PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות בשידרוג

Cameo1
21-05-15, 09:57
שלום חברים,
ברשותי סוזוקי גימני 2007 אוטו ומשודרג לטיולי שטח ברמת עבירות בינוני + ,כלומר מוגבה ונעול אחורה.
הרכב משמש אותי בנסיעות יום יומיות כ -50 קמ ביום.
בהגיעי לגיל 50 חשבתי להשתדרג בגיפ יותר מפנק אבל שיהיה עם כושר עבירות כמו הגימני או קצת יותר.
התקציב שלי עומד על כ-100000 שח שיכלול את קניית הרכב + שידרוגים אם יהיה צורך.
אז כך אני מאוד אוהב את האמריקאיות האינדיניות .
מאוד מצא חן בעיניי הליברטי אבל אני לא יודע עליו הרבה . יש חוות דעת עליו מבעלי ניסיון ? האם הוא מתאים לדרישות שלי ?
האם יש המלצות אחרות ?
אשמח מאוד שתאירו את עיניי ואת הידע .
תודה רבה מראש.

ishc
21-05-15, 10:17
הליברטי סובל מאותה רגישות של ויטרות/גראנד ויטרות, סרן קידמי מאלומיניום.
אני לא יודע מה האפשרויות העומדות לפתור/לשרדג את הסרן הזה אבל אין כזו אופציה לא חושב שהייתי הולך עליו.

danob
21-05-15, 17:55
הליברטי סובל מאותה רגישות של ויטרות/גראנד ויטרות, סרן קידמי מאלומיניום.
אני לא יודע מה האפשרויות העומדות לפתור/לשרדג את הסרן הזה אבל אין כזו אופציה לא חושב שהייתי הולך עליו.

אומנם לא קראתי את כל מה שנכתב על הליברטי, אבל קראתי לא מעט, בעיקר בפורומים אמריקאים ובשום מקום לא נתקלתי בתלונה על סרן שנשבר.
אם כבר, אז הציריות הקדמיות וגם זה לא ברמה של הסרן הפריך של הגרנד ויטרה...
אגב, לי לא הייתה שום בעיה אפילו עם צמיגים 31 (שלא לדבר על האמריקאים שנוסעים עם 32 ומעלה)
הרכב לא מושלם ובמצבו הסטנדרטי הוא יהיה פחות עביר מג'ימני משופר אבל עם הגבהה של "3 ונעילה אחורית הוא יהיה לפחות באותה רמה ובכל מקרה הוא מפנק יותר בכמה סדרי גודל...
למעשה, הבחור שקנה ממני עבר מג'ימני משופר ובטח יכול לתת פרספקטיבה טובה יותר, שמו תום והוא מסתובב פה בפורום מדי פעם (כשהוא לא עסוק בלהיתקע בבוץ :rolleyes:)

תעיף מבט באתר הזה http://jeepinbyal.com/liberty-2002-2007-kj.html, הזמנתי משם משולשים עליונים כולל משלוח לארץ, הגיעו תוך 4 ימים! אני ממליץ להרכיב גם את הספייסר למשולש האחורי אחרת תצטרך להחליף את הגומיות שמחברות אותו כל כמה חודשים...

ליאור

raanan
21-05-15, 18:22
אגב, לי לא הייתה שום בעיה אפילו עם צמיגים 31
חחח , קרעת אותי !
במעלה מדרכות לסופר בצפון ת"א ..... :)

רענן

Cameo1
21-05-15, 23:02
קודם כל המון תודה , אבל עכשיו אני מבולבל אני קורא בפורומים ויש דעות שונות . אני כמעט סגור רק על גיפ של גיפ , מה עם הצירוקי או הגרנד צירוקי ? או שכדאי לי לפזול למשהו אחר . כי גם מה שאני קורא על האינדיאנים יש כל כך הרבה סוגים ממש מבולבל

grand
21-05-15, 23:43
כל האינדיאנים רכבים ראויים וטובים לשטח, כל עוד שיש הילוך כח , כולם גם ניתנים לשידרוגים אין סופיים,
אתה יכול ללכת עם הלב ולא תתאכזב.

zerez
22-05-15, 10:10
הייתי באותה התלבטות שלך לפני חודשיים בתקציב יותר נמוך.
לא מצאתי שום אינדיאני שמצא חן בעיני והחלטתי למתוח את התקציב ולקנות לנדקרוזר.
קראתי הרבה על ליברטי בעיקר בפורומים אוסטרליים ו הייתה שם טענה קבועה על אמינות והתחממות בעיקר כשגוררים איתו.
אני שמתי עין על הגרנד צ'ירוקי שנראה לי הכי הרבה רכב שטח שעומד בתקציב שלי

danob
22-05-15, 23:02
חחח , קרעת אותי !
במעלה מדרכות לסופר בצפון ת"א ..... :)

רענן

למה אתה מזלזל?
יש לידנו מדרכה ממש גבוהה (15 ס"מ לפחות!) והוא היה עולה אותה כמו גדול, בלי לנעול בכלל

דניאל מאירי
26-05-15, 16:17
אם אתה מגיע מסוזוקי ורגיל לטייל מבלי לבקר במוסכים לעיתים קרובות, חפש בתקציב שלך את הלנדקרוזר (הקצר ?) במצב הכי טוב שתמצא.
דניאל

-->