PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהת לנדקרוזר 120 - רק 2״ ?

JustDoB
01-06-15, 00:09
לשנים 2005-2007
יש בארץ קיטים ליותר מ 2״?
מה מומלץ ?
ועוד שאלה : יש BF km2 ל 120 במידה חוקית ?

Sent from my XJ

מויש אברהמי
02-06-15, 10:06
מתלים- שיפור מתלה סטנדרטי ל 120 (OEM) *מגביהה עד "2, ומעבר לכך "אין צורך" ובלשון המעטה גם אינו רצוי.
לדעתי ומניסיוני ללנדקרוזר, מומלץ סט אפ של אולדמן "ספורט" או פוקס.
צמיגים- אם הכוונה ל BF "חצי/חצי", קימים צמיגי KO2/AT BF ל 120 במידה 265/65/17 (דופן שונה/משופרת, וימים יגידו איך הם ביחס ל AT KO הותיק).
כמו כן, ממליץ לבדוק את אופציית צמיגי GoodYear DuraTrac.
*הגבהה עד "2 זה ביחס לקפיץ המקורי טרם שקיעתו. היות והקפיץ המקורי שקע בוודאות, "ההגבהה בפועל (ולו למראית עין) , עשויה להיות מעבר ל"2".
נ.ב. אל תתפתה להוסיף ספייסרים מעבר להגבהה מהקפיץ המשופר.
בהצלחה.

לשנים 2005-2007
יש בארץ קיטים ליותר מ 2״?
מה מומלץ ?
ועוד שאלה : יש BF km2 ל 120 במידה חוקית ?

Sent from my XJ

נמרוד
02-06-15, 10:36
הקיטים האוסטרליים מתוכננים להגבהה של 2 אינץ', משתי סיבות: הטויטות לא צריכות יותר מ2 אינץ' כדי להכניס צמיגים עד 32", בניגוד למה שאתה מכיר מהג'יפ. בתי הגלגלים גדולים יותר, מהלך המתלה קטן יותר, אז אין בעייה.

הסיבה השנייה היא שבאוסטרליה, בחלק מהמדינות, מותר להגביה רכב בכ2 אינץ', אז הקיטים מותאמים לתקנות.

asypeer
02-06-15, 13:04
הקיטים האוסטרליים מתוכננים להגבהה של 2 אינץ', משתי סיבות: הטויטות לא צריכות יותר מ2 אינץ' כדי להכניס צמיגים עד 32", בניגוד למה שאתה מכיר מהג'יפ. בתי הגלגלים גדולים יותר, מהלך המתלה קטן יותר, אז אין בעייה.

הסיבה השנייה היא שבאוסטרליה, בחלק מהמדינות, מותר להגביה רכב בכ2 אינץ', אז הקיטים מותאמים לתקנות.

אני אתעלק על השרשור ברשותכם, אני לפני התקנה של קיט ״2 של אולדמן על הג׳ימני. ראיתי בrocky road שמוכרים את אותו הקיט עם תוספת של 4 ספייסרים של אינטש. ספייסר אני יכול לייצר גם פה, זה לא העניין. מה תהיה ההשלכה על הרכב אם אוסיף אותם?
תודה

Sent from my Ass

zerez
02-06-15, 14:17
אם תשים ספייסר רק על הקפיצים אז הבולמים לא יהיו בנקודת עבודה טובה וזה יפגע במהלך המיתלה.
מעבר לזה תצטרך להחליף צינורות בלם לארוכים יותר, אולי לתקן זוויות היגוי, מוט פרנהרד....
אם אתה רוצה 3 אינטש אז עדיף לקנות קיט מלא ולא להתחיל לאלתר

asypeer
02-06-15, 14:19
אם תשים ספייסר רק על הקפיצים אז הבולמים לא יהיו בנקודת עבודה טובה וזה יפגע במהלך המיתלה.
מעבר לזה תצטרך להחליף צינורות בלם לארוכים יותר, אולי לתקן זוויות היגוי, מוט פרנהרד....
אם אתה רוצה 3 אינטש אז עדיף לקנות קיט מלא ולא להתחיל לאלתר

בגלל זה אני תוהה, הם מוכרים את זה כ״קיט״ באתר. פניתי לold man - נראה מה יגידו.

Sent from my Ass

ד ו ר ו ן
02-06-15, 18:00
זו גם התקינה באירופה (לא קוראים לזה הגבהה, קוראים לזה שינוי ביחס למקור) והתקינה האירופאית היא גם זו שיש כאן.

תעשו את החשבון לבד.

JustDoB
02-06-15, 22:20
מתלים- שיפור מתלה סטנדרטי ל 120 (OEM) *מגביהה עד "2, ומעבר לכך "אין צורך" ובלשון המעטה גם אינו רצוי.
לדעתי ומניסיוני ללנדקרוזר, מומלץ סט אפ של אולדמן "ספורט" או פוקס.
צמיגים- אם הכוונה ל BF "חצי/חצי", קימים צמיגי KO2/AT BF ל 120 במידה 265/65/17 (דופן שונה/משופרת, וימים יגידו איך הם ביחס ל AT KO הותיק).
כמו כן, ממליץ לבדוק את אופציית צמיגי GoodYear DuraTrac.
*הגבהה עד "2 זה ביחס לקפיץ המקורי טרם שקיעתו. היות והקפיץ המקורי שקע בוודאות, "ההגבהה בפועל (ולו למראית עין) , עשויה להיות מעבר ל"2".
נ.ב. אל תתפתה להוסיף ספייסרים מעבר להגבהה מהקפיץ המשופר.
בהצלחה.

אני מתכוון שטח מלא. יש במידה ?

Sent from my XJ

מויש אברהמי
02-06-15, 22:50
לא ידוע לי על BF MUD במידה זו.
לדעתי כרגע, הכי קרוב ל MUD במידה זו- גודייר DuraTrac.

zerez
03-06-15, 00:04
אני חיפשתי לפני פסח ולא מצאתי שטח מלא, בסופו של דבר קניתי קופר st max. מאוד דומים לגודייר.
עובדים יפה מאוד בשטח ורועשים בכביש

רמי רווה
03-06-15, 08:42
ב 265 65 17 שטח מלא יש את הצמיג: אכילס ACHILLES

JustDoB
03-06-15, 14:41
והוא שווה משהו ?

Sent from my XJ

דרור ברלי
03-06-15, 15:07
אכילס צמיג שווה מאוד.
בשטח קשה באמת (סלעים רעים בואדיות בשומרון) זה אחד הצמיגים הטובים שנתקלתי בהם.

הצמיג מיוצר באינדונזיה. המותג לא מוכר כאן ואין לי מושג על אורך חיים אבל לפחות במידה 33' על סופה הצמיג נראה גדול ממידתו ו"מרושע" ויש לו דופן חזקה מאוד עם 3PLY. האחיזה, לפחות במקרה שאני נכחתי בו היתה פנומנלית והמחיר - זול יחסית.

JustDoB
03-06-15, 15:34
איך המישלן 70 30 ?
בכלל ובהשוואה אליו ?

Sent from my XJ

-->