PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש עבודה זמנית לקיץ

Derish
06-05-15, 21:08
שלום חברים,

אני גר ולומד באנגליה ולקראת הקיץ אני מחפש עבודה זמנית, כאשר אחת האפשרויות היא לחזור לארץ לטובת העניין. (הארץ = בין קיסריה לת"א)

יש לי רשיון C1 עד 12 טון וכן רשיונות מלאים למלגזה, למנוף טלסקופי ולאופנוע ללא הגבלה - כך שכל משרה הקשורה לנהיגה, שינוע רכב וכו' יכולה להיות אופציה טובה.

הרקע המקצועי שלי מתחיל מחיל האוויר (טכנאי מוטס) ווממשיך עם עשר שנות נסיון באינטגרציה ושירות, בעיקר בתחום הדפוס הדיגיטלי בפורמט רחב, פלקסו ו-CTP. הרבה עבודה עם הידיים, הרבה התמודדות עם לקוחות בישראל ובחו"ל, יכולת לעבוד ולדווח בשלוש שפות (אנגלית, עברית ורוסית) והיכרות טובה עם תכנות אופיס וגרפיקה הנהוגות בתעשייה. ניתן לראות קישור לפרופיל שלי בלינקד-אין בחתימה למטה.

נכון להיום עומדים לרשותי ארבעה חודשים מלאים (מסוף מאי עד סוף ספטמבר) לטובת העניין. לא חייבים להעסיק אותי רשמית, את התשלום ניתן להעביר לחברת הנדסה מכנית שאני מקושר אליה בישראל, אשר תשמח להוציא חשבונית בתמורה.

היות ומדובר בעבודה זמנית, אין לי ציפיות שכר או דרישות גבוהות. זו יכולה להיות הזדמנות טובה לחברה הזקוקה לאיש טכני מנוסה בשביל פרוייקט אך אינה רוצה להיכנס להוצאות גבוהות ותהליכי גיוס מסובכים, או סתם למישהו שצריך עובד זמני אמין וחרוץ ולא רוצה להתעסק בענייני משמעת.

אשמח לספק קו"ח, המלצות ושאר דברים בסגנון לפי דרישה.

תודה מראש.

Derish
27-05-15, 21:51
תודה לכל מי שפנה והציע לעזור, החיפוש הסתיים בהצלחה.

-->