PDA

צפייה בגרסה מלאה : דו"ח חניה שלא מגיע - האם להגדיל ראש?

asypeer
14-05-15, 13:56
עוברי אורח אמרו ל"חבר" שהוא קיבל דו"ח חניה ע"ס 500 ש"ח (חניה על מדרכה בת"א, ברחוב שעד לא מזמן היה בו הסכם לא כתוב עם העיריה שלא מחלקים דו"חות..)
הכתובת במשרד הפנים מעודכנת, הרכב על שם ה"חבר". - עברו 3.5 חודשים וטרם הגיע משהו בדואר מהעיריה בדמות דו"ח.
אני יודע שהסיכוי שהפקח איבד את המכשיר או שכח לשלוח את הדו"ח קלוש ביותר. אבל היה חורף.. והגשם שטף את הדו"ח (לכן אמרו לחבר והוא לא ראה את הדו"ח בעיניו :) )
האם החבר צריך להגדיל ראש, ללכת לרחוב, למצוא את הדו"ח הרטוב, לשלוח לנאסא לשיחזור ואז לשלם בעיריה?
או שיש סיכוי שאם תגיע דרישת כפל קנס הוא יוכל לטעון (ולהיות צודק) שהעיריה לא שלחה לו כל התראה במשך הזמן ולכן הדו"ח בטל?
מה טווח הזמן שבו ניתן יהיה להניח שלדו"ח אין שיניים ? קחו בחשבון שמדובר ב-500 ש"ח, בדו"ח של 100 כנראה שהחבר לא היה מזמין גשם באותו יום.

תודה,

החבר

GodsFather
14-05-15, 14:40
דו"ח שמגיע בדואר, מגיע בדואר רשום, על מנת למנוע התחמקויות.

לאחר "הצמדה לחלון" יש הליך שליחה בדואר של אותו הדו"ח ולא כפל קנס מיידי. רק בסיבוב שני יש הגדלת קנס וגם אז לא תמיד זה כפול.

יכול להיות שהדו"ח בוטל על ידי העיריה אם נעשה משהו שהוא לא על פי ההסכם הלא רשמי, כפי שהצגת. ואז אין סיבה להודיע לכאן או לכאן.

בהצלחה

נמרוד
14-05-15, 15:03
בטח, שינדנד להם... ואם לא עונים לו בעיריית תל אביב יש לי איזה דו"ח חנייה ישן או שניים שהוא מוזמן לשלם במקומי :rolleyes:

erezgur
14-05-15, 16:01
למיטב זכרוני, לאחר כחצי שנה החבר יקבל מכתב רשום עם הדוח (סכום מקורי) ויוכל לשלמו תוך מספר שבועות לפני הפעלת כפל קנס.

אבל אני לא גר בת"א....

amitaikl
14-05-15, 17:02
לפני אי אילו שנים קיבלתי דו"ח חניה באנגליה. 20 או 30 ליש"ט. לא זוכר.
היו קיימות 3 אופציות:
1. לשלם תוך 10 ימים 50%
2. לשלם בין 11 ימים ל90 יום 100%
3. לשלם כפל קנס אחרי 90 יום או ללכת למשפט

כמובן שרצתי לשלם.
מתי יקבלו שכל גם בארץ?

boaz avrahami
14-05-15, 18:20
עם קיטבג

asypeer
14-05-15, 18:25
עם קיטבג

עיריית ת״א לא משחקת משחקים, יכולה לעקל לך את חשבון הבנק בלי הרבה חוכמות.
יש שאלות קיטבג ויש שאלות שנרשמות מתוך ניסיון אישי. תגובה לא במקום.

Sent from my Ass

boaz avrahami
14-05-15, 18:52
אסי, יש להם מוקד מצויין.
תתקשר ובדוק אם יש חובות פתוחים. בעבר היה לי נסיון טוב עם המוקד הזה וזיכו אותי על מעל 20000 שקל דוחות שהתישנו והכול בשיחת טלפון, בדיקה ואפילו טרחו להחזיר שיחה יום למחרת לעדכן שהכול טופל.

הקיטבג היה בהומור

דרור ברלי
14-05-15, 20:04
אל תדאג.
אם נרשם דו"ח, הוא יגיע.

Pageup
15-05-15, 14:46
שלא יעשה שום דבר. הדו"ח חייב לצאת מהעיריה בצורה של דואר רשום תוך שנה מיום ביצוע העבירה.
לא יצא תוך שנה? אז הוא לא חוקי.
לדו"ח על החלון אין משמעות. כי אין שום ביטחון שיגיע ליעדו.
הוא מגיע בדואר על אותו סכום שנרשם וזמן התשלום הוא 3 חודשים.

4x1om-Israel
15-05-15, 18:01
שיעמוד ברחוב שקיבל את הדוח והפקח הראשון שפוגש שיתן לו את מספר הרכב וצילום של הרכב עם מספר
תמונה ברורה שהעירייה לא תפספס את הדוח והכי חשוב שיציין את תאריך והשעה שחנה שם ... :-)

rami100
15-05-15, 19:12
איתור דוחות חניה ואכיפה (https://www5.tel-aviv.gov.il/tlv4u/Parking/Reports/Default.aspx)

asafk
16-05-15, 11:28
הם חילקו דוחות אזהרה במעבר ממותר לחנות על מדרכה לאסור לחנות על מדרכה.. היו הגונים באופן נדיר. אולי זה המקרה.
אבל באמת.. טלפון למחלקת החניה יברר הכל.

אסף.

asypeer
16-05-15, 12:17
הם חילקו דוחות אזהרה במעבר ממותר לחנות על מדרכה לאסור לחנות על מדרכה.. היו הגונים באופן נדיר. אולי זה המקרה.
אבל באמת.. טלפון למחלקת החניה יברר הכל.

אסף.

האם רשמו עליהם שזוהי אזהרה?

Sent from my Ass

asafk
16-05-15, 14:50
כן.

אסף.

-->