PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש יצרן עיבוד שבבי

ishc
08-06-15, 10:19
רצוי במרכז, לעבודות קטנות ואבי טיפוס.
CNC גם כירסום וגם חריטה. צריך להיות מדוייק.
תחסכו ממני את היצרנים ה"גדולים" והותיקים יחסית אני מכיר אותם והם לא אוהבים לעבוד על חלקים בודדים ולכן מחפש יצרן חדש וטוב. עד עכשיו מי שניסיתי לא נתן עבודה מספיק איכותית.
תודה לעוזרים

ישי
08-06-15, 10:53
סהר עיבוד שבבי (פ"ת)
0507666116
חאדש (כפ"ס)
097656957
אני עובד עם שניהם. המחירים סבירים

יום טוב
ישי

lizard
08-06-15, 11:10
יש ברמלה אבל לא ממוחשב, עבודה ידנית. לא יודע אם נחשב יקרן או לא.

ishc
08-06-15, 13:25
את בטשון ברמלה אני מכיר ועובד איתו, אכן מצויין וגם מאוד מדוייק במגבלות העיבוד הקונבנציונלי, כרגע צריך CNC

ישי
08-06-15, 13:30
ברמלה יש גם את אורי , פרוטופלוס 0547575968

de fox
08-06-15, 14:47
טכנולוגיות ואקום בחולון, זוג אחים נחמדים (תבקש את צחי), מאוד מסבירי פנים לעבודות קטנטת כגדולות, מחירים הוגנים מאוד, תקשורת (זמינות במיילים וזמני אספקה) דורשת סבלנות

bobsfog
08-06-15, 17:23
שש עיבוד שבבי
לבחור קוראים שמואל , אלוף ומחירים סבירים.
אתה מוזמן להגיד לו ששלחתי אותך
נמצא בפת והכי מומלץ
052-323-0381

מיקרון אי.אם.אי באזור התעשייה גיל עמל בהוד השרון, בעיקר לעבודות אלומינויום, ועבודות קטנות ומדוייקות

אלפית באזור תעשיה עתיר ידע בכפר סבא

ליד אמירים בראשון לציון

אדר

נ.ב. עוד כשבועיים אתה מוזמן גם לנסות אצלי

ishc
08-06-15, 19:06
תודה על ההמלצות, את הרוב אני מכיר אבל אנסה את החדשים. זמני אספקה הם בדר״כ הבעיה שלי, הכל אצלנו תמיד דחוף.
מזל טוב, לאן עובר?

ישי
08-06-15, 19:07
אלפית אוהב כמויות גדולות, פחות אבי טיפוס או פריטים בודדים

bobsfog
09-06-15, 08:25
תודה על ההמלצות, את הרוב אני מכיר אבל אנסה את החדשים. זמני אספקה הם בדר״כ הבעיה שלי, הכל אצלנו תמיד דחוף.
מזל טוב, לאן עובר?

לא עובר, מקבלים למפעל עוד כרסומות, מחרטות ומרכז cnc.

אלפית אוהב כמויות גדולות אבל אם אין אצלהם עבודה הם עושים הכל.
דבר עם שמואל, זמני אספקה טובים ומחירים טובים.

אומי5
09-06-15, 09:36
בובספוג, איך נקרא העסק שלך?

bobsfog
09-06-15, 09:51
לא העסק שלי, אני סה"כ שכיר...
המבלט עבודות מתכת
http://www.hamavlet.co.il/

מפעל לייצור תבניות חיתוך וכיפוף מתכת (מבלט), יצוור חלקי מתכת ופח, חיתוך בחוט (EDM), ובעתיד הקרוב גם שירותי עיבוד שבבי.

נמרוד
09-06-15, 12:12
המבלט זה "חברת האב" תרתי משמע של STI שאתם, צחי ואומי מכירים היטב, אני מניח...

Derish
10-06-15, 20:56
חאדש (כפ"ס)
עבדתי איתם כמה שנים, הם יושבים במרחק הליכה ממקום עבודתי הקודם. בתקופתי היו שם שני בעלים - אחד נחמד (אפי) והשני די שמוק (ששי או משהו כזה). עלו לא מעט אבל נשארנו איתם בגלל הקרבה ומשום שהסכימו לייצר מהר ובכמויות קטנות. לצערי אבל קשה מאד לבנות מערכת יחסים עם אנשים כאלה.

פעם אחת באתי אליהם עם בקשה לחרוט תעלה בתוך צינור פלסטיק של 30 ס"מ, עבודה של חמש דקות שבנסיבות דומות (אם לקוח קבוע היה בא אליי עם בקשה כזאת) הייתי עושה בחינם ושולח אותו לדרכו עם כוס קפה. ששי (או איך שקוראים לשמוק הזה) התעקש לגבות 200 שקל, וכמובן רק בדיעבד ובלי אזהרה מראש. זה מוסר העבודה שלהם. אז שווה או לא שווה זה כבר שיקול עסקי של כל אחד, אבל למי שמחפש ספק חדש נראה לי שיש אלטרנטיבות עדיפות.

