PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרושה חוות דעת על הונדה סיוויק האצ׳בק החדשה

ניר ל
05-06-15, 13:38
האשה נוהגת על קורולה האצ׳בק 06 בשמונה השנים האחרונות , בעיקר נסיעה בפקקים לעבודה וחזרה , מאד מבסוטית מהאוטו , אבל רוצה להתקדם.
דרוש רכב דומה לנוכחי ככל האפשר, צריך להיות אוטומטי , זריז, אסתטי ומעל לכל אמין.
הלכנו לראות - יונדאי, סקודה, איביזה בסוכנויות , את הקורולה החדשה מכירים טוב והעיצוב לא לטעמה. היום נהגנו בסיוויק החדשה והרכב מאד מצא חן בעיניה.
הכוונה היא לקנות בתחילת השבוע רכב בן שנתיים שיש אצל הסוכן מטרייד אין.
לא רצתה נסיעת מבחן על הפולקסוואגנים, אותי דווקא סיקרן להשוות מנועי טורבו מודרניים עם גירים 7 הילוכים כפול מצמדים , לסיוויק שעל פניו מיושן עם מנוע אטמוספרי וגיר 5 הילוכים אוטומטי. מצד שני היות שמבלה כל יום בפקקים לת״א אולי זה עדיף בכל מקרה על הגירים הרובוטיים - מה אומרים המנוסים ?

OFF-RoaD
05-06-15, 13:59
סקודה, סיאט, ופולקסווגן חולקים מנועים וגירים... אם נסעת על שתי הראשונות, מבחינת רכבת הכוח, כיסית גם את השלישית (תלוי, כמובן, בגרסה). בכל מקרה, באופן פרטי, לא הייתי נוגע עם לייזר במנועי tsi וגירי dsg לדורותיהם.

את הסיביק אני לא מכיר, אבל מה עם קאיה פורטה?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ניר ל
05-06-15, 14:22
לא עשינו נסיעות מבחן, זה דרש תיאום ובינתיים זה ירד מהפרק משיקולים שונים, נהגתי על אוקטביה 1.2 לפני שנתיים, מחוץ לעיר אמנם אבל היו השהיות מורגשות, מה שגורם לי לחשוב שבזחילת פקקים זה יכול להיות מאד מציק למרות השיפורים שנוספו בינתיים. השאלה אם הסיוויק לא מיושן מדי , למרות שעל פניו מיושן אולי עדיף והאם הוא אכן אמין כמצופה.
ביחס להספקים... אמנם 142 כ״ס אבל הרגיש לי כבד ... המשקל לא מה שהיה פעם ... אולי דווקא לטורבו הקטנים יש יתרון בגלל זמינות מומנט, אבל לא שמעתי תלונות.

klam
05-06-15, 16:02
נסעתי הרבה על הסיביק כרכב ליסינג. לזוגתי יש גולף עם המצמד הכפול.
קח את הסיביק בלי היסוס. יחידת הכוח "המיושנת" מצוינת ולא שתינית גדולה. הרכב אמין מאוד.

איל מ
05-06-15, 16:28
סקודה, סיאט, ופולקסווגן חולקים מנועים וגירים... אם נסעת על שתי הראשונות, מבחינת רכבת הכוח, כיסית גם את השלישית (תלוי, כמובן, בגרסה). בכל מקרה, באופן פרטי, לא הייתי נוגע עם לייזר במנועי tsi וגירי dsg לדורותיהם.

את הסיביק אני לא מכיר, אבל מה עם קאיה פורטה?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
בהתייחס לרכבי קונצרן הגרמניות אני מחזק את הכתוב.
נסיון עם רומסטר, גולף וקאדי מראה אמינות שלא מביישת רכב סיני וכל תקלה עולה הון.
לגבי הסיביק,
האמינות שלה כבר לא מה שהיה פעם, אבל עדיין יותר מוצלחת מיונדאי/קאיה המקבילות ויחידת הכוח זה משהו אחר לגמרי. לפחות מהנסיון האישי שלי (סיוויק מול i30 ופורטה).
המנוע לא הכי חסכוני לעומת יפניות מודרניות אחרות ובוודאי לא מול dsg אבל ההבדל השנתי לא מצדיק לדעתי את החלופה הגרמנית או הקוריאנית.

-->