסימון שאני לא ממש בקיא מספיק בשביל להחליט. אשמח לעזרה!

1. כמה אתם רוצים להשקיע?

גג 120,000 ש"ח על רכב שנת 2010 ומעלה. אל רכב ישן יותר, פחות.
2. הרכב הוא יום יומי או מדובר ברכב פנאי לסופי שבוע?

הרכב לשימוש כביש יומיומי. שימוש שטח קל ברמה של פעם בשבוע, אם אופציה לשימוש שטח כבד יותר פעם בכמה חודשים.

3. מי נוהג בו?
אני
4. כמה אנשים הוא צריך להכיל בטיולים? זוג או בודד? משפחה של חמש נפשות?
זוג
5. כמה קילומטרים הג'יפ יעשה בשנה?
20-15 אלף
6. יש תנאי סף? אוטומטי/ידני, דיזל/בנזין וכו'.

אין, עדיפות לאוטומטי אבל אסבול גיר ידני בתור שכר לימוד.

תודה :)

raanan
22-04-15, 00:39
ראשית, ברוך הבא !
שנית, פתחת שרשור לא בדיוק בפורום הנכון (אולי אחד המנהלים יעביר למקום הנכון)
שלישית, בשרשור הבא יש דילמה כשלך פחות או יותר :
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/91464-%D7%A2%D7%96%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99-%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91
במידה וצריך לחדד או יש לך שאלות נוספות, שוט ...

רענן

yoni_0000
22-04-15, 00:51
ענית לעצמך... ג׳ימיני.
ייתן לך את התמורה הטובה ביותר לכסף.
ייתן לך את עלויות האחזקה הכי זולות מכל רכב שטח שיש היום בשוק. הוא נכנס בתקציב שלך גם בתור רכב חדש מהניילון שזה יתרון עצום לטעמי.

הוא הכלי שהכי טוב להתחיל ממנו, והוא יאפשר לך (אם תרצה..) גם להתפתח לשיגעונות כאלה ואחרים...
הסובארו ודומיו.. עם כל הכבוד ימצו את עצמם די מהר למישהו שמטייל מעבר לשבילים.

zerez
22-04-15, 11:24
נסעתי הרבה שנים על ג'ימני ונהנתי כמעט מכל רגע, קח בחשבון שנוחות ואיבזור זה לא הצד החזק שלו.

-->