אגב, אפשר להוסיף לרשימה המכובדת פה גם את פיורסקי באזה"ת הישן של נתניה (09-8870537). גם כן לא האנשים הכי נעימים, אבל עבדו מהר ונקי ובד"כ נתנו לנו מחירים סבירים ביותר.

נמרוד
11-06-15, 09:38
דריש אתה מחפש חברי נפש או ספקים?

צחי - אני מכיר היטב כמובן את הבעייה שלך. מהר, זול, ואיכותי בדרך כלל לא הולכים ביחד, במיוחד מהר - בשביל זה צריך באמת לפתח יחסים ארוכי טווח ומשמעותיים כספית עם ספק, כדי שישתלם לו לתת לך גם עבודות קטנות מהר. עדיף להתרכז ולטפח שני ספקי עיבוד שבבי ולא יותר. אם מי אתם עובדים היום?

יש לי לא מעט המלצות אבל רובם ככולם בקריות ובשביל דברים קטנים צריך מישהו קרוב שאפשר להגיע אליו ולשתות הרבה קפה.

אומי5
11-06-15, 10:17
נמרוד, יחסי עבודה זה חשוב.
לא שאני רוצה לדעת מה שלומו, ואם הילד עם חום. אבל כן אכפת לי מדיבור סביר, אמון ועזרה בחלק דחוף בודד שאני צריך לאתמול.

עם חלק מהספקים בשירשור אני עובד, אבל בהחלט מחפש טובים יותר....

ishc
11-06-15, 11:52
אני עם אומי
י שיצרנים שמאוד נוח לי לעבוד איתם ויש כאלו שמתי שאין להם עבודה הכל בסדר אבל ברגע שהם קצת עמוסים הם זורקים אותי לכל הרוחות כי אני מוציא חלקים בכמויות קטנות אפילו יחידה בודדת.
היום יש ל שני ספקים טובים מאוד אבל אחד מחזיק רק קונבנציונלי והשני לא מחזיק CNC שמסוגלת לעבוד בנירוסטות.

Derish
11-06-15, 12:04
דריש אתה מחפש חברי נפש או ספקים?
רמת הציניות של הציבור הישראלי מדהימה אותי כל פעם מחדש. מי שכל מערכות היחסים שלו עם ספקים מסתכמות ב"קח כסף - תן שרות" מפספס לדעתי עולם ומלואו.

נמרוד
11-06-15, 13:41
חברים, תתאמו ציפיות עם המציאות, ולא תתאכזבו.

צחי, אתה מצפה שיעשו שמיניות באויר בגלל שאתה מזמין חלק היום ומצפה שמחר הוא יהיה מוכן? הבעיה היא שרוב הלקוחות של רוב מפעלי העיבוד השבבי בארץ מצפים לזה, ולא מעט פעמים נענים כי הם מפעילים לחץ, כי המנהלים שלהם מלחיצים אותם, כי המשקיעים שלהם מלחיצים אותם. וזה בא על חשבון לקוחות אחרים - אבל בעצם, זה אותם הלקוחות! כמה פעמים קרה לך שהזמנת עבודה, בזמן, בלי לחץ, והבטיחו לך שבועיים זמן הספקה, ואחרי שבועיים אתה מתקשר לברר מה קורה ומסתבר שרק עכשיו מסתכלים בעצם על השרטוט כי עד עכשיו נדחפו אחרים בתור לפניך, כי מנהל המפעל "נחמד" ומזרז עניינים למי שלוחץ אותו.

אתה מצפה לאותו דבר מהספקים הגרמנים או האמריקאים שאני מניח שאתה עובד גם איתם? שם אומרים לך שמונה שבועות, ואתה מוריד את הראש, ומה שיפה זה שאחרי שמונה שבועות זה מגיע, ובאיכות שאתה מצפה.

ודריש, אתה מצפה שיעשו לך עבודה חינם? על מה ולמה? ואם לך יעשו משהו בקטנה, ולזה שאחריך, ולזה שאחריו, אז איפה הפרנסה? ומה עם העבודה שמחכה בתור בסבלנות, ההזמנה שלי, ששכחו להסתכל עליה כי עסוקים בכאלו שהכל דחוף להם?

אני מאד מכבד אנשים שנותנים הצעות מחיר מסודרות לכל דבר, עומדים בזמני הספקה ובאיכות, ומאד משתדל לא לדרוש דברים לא אפשריים מבחינת כסף וזמן,לא להעמיד אנשים עם הגב לקיר.

אני יודע שלא המהנדסים הקטנים אשמים בדרך כלל בלוחות הזמנים הלא אפשריים שדורשים מהם, אבל זו בטח לא אשמת הספקים. זה חלק מהמקצוע - תלמדו לחיות עם זה.

Derish
11-06-15, 15:32
חלקנו לומדים לחיות עם זה וחלקנו פשוט בוחרים לחיות במקום אחר.

-->