PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש 4X4 ראשון בשבילי, תקציב 40K-50K

erangg
17-05-15, 23:47
היי
אפשר להגיד שנדבקתי בחיידק אבל אני עוד לא יודע אם אוכל לממש אותו.
מחפש ג'יפ ראשון, התקציב מוגבל.
ממה שבדקתי מתלבט בין סורנטו\טראקאן\רקסטון\גרנד ויטארה\פורסטר.
מתכנן לקנות רכב שכבר מוגבה וממוגן. ממה שראיתי אז 2004-2006 באים בחשבון.

1. כמה אתם רוצים להשקיע? בסביבות 40K, יכול למשוך עד 50K אבל רק תמורת משהו שיצדיק את ההבדל.
2. הרכב הוא יום יומי או מדובר ברכב פנאי לסופי שבוע? רכב יחיד במשפחה, שימוש יום יומי (אני גר בצפון הרחוק), נוסע בערך 2000 ק"מ בחודש לפני טיולים בשטח, טיולים בשטח יהיו כל שלושה שבועות בערך, מניח שברמה בינונית מינוס לפחות בשנתיים שלוש הראשונות.
3. מי נוהג בו? בעיקר אני, פחות אשתי
4. כמה אנשים הוא צריך להכיל בטיולים? זוג או בודד? משפחה של חמש נפשות? לפחות 2 הורים + 2 ילדים קטנים.
5. כמה קילומטרים הג'יפ יעשה בשנה? 22,000 - 30,000
6. יש תנאי סף? אוטומטי/ידני, דיזל/בנזין וכו'. צריכת דלק היא שיקול נוסף, עדיפות לרכב בנזין שאוכל להתקין בו מערכת גז.

אשמח לקבל המלצות לדגמים, ממה להישמר, מה לבדוק ברכישה, תובנות והגיגים :)

erangg
19-05-15, 23:26
אין לאף אחד מה להגיד?? ועוד אחרי שהשקעתי וכתבתי כל כך הרבה פרטים..

klam
20-05-15, 08:26
אין לאף אחד מה להגיד?? ועוד אחרי שהשקעתי וכתבתי כל כך הרבה פרטים..

פשוט עשית כבר עבודה טובה.
הרכבים שמנית הם אכן רכבי השטח "הרכים" הפופולאריים והמוצלחים. עם תחזוקה נכונה ושיפורים, יכולים לטייל ללא חשש.
כמובן שלכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות אבל בסופו של דבר מה שחשוב הוא פשוט למצוא אקזמפלאר שמור ומתוחזק ברמה הגבוהה ביותר (גם בתוספת מחיר), כדי שיבטיח לך ולמשפחתך את השקט הנפשי הנדרש. הרבה מזל, חיפושים ובשום אופן לא להתפשר.
זה הרבה יותר חשוב מאשר השאלה "פורסטר בלי הילוך כוח, או סורנטו נמוך מדי?"; "טרקאן דיזל או גרנד ויטאדה בנזין?"; במקרה שלך, כל הרשימה שהצגת יכולה לבוא בחשבון.

erangg
20-05-15, 16:59
תודה על המחמאה,
איפה אפשר למצוא ג'יפים משומשים למכירה? לוח יד 2 כמו כל רכב או שיש מקומות אחרים?

-->