PDA

צפייה בגרסה מלאה : שדרוג טנדר טויוטא 97 לטנדר99 אפשרי ?

DANI1
24-04-15, 07:26
שלום רב
סתם עלה רעיון בראשי.
לחבר שלי יש טויוטא טנדר 97 שירד מהכביש כתוצאה מהתהפכות ,הרכב עם מנוע שהוחלף למנוע טורבו שעבר אוברול לפני 5000 ק"מ , חוץ מפח עקום ומעוך הרכב מניע ונוסע , מה לעשות טויוטא זה טויוטא.
חשבתי להביא טנדר טויוטא 99-00 ולהחליף את הבודי כדי לממש את הסרן החי מקדימה ,מקום יש ,זמן יש ויש, לנסות אין בעיה.
מה דעתכם יכול להצליח השידוך בין הרכבים.
ייאלה רעיונות .לפני שהרכב הולך לפירוק ולפח.
DANI 1

ד ו ר ו ן
24-04-15, 08:39
למה לא בודי של 95-97?
ואם הוא ירד מהכביש, מה זה עוזר לך להחליף בודי?

יורם שמעוני
24-04-15, 09:03
נשמע רעיון טוב

גלעד .ג.
24-04-15, 10:04
אם הוא ירד מהכביש אז מה יעזור לך החלפת בודי?
אלא אם כן אתה מתכוון לנסוע איתו רק בשטח סטייל "באגי"

יוני5
25-04-15, 01:23
נראה לי שמה שהוא מתכוון זה מה שנעשה בזמנו עם הסיקסים הצבאיים. לקחו סיקס ישן וחבוט, והחליפו לו את המספר...

כלומר הבחור רוצה לקחת טויוטה אחרת. גמורה, לצורך העניין, וכאילו להעבור את המנוע, , בודי, כיסא נהג, לון צד ימין.... ועוד 5000 דברים - בתכל'ס: להעביר את המספר של החדשה.
כעקרון אפשרי, אפילו לא - לא חוקי במיוחד (אל תשאל אותי, אני לא עורך דין). השאלה היא מה אתה עושה עם השילדה. בהנחה הסבירה שלא ניתן להחליף שלדות, אז לדפוק מספרים זה פלילי.

בברכה,
יוני5

six 4 life
25-04-15, 01:40
אתה בעצם רוצה לשים מרכב של מודל יותר גבוה על הרכב הישן יותר.
ברכבים כמו היילקס שהם לא יוניבודי (שלדה ומרכב יחד) אלא רכבים שהמרכב נפרד מהשלדה, למרכב אין מספר אלא רק לשלדה והמנוע, וחוקית אתה יכול להחליף מרכב (אני יודע שזה נעשה בהרבה היילקס ישנות בארץ).
הבעיה שלך אם תהיה תהיה בהתאמת המרכב החדש לשלדה הישנה וזה עיקר הבדיקות שאתה צריך לעשות.

דרור ברלי
25-04-15, 09:22
מספרי ה"זהות" של הרכב מוטבעים בשילדה ובמנוע. למרכב אין מספר. ולכן כעיקרון, החלפת מרכב אינה מנוגדת לחוק והיא אפשרית לחלוטין בכלי רכב בעלי שילדה ומרכב נפרדים. זה פרויקט שבוצע (ומבוצע) בהצלחה מרובה אינספור פעמים בסיקסים ובסופות למשל שהם דוגמה להחלפה פשוטה יחסית. לגבי היילקס - צריך לבדוק היטב אם הבודי החדש תואם במידות לישן, בעיקר בכל מה שקשור לתושבות הבודי שמונחות על השילדה.

תיאורטית, גם שילדה אפשר להחליף בצורה חוקית.
מעשית, זה סרט יקר ומסוייט שאף בר דעת לא רוצה להיכנס אליו ואני לא מתכוון לעבודה הפיזית (פירוק, הרכבה וכו' שזה החלק הכייפי) אלא לתהליך מול נציגי רשעויות החוק. זה תהליך כל כך מייאש, עד שהוא גורם לאנשים נורמטיביים לעבור בדעה צלולה ומרצונם החופשי לסטטוס של עבריין פלילי ולדפוק מספרים.

boaz avrahami
25-04-15, 09:41
דן, תגדיר ״ירד מהכביש״

-->