PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות על מוסך טויוטה בשרון ?

JustDoB
06-06-15, 21:39
התחדשתי בלנדקרוזר 120
מחפש מוסך טיוטה מקצועי והוגן שאתם ממליצים עליו בשרון לטיפול השוטף.
הרבה תודה.

Sent from my XJ

יואב פולס
06-06-15, 21:52
פריים מוטורס ברעננה.

JustDoB
06-06-15, 22:04
הי יואב תודה,
תוכל לתת מילה למה אתה ממליץ עליהם ?

Sent from my XJ

elro
06-06-15, 23:20
שפילמן בפתח תקווה.
אני מטפל שם כ 7 שנים, מחירים קצת גבוהים, אבל איכות עבודה ואמינות מצוינת לפחות אצלי.
יש שם את מנהל המוסך, בחור בשם לב, מקצועי ואמין (וגם ג'יפאי בעברו הלא רחוק).
שוב, הבעיה היחידה שלי איתם (אבל זה לא רק הם, אלא כל מוסכי טויוטה...) זה התמחור, אבל ברגע שמתחילים להכיר אז יש הנחות משמעותיות על העבודות.

יואב פולס
06-06-15, 23:30
קניתי מהסוכנות שם את הקרוזר של אחי, והוא נכנס לשם לטיפול מיידי. קיבלתי יחס טוב ומחירים טובים. אח"כ שלחתי מישהו עם קרוזר ארוך שניסו לערבב באחד המוסכים באיזור ירושלים, והוא חזר מלא שבחים, אחרי טיפול גדול.

JustDoB
09-06-15, 13:01
עוד המלצות ? אולי בהרצליה ?

Sent from my XJ

דניאל מאירי
09-06-15, 16:31
אני טיפלתי בהרצליה עדיין כשהיה מורשה טויוטה.
היום הם כבר לא.
אני נוסע עד חדרה ל-SOS.
תותחים.
דניאל

JustDoB
10-06-15, 17:43
מישהו יודע להתייחס ולתת חוות דעת למוסך בוש קאר סרוויס בהרצליה ברחוב החושלים ?
הכי חשוב לי אמינות והוגנות

Sent from my XJ

אורינ
20-07-15, 23:51
הגעתי למסקנה שאין להיקשר למוסך באופן מוחלט ועיוור אלא אם הוא מוסך של חבר שגם אמין עליך וגם נותן לך מחירים מעולים. ואחרי שאמרתי את זה, אסביר.
לגבי רכב שיצא מתקופת האחריות הייתי מחלק את הטיפולים / תיקונים ל 2 . תיקונים פשוטים ורגילים שאין בהם ספק לבעייה כמו החלפות שמנים, בלמים ומכונאות ״ברזלים״ כללית בכל מוסך טוב (שאינו מוסך יבואן ). יכול לבצע בחצי עלות ואף פחות מזה. אין סיבה לשלם על עבודת ההחלפה של רפידות בלם או עבודת החלפת שמן מנוע מאות שקלים וכמו כן מחירים מטורפים על חלקים מקוריים שאין להם יתרון מול חליפי . מול זאת, תיקונים מעמיקים יותר במנוע או בגיר או במערכות חשמל ואלקטרוניקה יבוצעו באופן חד משמעי במוסכי יבואן המעוכדנים בכל החומר הנידרש לתיקונים אלה. לסיכום , רוב התיקונים והטיפולים יכולים להיתבצע במוסך שאינו מוסך יבואן. תשמור בהקפאה את מוסך היבואן לצורך תקלות רציניות ועד אז תחסוך הרבה כסף . בכל מקרה יש לבדוק שעתון ( הזמן שהוגדר לפעולה הספציפית ) ומחיר שעת עבודה של המוסך. לדוגמה: אם החלפת רצועה היא 0.5 בשעתון ומחיר שעת עבודה במוסך היא 250 ש״ח , המוסך לא יכול לקחת על העבודה יותר מ 125 שקלים לפעולה הספציפית הזו ובנוסף את מחיר החלף.
במידה ואתה בכל זאת מעוניין במוסכי יבואן בלבד, חובה לקבל בפקס הצעות מחיר לפני כל טיפול או תיקון לצורך השוואות מחירים ופירוט מדוייק של הפעולות שיבוצעו. ברשותי סוזוקי סוויפט 2012 קיבלתי הצעות מחיר משלושה מוסכי יבואן בהפרש של 100% בין היקר לזול. בהצעות המחיר אתה רואה בדיוק איפה ״משחילים״ אותך. וכמו כן אתה רואה את רשימת החלפים שתקבל + מס׳ קטלוגיים של חלפים מקוריים ( פילטרים ) וסוגי שמנים מדוייקים שקבע היצרן, שאתה יכול לשמור לך לצורך שימוש בעת הכנסת הרכב למוסך שאינו מוסך יבואן.

asael_10
21-07-15, 00:14
אין סיבה לשלם על עבודת ההחלפה של רפידות בלם או עבודת החלפת שמן מנוע מאות שקלים וכמו כן מחירים מטורפים על חלקים מקוריים שאין להם יתרון מול חליפי .

ספר לחנן שערך בדיקה לפני שנה +
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/81820-%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%AA%D7%97%D7%9C%D7%99%D7%A4%D7%99%D7% 99%D7%9D-%D7%90%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%9D

JustDoB
01-02-16, 00:23
למרות שעבר קצת זמן,
אני לא שקט עם המוסך בהרצליה.
אם יש למישהו המלצה למוסך טוב בהרצליה/רמהש או בעדיפות שניה רעננה
ממש לא צריך להיות מורשה, רק אחראי מקצועי והוגן.
אשמח מאוד.

[emoji41]

yoav
01-02-16, 07:38
אני קיבלתי מעמית לעבודה המלצה חמה על מוסך ״פרוייקטים 4x4 ״ בכפר סבא
הבעלים הוא גם ג׳יפאי וגם מטפל בעצמו ברכבים
בינתיים טיפלתי שם רק פעם אחת אז אין לי ניסיון אישי ארוך, אבל זו הפעם הראשונה מחוץ למוסכי יבואן והרושם היה מצויין

-->