PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחמאות למיקצוען בביטוח.

oferl
04-05-15, 21:29
כנראה שאני האחרון (או לפחות אחד האחרונים) ששילם כמו פראייר על ביטוח לרכב שטח כרכב מסחרי במקום כפרטי.
מודה ומתוודה - נודע לי שרכב שטח נחשב רכב פרטי לצרכי ביטוח רק בסוף השבוע שעבר וגם אז רק בגלל שחבר לעבודה שמע במקרה שיחת טלפון שלי עם סוכן ביטוח והסב את תשומת ליבי לעניין.
אחרי שקיבלתי שתי הצעות מחיר לביטוח (מאוד דומות) וכמעט שכבר שילמתי, התקשרתי, בהמלצת החבר, לסוכנות "ביטחה" של חבר הפורום אבי גולן. הסוכן שענה אכן אימת את מה שנאמר לי ע"י החבר ועפ"י הפרטים שמסרתי נאמר לי שמחיר הביטוח אמור להיות חצי מהצעות המחיר שקיבלתי. חצי !!!
בבירור שהוא ביצע התברר שקוד הרכב לא מופיע כפרטי אצל לוי יצחק (שעפ"י התנ"ך שלו יישק דבר בעולם הביטוח). בלי להתעצל דאג הסוכן שאנשי לוי יצחק ייצרו קוד עבור סוג ושנתון הרכב שלי ויידעו את חברות הביטוח ואז הנפיק את תעודת הביטוח עבורי - כאמור בחצי מהמחיר ששני סוכנים אחרים דרשו.

אז תרשו לי לפרגן בפומבי לאנשי משרדו של אבי גולן (שלא היה במשרד בימים שטיפלו בי אבל אני בטוח שהכל בוצע בהשראת "רוח המפקד") על עבודה מקצועית ולא מתפשרת. כשמגיע מגיע. הרווחתם אותי כלקוח ביושר.

גילוי נאות - לא פגשתי או דיברתי עם אבי או מי מעובדיו מעולם. אני אפילו לא גר באותו אזור גאוגרפי שמשרדו נמצא בו. מצאתי לנכון לפרגן לו פה כי העניין רלוונטי לכולנו לפחות פעם בשנה ושמחתי על הגישה המקצועית שחוויתי לפחות כמו שהצטערתי על כמה שהייתי פראייר עד עכשיו.

erezgur
04-05-15, 22:46
בהחלט +1

נדב ש.
05-05-15, 07:42
אבי גולן איש יקר מאוד.

sam1g
05-05-15, 10:36
גם השירות הטלפוני ללקוח פוטנציאלי מתעניין הוא אדיב קורקטי וענייני
בהחלט אתקשר אליהם שוב לקראת חידוש הביטוח.

erezgur
05-05-15, 11:26
התקשרו אלי היום מהמשרד של אבי לבקש אישור להוזיל הביטוח של שנה הבאה (החידוש הוא בסוף החודש) בכ 850₪...
הסכמתי ☺

Sent from my Nexus 4

-->