PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנדקרוזר 2008, הרכב לא טופל במורשה יבואן, עד כמה זה משמעותי בשיקולי רכישה.

vik014
17-05-15, 06:55
בלנדקוזר כמו בלנדקרוזר המוכר לא מוכן להוריד על שום פגם . סך הכל נתוני הרכב (לפני בדיקה) ניראים בסדר. ההתלבטות שלי אם כדאי להמשיך לבדיקה במצב הזה.

יואב פולס
17-05-15, 09:50
הוא מבקש מחירון או מחירון + 20.0K ?

vik014
17-05-15, 17:46
כמו כולם מחירון + 20K

שולץ האיום
17-05-15, 20:08
במזוכיזם כמו במזוכיזם אוהבים לחטוף.

איפה הוא כן טיפל? יש היסטוריה? מה מצב הרכב חיצוני ופנימי?

נמרוד
17-05-15, 21:31
זה שהוא לא טופל במוסך יבואן זה בסדר גמור, רוב האנשים השפויים לא מטפלים במוסך יבואן מעבר לשלוש שנות האחריות.

מה שחשוב לך זה שהוא כן טיפל, במוסך אמיתי, ושיש לאוטו היסטורית טיפולים שאתה יכול לראות.

מעבר לזה - התשובה לשאלה שלך מאד פשוטה -

המוכר מבקש XXX אלפי שקלים. בוא נגיד שהאוטו פיקס והבדיקה לא מעלה שום דבר שאתה לא יודע - אתה מוכן לשלם? אם כן, מזל טוב. אם לא, תציע לו מראש, לפני הבדיקה סכום שאתה מוכן לשלם. הוא מסכים? מזל טוב. לא? תתקשר אליו שוב עוד שבועיים ותראה מה המצב. מכר? מזל טוב בשבילו, ואתה למדת שהאוטו שווה כמה שהוא ביקש. לא מכר? תמשיך המשא ומתן.

הבדיקה חשובה רק כדי לגלות דברים נסתרים - שהאוטו עבר תאונה, למשל. ואם האוטו עבר תאונה שהמוכר מסתיר ממך - ברח ממנו ולא משנה מה. אני אישית לא לקחתי אוטו לבדיקה במכון מאז האוטו הראשון שקניתי לפני כ20 שנה, ואז אגב הבדיקה לא עזרה לי, זה היה האוטו היחיד שאכלתי אותה בו בתיקון משמעותי.

דרור ברלי
17-05-15, 22:35
במזוכיזם כמו במזוכיזם אוהבים לחטוף.

איפה הוא כן טיפל? יש היסטוריה? מה מצב הרכב חיצוני ופנימי?

טויוטה לא מתקלקל. לא צריך לטפל...

יואב פולס
17-05-15, 22:41
מה שנמרוד אמר.

-->